Klaudia: Miłość

Chciałabym złożyć swiadectwo pomocy Matki Bożej. Prawie 2 lata temu zostałam zraniona przez pewnego mężczyznę. Zaczęłam modlic sie Nowenna Pompejanska o naprawę relacji z tym czlowiekiem.Po kilku dniach gorliwej modlitwy spostrzegłam, ze tak naprawdę nie chcę modlic się o uzdrowienie tej relacji (zmiana mojego nastawienia powstała tylko dzieki modlitwie) i...
Read More

Mateusz: Bieda i bogactwo w sercu dzięki Różańcowi

To nie jest ani pierwsze, ani ostatnie moje świadectwo, które moge napisać przez Różaniec. Dziś bede kończył moją drógą NP w intencji "oddania się w pełni Niewolę Matczynej Miłości". Ta intencja została w sumie na samym początku została wysłuchana. Nie jestem w stanie powiedzieć jakie dokładnie cuda się wokół mnie dzieją, bo : -jest ich bardzo wiele -dotyczą nie tylko mojego życia
Read More

Grazyna: Opiekuncza troska i opatrznosc Matki Boskiej w naszym codziennym zyciu!

Pisalam juz wczesniej jak Matka Boska mi bardzo pomogla w sprawach prawie niemozliwych do rozwiazania a jednak ona obraca to w szczesliwy zakonczenia sposob!
Read More

Kasia: Całkowite zawierzenie

Ostatnio modliłam się za osobę z kręgu bliskich przyjaciół rodziny, ponieważ cierpiała bardzo po stracie drugiego już rodzica. Modliłam się o łaskę spokoju i siły, o ulżenie w cierpieniu i odnalezienie na nowo siebie.
Read More

Janina: nawrócenie syna

Szukając pomocy trafiłam na nowennę.
Read More

Czcicielka Maryi: Opieka Maryi

Nowennę Pompejańską odmówiłam już kilka razy. Za każdym razem otrzymywałam ja i moi bliscy wiele łask. Syn po kilku latach poszukiwań swojej drogi życiowej podjął ważną decyzję, rozpoczął się też w nim długi proces leczenia ran duszy i serca. Ten proces zdrowienia bardzo nas jako rodziców uradował w dniu kończenia Części Dziękczynnej Nowenny. Mąż przeprowadzany Bożą Opieką przez różne trudne sytuacje związane z zaangażowaniem w życie społeczne otrzymał odpowiedzialne stanowisko pracy. Córka oddana pod Opiekę Maryi w dniu jej urodzin, a potem w ich 18 rocznicę szczególnie zaangażowała się w życie religijne, nawiązała głęboką więź z Jezusem, w klasie maturalnej prowadziła grupę formacyjną, szczęśliwie dostała się na wymarzone studia i nadal formuje się w Duszpasterstwie Akademickim. Drugi syn razem z synową szczęśliwie wrócili z długiej i niebezpiecznej podróży. Maryja ochraniała ich przed trudnymi sytuacjami i tam „na końcu świata” przemówiła do ich serc. Kiedy dostrzegam potrzeby moich bliskim uciekam się do Maryi, ufam i wierzę, że podjęcie tej modlitwy, Nowenny Pompejańskiej wyprosi dla nich wiele łask przez wstawiennictwo Maryi, a Maryi przysporzy czci i chwały. Wczoraj rozpoczęłam Nowennę za mojego męża. Powierzam bardzo trudne sprawy, z którymi codziennie się zmaga, doświadcza wiele trudności, przeszkód, często wiele zła. Oddaję go w opiekę Maryi, aby pomogła mu zło dobrem zwyciężyć, wyprostowała pagórki, dodała siły, wynagrodziła jego trud. Ufam, że pomoże.
Wierna czcicielka Maryi, żona i matka.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?