Ilona: Powrót do pracy

To już moje kolejne świadectwo łask otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bozej Pompejanskiej. Tym razem modliłam się o dobrą pracę dla męża - taką do której szedł by z ochota i bez stresu. Potrzebę modlitwy w tej intencji poczułam kiedy mąż po wielu miesiącach zwolnienia lekarskiego wracał do pracy.
Read More

MAŁGORZATA: nowenna

Modlitwa różańcowa sprawiła że postanowiłam modlić się nie tylko w swoich intencjach, ale również za obce mi osoby, często postawione na mojej drodze. Dziękuję Matce Najświętszej za łaski.
Read More

Maria: uspokoiłam się i myślę, że ten spokój udziela się mojemu dziecku

Witam wszystkich czytających świadectwa. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Królowa Różańca Świętego. Swoją pierwszą nowennę zakończyłam 23 sierpnia br. ale już w czasie odmawiania części błagalnej doznałam wielu łask.
Read More

Monika: Zly chcial mnie wystraszyc ale nasza Krolowa wziela mnie w swoje ramiona

Szczesc Boze. Nowenne Pompejanska odmawiam od 2013 roku w roznych intencjach.Wiele z nich jeszcze sie nie spelnilo do konca,ale widze wiele zmian w moim malzenstwie i bliskich za ktorych sie modle.Wiem,ze Dobry Bog dziala we wlasciwym czasie a Matka Najswietsza nigdy nie jest obojetna na prosby swoich dzieci.Jednak najwiecej lask...
Read More

Maria: Dzień bez różańca to dzień stracony

Staraliśmy sie o dziecko już od ponad 6 miesięcy i powoli traciłam nadzieje, że nam sie uda. Odmawianie nowenny zakończyłam 30.01.2014 a już 31.01.2014 zrobilam test ciążowy, który ku naszej wielkiej radości okazał sie pozytywny
Read More

Eleonora: Różaniec to ratunek dla nas wszystkich

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. To moje drugie świadectwo . Nowennę znalazłam w internecie, odmawiam około 2 lat w różnych rodzinnych intencjach myślę że Pan Bóg wysłuchał wszystkie, ale wypełnił 2 a na resztę ma swój plan i czas. Natomiast w tym czasie otrzymałam wiele innych łask i cud uratowania od wypadku córki i uniknięcia kłopotów męża w pracy, które trudno racjonalnie wytłumaczyć i również za to że w sierpniu mogłam osobiście uklęknąć i podziękować Matce Bożej Królowej Różańca Świętego w Pompejach za opiekę i uproszone łaski. Zachęcam wątpiących módlcie się na różańcu to ratunek dla nas wszystkich. Proszę jeśli ktoś może o modlitwę za syna o przemianę i powrót do domu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.