Edyta: Cud macierzyństwa

Witam. Jestem 4 lata po ślubie i po pół roku po ślubie chcieliśmy mieć dziecko. Po 1,5 roku starań dowiedzieliśmy się mąż nie może mieć dzieci. Lekarz powiedział że jeżeli chcemy to możemy skorzystać z invitro ale nie gwarantuje nam, że się uda. Już wcześniej dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej i zaczęłam ją odmawiać od marca 2015r. aż do teraz zawsze odmawiałam w kilku intencjach i zawsze zostawałam wysłuchiwana w jednej intencji. Często chodziłam do kościoła na nowenny do Matki Bożej , na nabożeństwa do Św. Rity, na msze uwolnienie i uzdrowienie , odmawiałam nowennę 9dniową do Św. Rity i Św. Ojca Papczyńskiego , litanie do Św. Dominika , koronkę do Św. Michała Archanioła. W październiku tego roku pojechaliśmy na pielgrzymkę do Medjugorje (strasznie polecam to miejsce święte ). Okazało się ,że w czasie pielgrzymki stał się cud, że zostaliśmy wysłuchani i teraz jestem w 5 tyg ciąży. Chociaż Lekarz nam powiedział ,że dzidziuś na 5 tydzień jest za malutkie i tak nie rośnie, ale wierze ,że dzięki modlitwie będzie dobrze i donoszę szczęśliwie ciążę.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
annatercjankaBasiaMK Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
MK
Gość
MK

To niesamowite co napisalas Edyto.Wystarczylo pojechac w To Cudowne Miejsce i zdarzyl sie CUD 🙂 Duzo zdrowia i szczescia zycze Kochanemu Malenstwu i Jego Rodzicom.Zostancie z Bogiem.

Basia
Gość
Basia

Gratuluję i bardzo się cieszę Waszym szczęściem. Pragnę , aby i nam Bóg pobłogosławił i obdarzył nas zdrowymi synkami bliźniakami, w intencji których modlę się 5 raz Nowenną Pompejańską. Niestety dziś kolejny raz moje serce krwawi, znowu się nie udało;-( Moja nadzieja powoli gaśnie (mam skończone 41lat), nie potrafię odczytać Bożego planu- buntuję się, czemu innych otrzymują CUDa, a nam nie jest dane, aby żyć w radości? Modlę się dużo, a nawet bardzo; może moja modlitwa nie podoba się lub coś jej brakuje (dziś skończyłam 25 NP). Błagając Jezusa Miłosiernego za wstawiennictwem Matki Najświętszej odwołuję się do Miłosierdzia Bożego i… Czytaj więcej »

anna
Gość
anna

Basiu oglądnij kanał „Dotyk Boga” na youtube

tercjanka
Gość
tercjanka

Skoro Pan Bóg dał Ci ten cud życia to nie dopuść aby nikt Ci ten dar nie zniszczył , edukuj siebie i meża i czytaj czytaj i zawsze słuchaj swojego rozumu i bądźcie jak Ci waleczni Rodzice z Białogardu którzy nie dali się szantażom resztę domyślisz się