Żona: nawrócenie

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przypadkiem z internetu. Od lat modlę się o nawrócenie mojego męża i o jego zerwanie z nałogiem alkoholowym. Do tej pory nic się nie poprawiało, było wręcz coraz gorzej. W końcu zaczęłam się modlić do Ducha Świętego, odmawiałam codziennie Litanię do Ducha Świętego.
Read More

Anna: Ratowanie małżeństwa

Nie ustaję w modlitwie, wierzę, że to co po ludzku jest niemożliwe, z pomocą Matki Bożej uda się rozwiązać. Proszę wszystkich o modlitwę, aby mój mąż pozbył się złości, a nauczył się cieszyć tym co jest tu i teraz. Z całego serca dziękuję.
Read More

Z: Kocham moją żonę i wierzę że któregoś dnia nawróci się do sakramentu małżeństwa

To moja pierwsza NP. Jestem na etapie modlitwy dziękczynnej. Wierzę że proces uzdrawiania się rozpoczął i choć nie ma spektakularnych efektów to moja wiara w moc tej modlitwy utrzymuje mnie w przekonaniu że tak się właśnie stanie.
Read More

Izabela: Wiem czego chcę!

Dopiero podczas nowenny uświadomiłam sobie, że urodziłam się 3maja...tak po 20latach dotarło do mnie w jak piękny dzień się urodziłam! Do Królowej więc się zwracam.
Read More

Martyna: Porządki w życiu

Zakończyłam odmawiać drugą nowennę. Modliłam się w intencji łask dla mojego męża. Niezwykle trudno jest je dostrzec. To co najbardziej rzuciło mi się w oczy to to, że mąż jest spokojniejszy, bardziej opanowany i pogodny, mniej się denerwuje. Jednak zmian, które zachodzą we mnie nie da się nie zauważyć. Moje...
Read More

Ania: Matka nasza wie co nam jest potrzebne

Witam. Chciałam złożyć swoje pierwsze swiadectwo. Otóż pewnego czasu modliłam sie do naszej Królowej w 1 nowennie o łaske uzdrowienia fizycznego moich synow w 2 nowennie o łaske zdrowia dla nich, oraz w 3 nowennie o przemiane mojego meza. Choc byly chwile słabosci i zwatpienia podczas odmawiania to wytrwalam do konca. I stał sie cud bo moi synowie wyzdrowieli i sa zdrowi za co do konca zycia bede dziekowac naszej Matce. A i maz sie zmienił na lepsze,moze nie od razu ale z czasem widac bylo ze jego zachowanie jest inne. I dla mnie to cuda bo pomimo leczenia zaden lekarzy nie umial pomoc synom dopiero gdy oddalam ich w opiece Matce Bozej zaczeli zdrowiec i zdrowie im dopisuje cały czas nawet nie biorac zadnych lekow. I otrzymuje łaski nawet te o ktore nie prosiłam, bo Matka nasza wie co nam jest potrzebne. Odmawilam jeszcze 1 nowenne ale narazie musze poczekac i byc cierpliwa bo wiem ze i ta modlitwa zostanie wysluchana. Nowenna uczy nas cierpliwosci, nie wszystko dzieje sie od razu to nie złota rybka ktora spelnia nasze zyczenia i trzeba umiec czekac w spokoju i wierzyc ze Matka wie co jest dla nas dobre.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?