Danuta: Zdrowe dzieciątko

Witam serdecznie wszystkich modlących się do Matki Bożej, miałam urodzić dziecko z zespołem Downa. Załamałam się na krótko. Zawierzyłam zdrowie i opiekę naszą Matce Bożej i wierzyłam głęboko, że mnie wysłucha i oczywiście wysłuchała. Miesiąc temu urodziłam córeczkę zdrową i prześliczną. Kocham Matkę Boża, ufajcie a zobaczycie, że zawsze nas wysłucha

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
JoannaAgnieszkaGosiaMariaMama Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Danusiu, wspaniale! Dalszej opieki Maryi życzę Tobie i Twojej rodzinie. Szczęść Wam Boże 🙂

Agnieszka
Gość
Agnieszka

A co na to lekarze powiedzieli?

Mama
Gość
Mama

A co wskazywało na to że dziecko będzie chore?

Maria
Gość
Maria

Podejrzewam, że badania prenatalne. Jest wiele komentarzy o tym, jak fałszywe wyniki dają te badania. Wiele podejrzanych o to dzieci rodzi się zupełnie zdrowe. U mnie w pracy tak było u koleżanki, a dziecko urodziło się zdrowe.

Gosia
Gość
Gosia

U mnie też tak było, badania prenatalne wykazały oprócz wysokiej przezierności karkowej również brak u dziecka kości nosowej. Zaproponowano mi kolejne badanie tym razem inwazyjne, czyli grożące poronieniem. Nie zgodziłam się na to badanie, wiedziałam że przyjmę to dziecko takie jakie jest. Urodziła się zdrowa, śliczna dziewczynka, 3800 g szczęścia… I wtedy kolejny cios, pismo z Instytutu Matki i Dziecka że badania krwi wykonane w szpitalu wskazują na wadę genetyczną i badanie trzeba powtórzyć. Nie mogłam w to uwierzyć, nikt w rodzinie nie ma żadnej wady genetycznej. Kolejne badanie krwi dziecka, oczekiwanie na wynik i kolejne pismo, że dziecko nie… Czytaj więcej »

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Gosiu,

Jak ja się cieszę ze na to trafiłam, na ten wpis. Jestem własnie po badanich prenatalych, Podwyzszona przezierność, reszta parametrów super. Podejrzenie własnie ZD i załamanie. Nowenne zaczęłam odmawiac duzo wczesniej, modlę się żeby było wszystko dobrze. Kochana dałaś mi siłę!!!!!!! Dziękuję! Weszłam tu tylko na chwilę i wierzę w to mocno, że właśnie Maryja mnie tu skierowała abym to przeczytała.

Joanna
Gość
Joanna

Bogu niech beda dzieki:)