Kasia: Łaski otrzymane dzięki Nowennie Pompejańskiej

Witam, chciałabym bardzo podzielić się moim świadectwem. Odmówiłam jedną Nowennę Pompejańską w konkretnej intencji, w głowie mając już następne, za które chciałam się modlić. Mimo, że intencja w jakiej się modliłam nie została jeszcze wysłuchana, to za wstawiennictwem Najświętszej Marii Panny, Matki Najukochańszej doświadczyłam wielu łask od Boga, związanych z...
Przeczytaj całość

Ania: uratowane małżeństwo

Szczęć Boże! Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać po raz pierwszy w życiu od 1 marca 2015 r (po powrocie z Częstochowy ze mszy św. Mamre). Słyszałam o niej od wielu osób, ale przerażała mnie ilość dni i 3 różańce dziennie! myślałam, że nie dam rady...po co obiecywać coś Matce Bożej kiedy...
Przeczytaj całość

Agata: prośba o pracę

Maryja wysłuchała mojej modlitwy, otrzymałam pracę jakiej się nie spodziewałam, i myślę nawet że na nią nie zasługuję. Wielkie rzeczy zadziały się przez Maryję, Królową Różańca Świętego.
Przeczytaj całość

J.: Wymarzony dom

Przez ostatnie 5-6 lat odmówiłam chyba 3 Nowenny Pompejańskie w różnych intencjach. Obecnie jestem w trakcie 4, którą odmawiam w bardzo konkretnej intencji dotyczącej relacji w mojej najbliższej rodzinie. Tak więc wracając do początku jedna  Nowenna była odmawiana w intencji sprzedaży mieszkania i przeprowadzki na wieś. 
Przeczytaj całość

Ewa: Modlitwa o nowe, lepsze życie

Na Nowennę Pompejańską trafiłam przypadkiem, nigdy wcześniej nie słyszałam o niej, więc zaczęłam o niej czytać. Kiefy już wiedziałam jak ją odmawiać i byłam pewna, że będę Ją odmawiać, pomyślalam że poczytam sobie świadectwa ludzi, którzy już się modlili nowenną. No i wystraszyłam się, bałam się, że po pierwsze nie znajdę tyle czasu aby każdego dnia się modlić, obawiałam się co może się wydarzyć w trakcie idmawianua nowenny. Kilkanaście dni biłam się z myślami, aż w końcu podjęłam decyzję, że bez względu na wszystko, co będzie się działo , muszę spróbować. Zastanawiałam się jaką powinnam wybrać intencję, a ponieważ miałam wrażenie, że moje życie nie wygląda najlepiej, pimyślałam, że swoją pierwszą Nowennę Pompejańską odmówię w swojej intencjì, aby Najświętsza Matka i Pan Bóg pomogli mi poukładać moje życie na nowo, Nie było łatwo, obchodziły mnie wątpliwości , czy to ma sens, płakałam, ale modliłam się dalej, czasami czulam się bardzo źle, ale nie dałam za wygraną. Nowennę dokończyłam. Już w czasie osmawiania Nowenny poczułam taki wewnętrzny spokój, uświadomilam sobie wiele rzeczy dzięki czemu łatwiej jest mi radzić sobie z codziennymi trudnościami, które napotykam. Jestem pewna, że Najświętsza Maryja Panna czuwa nade mną i moją rodziną. Różna kwestie czekają jeszcze na rozwiązanie i poukladanie, ale jestem pełna nadziei, że Najświętsza Maryja wysłuchała mojej prośby, wiem że na pewne rzeczy tdze a poprostu poczekać. Jestem w trakcie odnawiania drugiej Nowenny Pompejańskiej i polecam ją każdemu.., każdemu, kto ma wrażenie, że stracił kontrolę nad swoim życiem. Bo tylko poprzez modlitwę i głeboką relację z Bogiem i Najświętszą Matką jesteśmy w stanie tę kontrolę odzyskać i jesteśmy w stanie przestać się bać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!