Ewa: Mały a zarazem wielki cud

Witam!
Jestem w trakcie odmawiania 9 nowenny pompejanskiej. Ostatnie dwie i ta obecna jest za dusze w czyśćcu cierpiące.
Chciałabym się podzielić tym co w trkcie tej nowenny się zadziało . Ja jak się modlę nowenna za dusze czyścowe to sama je proszę o modlitwę w mojej sprawie. To jest fajne bo i one są obdarowywane moją modlitwą i ja też dostaję dar ich modlitwy. Z tą różnicą że ich dar jest cenniejszy. Do rzeczy: W dzień zaduszny udało mi się zmobilizować męża i syna do pójścia do spowiedzi i do Komunii i do modlitwy która jest wymagana do otrzymania odpustu za zmarłego. Dla męża i syna nie jest to takie oczywiste- niechętnie chodzą do spowiedzi i kościoła. To taki mały a zarazem wielki cud Bożego Miłosierdzia Pozdrawiam.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
EwaMagdalenaDorota Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

To naprawdę CUD, dziękuję za świadectwo.

Ewa
Gość
Ewa

Cieszę się Modlitwa za dusze czyścowe zawsze jest skuteczna. Te dusze są bardzo wdzięczne i zawsze wypraszają nam to co dla nas najlepsze i dla naszej rodziny. Polecam Nowennę Pompejańska za dusze czyścowe. To nie jest stratą czasu. To inwestycja która się zwraca z nawiązką. Wiem co mówię.

Magdalena
Gość
Magdalena

Chwała Panu!

%d bloggers like this: