Danuta: Zdrowe dzieciątko

Witam serdecznie wszystkich modlących się do Matki Bożej, miałam urodzić dziecko z zespołem Downa. Załamałam się na krótko. Zawierzyłam zdrowie i opiekę naszą Matce Bożej i wierzyłam głęboko, że mnie wysłucha i oczywiście wysłuchała. Miesiąc temu urodziłam córeczkę zdrową i prześliczną. Kocham Matkę Boża, ufajcie a zobaczycie, że zawsze nas wysłucha

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.

 

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
JoannaAgnieszkaGosiaMariaMama Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Danusiu, wspaniale! Dalszej opieki Maryi życzę Tobie i Twojej rodzinie. Szczęść Wam Boże 🙂

Agnieszka
Gość
Agnieszka

A co na to lekarze powiedzieli?

Mama
Gość
Mama

A co wskazywało na to że dziecko będzie chore?

Maria
Gość
Maria

Podejrzewam, że badania prenatalne. Jest wiele komentarzy o tym, jak fałszywe wyniki dają te badania. Wiele podejrzanych o to dzieci rodzi się zupełnie zdrowe. U mnie w pracy tak było u koleżanki, a dziecko urodziło się zdrowe.

Gosia
Gość
Gosia

U mnie też tak było, badania prenatalne wykazały oprócz wysokiej przezierności karkowej również brak u dziecka kości nosowej. Zaproponowano mi kolejne badanie tym razem inwazyjne, czyli grożące poronieniem. Nie zgodziłam się na to badanie, wiedziałam że przyjmę to dziecko takie jakie jest. Urodziła się zdrowa, śliczna dziewczynka, 3800 g szczęścia… I wtedy kolejny cios, pismo z Instytutu Matki i Dziecka że badania krwi wykonane w szpitalu wskazują na wadę genetyczną i badanie trzeba powtórzyć. Nie mogłam w to uwierzyć, nikt w rodzinie nie ma żadnej wady genetycznej. Kolejne badanie krwi dziecka, oczekiwanie na wynik i kolejne pismo, że dziecko nie… Czytaj więcej »

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Gosiu,

Jak ja się cieszę ze na to trafiłam, na ten wpis. Jestem własnie po badanich prenatalych, Podwyzszona przezierność, reszta parametrów super. Podejrzenie własnie ZD i załamanie. Nowenne zaczęłam odmawiac duzo wczesniej, modlę się żeby było wszystko dobrze. Kochana dałaś mi siłę!!!!!!! Dziękuję! Weszłam tu tylko na chwilę i wierzę w to mocno, że właśnie Maryja mnie tu skierowała abym to przeczytała.

Joanna
Gość
Joanna

Bogu niech beda dzieki:)

Pielgrzymuj z nami!

- poznaj niezwykłą historię

Sanktuarium 

w Pompejach!