Michał: z całego serca będa Ją wychwalał! – Uda na operacja

Szczęść Boże. Chciałem podzielić się świadectwem o łasce, którą otrzymałem od Matki. W listopadzie i grudniu modliłem się w intencji pracy dla żony. Na dwa tygodnie przed Bożym Narodzeniem odezwały się moje problemy krążeniowe na które choruje już od 20 lat a mam obecnie 30.Przeczytaj Michał: z całego serca będa...
Read More

Beata: praca

Praca dla mojego meza- Nowenna wysłuchana! Ludzie módlcie sie z wiara do Matki Bozej a otrzymacie wiele łask które wam sa potrzebne!
Read More

Basia: Siła modlitwy

Matka Boska sprawiła, że jestem innym, szczęśliwym człowiekiem. Wiem, że w życiu może być jeszcze różnie ale dziękuję Maryi za to co dla mnie zrobiła i wiem, że będę jeszcze odmawiała kolejne nowenny.
Read More

Elżbieta: Wyproszenie łaski potomstwa

To świadectwo piszę ku pokrzepieniu innych par starających się o dziecko i jako daną obietnicę Matce Bożej Królowej Różańca Świętego.
Read More

Mirka: Dziękuję Mateczko za Twoją opiekę.

Panie Jezu Chryste, Panienko Najświętsza kocham Was i dziękuję za wszystko.....
Read More

Ewa: Mały a zarazem wielki cud

Witam!
Jestem w trakcie odmawiania 9 nowenny pompejanskiej. Ostatnie dwie i ta obecna jest za dusze w czyśćcu cierpiące.
Chciałabym się podzielić tym co w trkcie tej nowenny się zadziało . Ja jak się modlę nowenna za dusze czyścowe to sama je proszę o modlitwę w mojej sprawie. To jest fajne bo i one są obdarowywane moją modlitwą i ja też dostaję dar ich modlitwy. Z tą różnicą że ich dar jest cenniejszy. Do rzeczy: W dzień zaduszny udało mi się zmobilizować męża i syna do pójścia do spowiedzi i do Komunii i do modlitwy która jest wymagana do otrzymania odpustu za zmarłego. Dla męża i syna nie jest to takie oczywiste- niechętnie chodzą do spowiedzi i kościoła. To taki mały a zarazem wielki cud Bożego Miłosierdzia Pozdrawiam.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Ewa: Mały a zarazem wielki cud"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

To naprawdę CUD, dziękuję za świadectwo.

Ewa
Gość

Cieszę się Modlitwa za dusze czyścowe zawsze jest skuteczna. Te dusze są bardzo wdzięczne i zawsze wypraszają nam to co dla nas najlepsze i dla naszej rodziny. Polecam Nowennę Pompejańska za dusze czyścowe. To nie jest stratą czasu. To inwestycja która się zwraca z nawiązką. Wiem co mówię.

Magdalena
Gość
Magdalena

Chwała Panu!

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?