Oczekujaca: Wciąż czekam

Dzisiaj ostatni dzień mojej nowenny. Główna intencja nie została jeszcze wysłuchana jednak wierzę, że muszę jeszcze poczekać aby otrzymać ta dana łaskę, bo sytuacja jest beznadziejna.
Read More

Karolina: Jak Ona musi nas wszystkich kochać, niepojęte to wszystko.

Witam, swoją pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w intencji pozostania w  mojej obecnej pracy, kończyła mi się umowa, nie było wiadomo co będzie dalej. Na 4 dni przed końcem nowenny, dowiedziałam się, że mogę zostać bez problemu, dostałam umowę na stałe i w dodatku podwyżkę. Przeczytaj Karolina: Jak Ona musi nas...
Read More

Agnieszka: Pomoc w każdej potrzebie

Nowennę Pompejańską odmawiałam już trzy razy. Za każdym razem w innej intencji, ale zawsze z takim samym skutkiem – wysłuchaniem moich próśb. Pierwszy raz modliłam się za siebie samą, aby podołać obowiązkom których się podjęłam. Wynikiem modlitwy była wygrana w konkursie do którego przystąpiły również inne osoby. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że jestem osobą która bardzo denerwuje się w sytuacjach stresowych.
Read More

Krystyna: Dziękuję za wszystko co od Ciebie otrzymałam

Dziś kończę odmawiać 7 nowenne.Codziennie modle się od roku.O nowennie dowiedziałam się od najstarszej córki ,to ją zobaczyłam jak się modli.Pomyślałam może i ja spróbuje. Szybko odrzuciłam te myśl praca,dom,obowiazki nie podołam.Jednak ta myśl wracała. Pewnej niedzieli wieczorem bez wielkiego namysłu chwyciłam za różaniec i zaczełam się modlić.
Read More

Danuta: Maryjo! To już drugi raz ratujesz mi życie.

Maryjo ! To ja, Twoje dziecko. Dziękuję Ci za to, że dzisiaj na drodze nie spowodowałam wypadku. Byłaś przy mnie tak jak już kiedyś. To już drugi raz ratujesz mi życie.
Read More

Edyta: Cud macierzyństwa

Witam. Jestem 4 lata po ślubie i po pół roku po ślubie chcieliśmy mieć dziecko. Po 1,5 roku starań dowiedzieliśmy się mąż nie może mieć dzieci. Lekarz powiedział że jeżeli chcemy to możemy skorzystać z invitro ale nie gwarantuje nam, że się uda. Już wcześniej dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej i zaczęłam ją odmawiać od marca 2015r. aż do teraz zawsze odmawiałam w kilku intencjach i zawsze zostawałam wysłuchiwana w jednej intencji. Często chodziłam do kościoła na nowenny do Matki Bożej , na nabożeństwa do Św. Rity, na msze uwolnienie i uzdrowienie , odmawiałam nowennę 9dniową do Św. Rity i Św. Ojca Papczyńskiego , litanie do Św. Dominika , koronkę do Św. Michała Archanioła. W październiku tego roku pojechaliśmy na pielgrzymkę do Medjugorje (strasznie polecam to miejsce święte ). Okazało się ,że w czasie pielgrzymki stał się cud, że zostaliśmy wysłuchani i teraz jestem w 5 tyg ciąży. Chociaż Lekarz nam powiedział ,że dzidziuś na 5 tydzień jest za malutkie i tak nie rośnie, ale wierze ,że dzięki modlitwie będzie dobrze i donoszę szczęśliwie ciążę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Edyta: Cud macierzyństwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
MK
Gość

To niesamowite co napisalas Edyto.Wystarczylo pojechac w To Cudowne Miejsce i zdarzyl sie CUD 🙂 Duzo zdrowia i szczescia zycze Kochanemu Malenstwu i Jego Rodzicom.Zostancie z Bogiem.

Basia
Gość
Gratuluję i bardzo się cieszę Waszym szczęściem. Pragnę , aby i nam Bóg pobłogosławił i obdarzył nas zdrowymi synkami bliźniakami, w intencji których modlę się 5 raz Nowenną Pompejańską. Niestety dziś kolejny raz moje serce krwawi, znowu się nie udało;-( Moja nadzieja powoli gaśnie (mam skończone 41lat), nie potrafię odczytać Bożego planu- buntuję się, czemu innych otrzymują CUDa, a nam nie jest dane, aby żyć w radości? Modlę się dużo, a nawet bardzo; może moja modlitwa nie podoba się lub coś jej brakuje (dziś skończyłam 25 NP). Błagając Jezusa Miłosiernego za wstawiennictwem Matki Najświętszej odwołuję się do Miłosierdzia Bożego i… Czytaj więcej »
anna
Gość

Basiu oglądnij kanał „Dotyk Boga” na youtube

tercjanka
Gość
tercjanka

Skoro Pan Bóg dał Ci ten cud życia to nie dopuść aby nikt Ci ten dar nie zniszczył , edukuj siebie i meża i czytaj czytaj i zawsze słuchaj swojego rozumu i bądźcie jak Ci waleczni Rodzice z Białogardu którzy nie dali się szantażom resztę domyślisz się

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?