E.A.: Kolejne świadectwa

Szczęść Boże. mają drugą N.P.odmowiłam w październiku 2016 roku.Czułam dużą opiekę Matki Boskiej.Myślę że laski spływają na moją rodzinę przez cały czas.Gdy K onczylam te nowennę, zastanawiałam się czy rozpocząć kolejną za dusze w czyśćcu. Wtedy napłynęło masa myśli,z których wynikało,źe to będzie zbyt męczące,niepotrzebne itd.Były tak sugestywne zeomyslalam racja i wtedy naplynela ostatnia myśl a moźe ktoś potrzebuje Twojej pomocy.To mnie przekonało i od poniedziałku zaczęłam odmawiać.
Read More

Anna: o łaskę wzjemnej miłości, dobroci serca i ratowanie małżeństwa

Warto odmawiać różaniec i każda i inną modlitwę nawet taką swoimi słowami byle była od serca. Wiem że każdy ma swoją drogę do Boga.
Read More

Grażyna: ogromny spokój odzyskany po odmawianiu Nowenny Pompejańskiej

Jak zaczęłam odmawiać nowennę: Na początku odmawiania nowenny miałam ogromne wątpliwości ,czy uda mi się przez 54 dni zmobilizować na tyle aby wytrwać… Ale udało się i bardzo mnie to cieszy. Po krótkiej przerwie zaczęłam następną nowennę i następną… Tak wiele intencji… Tęsknota za pielgrzymką do Sanktuarium w Pompejach i...
Read More

Natalia: O zdrowie dla mamy

Bałam się bardzo, że to może być coś poważnego. Zaczęłam więc odmawiać Nowennę o zdrowie dla mamy.
Read More

Iwona: Modliłam się aby Matka Boża pomogła mojemu koledze wyrwać sie z tego chorego zwiazku

Po uplywie miesiaca od odmowienia NP.Doszli do porozumienia i kazdy poszedl w swoja strone. A moj kolega cieszy sie wolnoscia i nareszcie chce mu sie zyc.Bog zaplac.
Read More

Ewa: Modlitwa o nowe, lepsze życie

Na Nowennę Pompejańską trafiłam przypadkiem, nigdy wcześniej nie słyszałam o niej, więc zaczęłam o niej czytać. Kiefy już wiedziałam jak ją odmawiać i byłam pewna, że będę Ją odmawiać, pomyślalam że poczytam sobie świadectwa ludzi, którzy już się modlili nowenną. No i wystraszyłam się, bałam się, że po pierwsze nie znajdę tyle czasu aby każdego dnia się modlić, obawiałam się co może się wydarzyć w trakcie idmawianua nowenny. Kilkanaście dni biłam się z myślami, aż w końcu podjęłam decyzję, że bez względu na wszystko, co będzie się działo , muszę spróbować. Zastanawiałam się jaką powinnam wybrać intencję, a ponieważ miałam wrażenie, że moje życie nie wygląda najlepiej, pimyślałam, że swoją pierwszą Nowennę Pompejańską odmówię w swojej intencjì, aby Najświętsza Matka i Pan Bóg pomogli mi poukładać moje życie na nowo, Nie było łatwo, obchodziły mnie wątpliwości , czy to ma sens, płakałam, ale modliłam się dalej, czasami czulam się bardzo źle, ale nie dałam za wygraną. Nowennę dokończyłam. Już w czasie osmawiania Nowenny poczułam taki wewnętrzny spokój, uświadomilam sobie wiele rzeczy dzięki czemu łatwiej jest mi radzić sobie z codziennymi trudnościami, które napotykam. Jestem pewna, że Najświętsza Maryja Panna czuwa nade mną i moją rodziną. Różna kwestie czekają jeszcze na rozwiązanie i poukladanie, ale jestem pełna nadziei, że Najświętsza Maryja wysłuchała mojej prośby, wiem że na pewne rzeczy tdze a poprostu poczekać. Jestem w trakcie odnawiania drugiej Nowenny Pompejańskiej i polecam ją każdemu.., każdemu, kto ma wrażenie, że stracił kontrolę nad swoim życiem. Bo tylko poprzez modlitwę i głeboką relację z Bogiem i Najświętszą Matką jesteśmy w stanie tę kontrolę odzyskać i jesteśmy w stanie przestać się bać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?