Anna: Od pierwszego listopada rozpoczęłam Nowennę za dusze w czyśćcu cierpiące

Odmawiam Nowennę Pompejańską już od pięciu lat. Pierwszy raz dowiedziałam się o niej przeglądając internet, natychmiast tego dnia zaczęłam ją odmawiać.
Przeczytaj całość

Klaudia: Moja nowenna została wysłuchana!

W sumie kończę drugą nowennę. Pierwsza była w intencji poczęcia dziecka. Z mężem już staraliśmy się 1,5 roku, ale ze względu na moje schorzenia nie mogłam zajść w ciążę. Wielu lekarzy, leków i nic. Część błagalną pierwszej nowenny skończyłam w dzień dziecka - to był dla mnie znak - tym...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Ufam

To moje drugie swiadectwo. Modlilam sie za dusze czysccowe. Nie wiem czy moja Nowenna pomogla ale ufam ze tak wlasnie jest. Nie bylo mi latwo odmawiac ale im wieksze przeszkody tym wieksza byla moja motywacja.  Odkad zaczelam odmawiac rozaniec moje życie sie zmienilo.
Przeczytaj całość

Ilona: Małżeństwo

Kochani módlcie się roźańcem bo to piękna modlitwa. Ufajcie bo Matka Boża wysłuchuje każdej modlitwy i dodatkowo obdarza nas łaskami o które nie prosimy.
Przeczytaj całość

Anna: Szybkie uzdrowienie męża

W maju tego roku mój mąż zachorował na ostre zapalenie trzustki po zabiegu cholecystectomii.Utworzyły się bardzo liczne torbiele.Stan zdrowia lekarze określili jako zagrażający życiu.Mąż bardzo cierpiał a mnie wydawało się,że to jego koniec życia.Przeczytaj Anna: Szybkie uzdrowienie męża
Przeczytaj całość

Angelika: Dzięki nowennie nie poddałam się

Chciałabym się podzielic swoim swiadectwen które otrzymałam od Matki Boskiej. Odmawialam nowennę w intencji dostania się na wymarzone studia. Miałam rok przerwy po liceum gdyż nie chciałam chodzić na studia które będą mnie nudzić dlatego poprawilam mature odmawialam nowenne i po trudach dostałam się na pielęgniarstwo na Collegium Medicum w Krakowie . To właśnie tam bardzo chciałam zacząć studia. Są to bardzo trudne studia ale również zaczęłam odmawiać kolejny raz przed sesja nowenne. Sesja była bardzo trudna. Miałam jedna poprawke we wrześniu ale dzięki nowennie nie poddawalam się bo czułam cały czas obecność Matki Boskiej i jej opieke.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Angelika: Dzięki nowennie nie poddałam się"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Doris
Gość

niech Bog ci blogoslawi Andzeliko. Ja mam tez corke Angelique. Dziekuje ci za swiadectwo

Magda
Gość

Cieszę się,że Maryja Cię wysłuchała,będę miała z kim pracować 🙂 Życzę Ci wytrwałości i radości z pracy którą będziesz wykonywać:) To trudny zawód, ale z Twoim nastawieniem i opieką Matki Bożej nie mam wątpilowości, że sobie poradzisz.Wszystkiego dobrego!!!:)

Obrazki z nowenną pompejańską?