Danuta: Zdrowe dzieciątko

Witam serdecznie wszystkich modlących się do Matki Bożej, miałam urodzić dziecko z zespołem Downa. Załamałam się na krótko. Zawierzyłam zdrowie i opiekę naszą Matce Bożej i wierzyłam głęboko, że mnie wysłucha i oczywiście wysłuchała. Miesiąc temu urodziłam córeczkę zdrową i prześliczną. Kocham Matkę Boża, ufajcie a zobaczycie, że zawsze nas wysłucha

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Danuta: Zdrowe dzieciątko"

Powiadom o
avatar
Ewa
Gość

Danusiu, wspaniale! Dalszej opieki Maryi życzę Tobie i Twojej rodzinie. Szczęść Wam Boże 🙂

Agnieszka
Gość
Agnieszka

A co na to lekarze powiedzieli?

Mama
Gość

A co wskazywało na to że dziecko będzie chore?

Maria
Gość

Podejrzewam, że badania prenatalne. Jest wiele komentarzy o tym, jak fałszywe wyniki dają te badania. Wiele podejrzanych o to dzieci rodzi się zupełnie zdrowe. U mnie w pracy tak było u koleżanki, a dziecko urodziło się zdrowe.

Gosia
Gość
U mnie też tak było, badania prenatalne wykazały oprócz wysokiej przezierności karkowej również brak u dziecka kości nosowej. Zaproponowano mi kolejne badanie tym razem inwazyjne, czyli grożące poronieniem. Nie zgodziłam się na to badanie, wiedziałam że przyjmę to dziecko takie jakie jest. Urodziła się zdrowa, śliczna dziewczynka, 3800 g szczęścia… I wtedy kolejny cios, pismo z Instytutu Matki i Dziecka że badania krwi wykonane w szpitalu wskazują na wadę genetyczną i badanie trzeba powtórzyć. Nie mogłam w to uwierzyć, nikt w rodzinie nie ma żadnej wady genetycznej. Kolejne badanie krwi dziecka, oczekiwanie na wynik i kolejne pismo, że dziecko nie… Czytaj więcej »
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Gosiu,

Jak ja się cieszę ze na to trafiłam, na ten wpis. Jestem własnie po badanich prenatalych, Podwyzszona przezierność, reszta parametrów super. Podejrzenie własnie ZD i załamanie. Nowenne zaczęłam odmawiac duzo wczesniej, modlę się żeby było wszystko dobrze. Kochana dałaś mi siłę!!!!!!! Dziękuję! Weszłam tu tylko na chwilę i wierzę w to mocno, że właśnie Maryja mnie tu skierowała abym to przeczytała.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij