Małgorzata: skuteczność modlitwy jaką jest Nowenna Pompejańska.

rzez cały ten okres polecam tę sprawę Jezusowi i Maryi; sąsiedzi z góry zmienili swoje postępowanie i nie są już tak hałaśliwi, dzięki Bogu ! Jednak moja konstrukcja psycho-fizyczna doznała bolesnych ran.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Maryja pomaga we wszystkim

Chciałabym napisać krótko o wielkiej sile różańca. Kilka dni temu skończyłam 13 nowennę i oczywiście od razu rozpoczęłam kolejną, ponieważ różaniec uzależnia, wiem że kiedy się modlę to Maryja ma mnie w swojej opiece.
Przeczytaj całość

Ola: wierzę, że Matka Boża mi pomoże

Witam. Nowennę pompejańską odmawiam od niedawna choć słyszałam o niej już 3 lata temu. Moja siostra podarowała mi kiedyś wydruk jak odmawiać Nowennę Pompejańską gdy nie mogłam znaleźć pracy.
Przeczytaj całość

Krzysztof: Uzdrowienie z raka szyjki macicy

Trzecią Nowennę Pompejańską zacząłem w dniu 01.03.2015 a skończyłem 23.04.2015. Modliłem się w intencji uzdrowienia dziewczyny z raka szyjki macicy. W ubiegłym roku a dokładnie 25 marca odmówiłem pierwszą Nowennę w intencji zdrowia dziewczyny i uniknięcia operacji (wycięcia narządów kobiecych) Przeczytaj Krzysztof: Uzdrowienie z raka szyjki macicy
Przeczytaj całość

Modlitwa o maturę

11 marca 2012 r. zaczęłam odmawiać różaniec w intencji swojego syna Mariusza o skończenie w terminie szkoły średniej, zdanie matury i egzaminu zawodowego oraz powrotu na drogę wiary. Sytuacja z matematyki była beznadziejna czyli "1" i poprawka w sierpniu, czyli matura i egzamin zawodowy za rok. Dziś po radzie pedagogicznej,...
Przeczytaj całość

Danuta: Zdrowe dzieciątko

Witam serdecznie wszystkich modlących się do Matki Bożej, miałam urodzić dziecko z zespołem Downa. Załamałam się na krótko. Zawierzyłam zdrowie i opiekę naszą Matce Bożej i wierzyłam głęboko, że mnie wysłucha i oczywiście wysłuchała. Miesiąc temu urodziłam córeczkę zdrową i prześliczną. Kocham Matkę Boża, ufajcie a zobaczycie, że zawsze nas wysłucha

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Danuta: Zdrowe dzieciątko"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Danusiu, wspaniale! Dalszej opieki Maryi życzę Tobie i Twojej rodzinie. Szczęść Wam Boże 🙂

Agnieszka
Gość
Agnieszka

A co na to lekarze powiedzieli?

Mama
Gość

A co wskazywało na to że dziecko będzie chore?

Maria
Gość

Podejrzewam, że badania prenatalne. Jest wiele komentarzy o tym, jak fałszywe wyniki dają te badania. Wiele podejrzanych o to dzieci rodzi się zupełnie zdrowe. U mnie w pracy tak było u koleżanki, a dziecko urodziło się zdrowe.

Gosia
Gość
U mnie też tak było, badania prenatalne wykazały oprócz wysokiej przezierności karkowej również brak u dziecka kości nosowej. Zaproponowano mi kolejne badanie tym razem inwazyjne, czyli grożące poronieniem. Nie zgodziłam się na to badanie, wiedziałam że przyjmę to dziecko takie jakie jest. Urodziła się zdrowa, śliczna dziewczynka, 3800 g szczęścia… I wtedy kolejny cios, pismo z Instytutu Matki i Dziecka że badania krwi wykonane w szpitalu wskazują na wadę genetyczną i badanie trzeba powtórzyć. Nie mogłam w to uwierzyć, nikt w rodzinie nie ma żadnej wady genetycznej. Kolejne badanie krwi dziecka, oczekiwanie na wynik i kolejne pismo, że dziecko nie… Czytaj więcej »
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Gosiu,

Jak ja się cieszę ze na to trafiłam, na ten wpis. Jestem własnie po badanich prenatalych, Podwyzszona przezierność, reszta parametrów super. Podejrzenie własnie ZD i załamanie. Nowenne zaczęłam odmawiac duzo wczesniej, modlę się żeby było wszystko dobrze. Kochana dałaś mi siłę!!!!!!! Dziękuję! Weszłam tu tylko na chwilę i wierzę w to mocno, że właśnie Maryja mnie tu skierowała abym to przeczytała.

Joanna
Gość
Joanna

Bogu niech beda dzieki:)

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!