Hanna: Matko Niepokalana, która wskazujesz drogę mojemu sercu

Jestem neofitką, niedługo minie rok od czasu, kiedy Pan Bóg odpowiedział na wołanie z ciemności i przyszedł do mojego serca. Dziękuję Mu za tę wielką łaskę dostrzeżenia Bożej obecności, Jego miłości i dobroci. Od kiedy zaczęła się moja droga ku Panu zawsze byłaś ze mną, choć ja nie rozumiałam Twojej...
Read More

Agnieszka: Upragnione dzieciatko.

Jestem ogromnie wdzieczna. Kocham cie Maryjo. Mniej nas w swojej opiece☺
Read More

Hanna: Modlitwa za syna

Kochani!. Nowenna Pompejanska to cudowna modlitwa.Pragnę złożyć świadectwo, które to potwierdza. Właśnie ukończyłam drugą nowennę, którą omówiłam w intencji mojego syna.Moje dobre i wrazliwe dziecko bardzo się zmieniło kiedy poszedł do szkoly średniej.
Read More

Twoja córka: Matko, dziękuję z całego serca za wszystkie otrzymane łaski

Matko Kochana dziękuję Ci z całego serca za otrzymane łaski. To jest nie do opisania ile otrzymałam od Ciebie...naprawdę Twoja ogromna moc nie ma granic. Żyłam w ogromnym lęku, bałam się podjąć pracy, ponieważ bałam się nowego otoczenia, oceniania. Tak się stało, że po odmówieniu nowenny w intencji pokonania lęku, kolejnej w podjęcia zatrudnienia dostałam pracę na część etatu w zawodzie w miłym otoczeniu, przyjaznymi ludźmi. Naprawdę nie do wiary, że tak się stało szukałam pracy 3 lata po studiach i nic, ciągle nic a tu akurat po odmówieniu nowenny taka szansa się pojawiła.
Read More

Wiola: Upragnione dzieciątko

Bardzo długo zwlekałam z napisaniem tego świadectwa zasłaniając się brakiem czasu, jednak wciąż odczuwam wewnętrzną potrzebę podzielenia się tym co otrzymałam dzięki Nowennie Pompejanskiej. Otóż Nowenne zaczęłam odmawiać będąc w zagrożonej ciąży - już od 16 tygodnia musiałam uważać, żeby moje dzieciątko nie urodziło się przedwcześnie a im było większe tym sprawa była poważniejsza.
Read More

Arkadiusz: Poprawa zdrowia córki

Odmawiam już piątą nowennę ale nigdy nie napisałem świadectwa. Przy pierwszej nowennie prosiłem o uzdrowienie córki z nowotworu, nie zdążyłem odmówić całej a już była poprawa wg lekarzy. Wiedziałem że to za sprawą Maryii Panny Matki Jezusa. Ile się wypłakałem przy tej nowennie ale było warto. W tej chwili jest prawie wyleczona. Kolejne nowenny to kolejne prośby i kolejne łaski. Proście a będzie Wam dane!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Arkadiusz: Poprawa zdrowia córki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
magdalena
Gość
magdalena

dziekuje za nadzieje

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?