Monika: To była moja trzecia nowenna…

To moje drugie świadectwo... O co modliłam się tym razem? Z wielką trwogą - Bogu wiadomą - rozpoczęłam nowennę z intencją o dar życia - nowego życia, czyli dziecka. Mamy już synka, i od kilku lat bezskutecznie staraliśmy się o drugie dziecko. Lekarz przeleczył to co uważał, że może być jakąś trudnością z zajściem w ciąże, ale nadal nic sie nie działo...
Read More

Kasia: Nawrócenie i miłość

Niedawno zakończyłam odmawiać swoją pierwszą nowenne pompejańską. Wiele razy zastanawiałam się jak to będzie podczas trwania tych 54 dni modlitwy, (w wytrwałość nie wątpiłam bo co sobie postanowie to dąże do tego by dotrwać, zrobić...) czy pomoże, jak to będzie, czy będę miała odwagę napisać swoje tutaj itp..... Może zacznę od tego że nigdy nie miałam szczególnej więzi z Bogiem.Do czasu skończenia szkoły chodziłam do kościoła bo tak trzeba było. Później zaczeła się praca, studia i wizyty w kościele zaledwie pare razy w roku. Było mi z tym dobrze aż do czasu.... spotkania znajomej kobiety, bardzo rodzinnej i pobożnej.
Read More

Michał: Odzyskać przez stratę

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! To mój dwudziesty dzień nowenny Pompejańskiej. Intencję mam prostą, ale zarazem niebezpieczną - o łaskę dla byłej dziewczyny, aby mogła mi dać ostatnią szansę powrotu. W komentarzach pada zazwyczaj wiele niepochlebnych słów na takie intencje: bo dziewczyna/chłopak mają wolną wolę, bo nie można zmuszać, bo...
Read More

Paweł: Maryja nie od razu mnie wysłuchała ale i ja nie przestałem wątpić w to, że Matka mnie wysłucha

Na cześć Królowej Różańca Świętego! Pragnę złożyć świadectwo by podziękować Naszej Matce za wysłuchanie modlitwy. Pierwszą nowennę zacząłem odmawiać 30.10.2013r i dzięki Bogu wytrwałem w niej do końca. Intencją była by moja rodzina otrzymała pomoc finansową na zakup domu, gdyż jestem jedynym żywicielem rodziny.Przeczytaj Paweł: Maryja nie od razu mnie...
Read More

Iga: Uzdrowienie

Najbardziej jednak kochana Mateczka pomogła mi,gdy kilka tygodni temu mojemu dziecku nie mogła spaść temperatura,mimo podawania leku przeciwgorączkowego.
Read More

Barbara: Podziękowanie za cudowne wsparcie

Z całego serca dziękuję Ci Matko Boża za opiekę, wsparcie i wszelkie łaski otrzymane podczas odmawiania Nowenny pompejańskiej za każdym razem.
Po raz pierwszy odmawiałam Nowennę razem z moją Mamą w intencji mojego męża, aby powierzył się Maryi i jej zaufał, moja Mama dodatkowo modliła się o poprawę naszej sytuacji materialnej. W czasie trwania całej nowenny czułam niesamowity pokój, opanowanie i miałam o wiele więcej cierpliwości niż normalnie. Mój mąż faktycznie zbliżył się do Boga i Maryi oraz nieoczekiwanie otrzymał stały dodatek w pracy, który był nam bardzo przydatny.
Za drugim razem modliłam się do Maryi oraz ze wsparciem Św. Józefa o znalezienie właściwego domu dla nas, ponieważ jesteśmy zmuszeni się przenieść, ze względu na bardzo długie codzienne dojazdy do pracy/przedszkola. Prosiłam również, aby jeśli to możliwe mieszkali obok nas ludzie, którzy są blisko Boga i którym można zaufać, ponieważ nie mamy tutaj z rodziny, ani też prawdziwych przyjaciół oraz o wsparcie finansowe, aby ten zakup mieszkania był w ogóle możliwy. Mój mąż bardzo się denerwował jak sobie poradzimy z 2 kredytami i wykończeniem domu. W pierwszy dzień części dziękczynnej otrzymaliśmy informacje od znajomych, którzy też szukali domu dla siebie i wiedzieli, że my też szukamy, że zarezerwowali nam dom obok nich, w lokalizacji, która wydaje się być odpowiednia. Rodzina ta jest blisko Boga oraz wiemy, że można im ufać. Deweloper nieoczekiwanie obniżył nam cenę domu o 15 tyś, beż żadnych negocjacji, a mąż otrzymał nagle dużą podwyżkę w pracy, tak, że możemy spokojniej patrzeć w przyszłość. Tutaj też utrzymałam wiele małych i dużych łask dla siebie, jako „skutek uboczny” modlitwy pompejańskiej.
Obecnie modlę się w intencji mojego męża o zdrowie duchowe, psychiczne, emocjonalne i fizyczne (ma chorobę przewlekłą, przez, którą już 2 razy wylądował w szpitalu). Moja mama znów modli się wraz ze mną (jak za każdym razem), a nawet ofiarowała swoje nagłe cierpienie nogi w tej intencji.
Maryjo i Mamo dziękuję Wam obu, bo obydwie kierujecie nas do Boga! Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Barbara: Podziękowanie za cudowne wsparcie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Karo
Gość

Dziękuję za to świadectwo pokazujące jak Bóg opiekuję się autorką tekstu.
odnośnie do stanu zdrowia autorki: czytałam o tym w wielu źródłach, że choroby przewlekę wywołują pasożyty.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?