Klaudia: Zdałam mature dzięki pomocy Maryi

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w intencji zdania matury, która była dla mnie bardzo ważna, a każda myśl o niej wywoływała wielki strach i niepewność.
Przeczytaj całość

Anita: Uzdrowienie taty 
z choroby nowotoworowej

Dwa lata temu wykryto u taty raka prostaty. Dzięki nowennie pompejańskiej tata trafił do właściwego specjalisty, który szybko skierował go na specjalistyczne badania, a w konsekwencji na zabieg usunięcia gruczołu prostaty. Od zabiegu minęło półtora roku. Przez ten czas tata był monitorowany co trzy miesiące, ponieważ wynik markera nowotworowego z krwi nie był dla...
Przeczytaj całość

Wiesława: Zachęcam wszystkich do odmawiania tej modlitwy

Kiedy dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej wydawało mi się, że to modlitwa nie dla mnie, gdyż czasem zmówienie jednego różańca było dla mnie zbyt trudne. Kiedy jednak zaczęłam czytać świadectwa, po pewnym czasie dojrzałam do jej odmawiania i w minionym roku odmówiłam ją czterokrotnie.Przeczytaj Wiesława: Zachęcam wszystkich do odmawiania tej...
Przeczytaj całość

Hania: Zaufać Maryi – najlepsza droga w życiu

Witajcie! Z Nowenną pompejańską jestem związana od stycznia 2015 roku. Zdarzały mi się krótkie przerwy w jej odmawianiu. Zawsze do niej wracałam, bo mi jej brakowało. Składałam dwa świadectwa na tej stronie, polecałam znajomym.
Przeczytaj całość

Małgorzata: myślałam, że zawalił mi się świat !

W momencie,kiedy myślałam, że zawalił mi się świat, koleżanka powiedziała mi o nowennie pompejańskiej. Podarowała mi książeczkę z modlitwą i kazała odmawiać różaniec.
Przeczytaj całość

Anonim – LIST: Nadal będę walczyć ze swoimi słabościami

Witam właśnie próbuje odmówić 5 raz nowennę .PROBUJE-gdyz już od tygodnia codziennie zaczynam i nie dam rady skończy zawsze albo zasypiam albo jak w dzień odmawiam to jest to tylko klepanie zdrowasiek. Nie dam rady się skupić nie myślę mówię po 2 razy ta sama tajemnice.tak bardzo chce odmówić a nie dam rady wiem że „ZŁY”mnie powstrzymuje wiem że to przez niego nie mogę się skupić w pierwszym dniu co zaczynałam mówić kolejna nowennę to rwał mi się różaniec. odmawiałam już 4 intencje to w 3 moje prosby MATECZKA wysłuchala mam dobrze platna prace poszlam na studia i z jej pomoca każdy rok skończyłam ż duża średnia co pozwoliło mi dodatkowo otrzymywać stypendium naukowe.1 intencja nie została wysłuchania widocznie taka jest wola MATECZKì ale nie poddam się będę dalej walczyć ze złem i swoimi słabościami. Prosze o modlitwę w mojej intencji o przezwyciężenie złego i abym dalej mogła odmawiać nowennę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Anonim – LIST: Nadal będę walczyć ze swoimi słabościami"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
alik
Gość

Podejście masz złe. Maryja prosiła aby codziennie odmawiać różaniec starając się modlić jak najlepiej, ale modlić się. Resztę pozostawić Bogu, wszystko jest łaską, którą Bóg daje, albo nie, albo daje po jakimś czasie. Z tego co napisałaś wynika, że sama możesz coś wymusić, osiągnąć. Wydaje mnie się, że to pycha przez ciebie przemawia. Z różańcem jest tak, że starając się z czasem te modlitwy dzięki Maryi stają się lepsze pełniejsze. Nie ustawaj w modlitwie różańcowej, a zmienisz myślenie. Wszystko jest łaską, samo już uklęknięcie z różańcem w ręku do modlitwy jest łaską od Boga.

Bartek
Gość
Bartek

Witaj, przeczytałem Twoje świadectwo i chcę podzielić się z Tobą moimi sposobami. Ja też zmagałem się z podobnymi trudnościami. Zwłaszcza to odmawianie po dwa razy tej samej tajemnicy lub mówienie bezmyślnie modlitw. Mnie – w miarę skutecznie – udaje się tego uniknąć. Jeśli chodzi o powtarzanie tej samej tajemnicy to pomogło mi bardzo przeczytanie fragmentu Ewangelii dotyczącego danej tajemnicy. Choćby krótkiego. Zobaczysz po kilku wręcz dniach będziesz go znać na pamięć. A na bezmyślne klepanie jest prosty sposób. Mów powoli. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę odkrycia różańca na nowo. PS polecam Ci przeczytanie listu Rosarium Virginis Mariae.

Maria
Gość

Spróbuj modlić się razem z pomocą internetu, mnie to pomogło.

Obrazki z nowenną pompejańską?