Agnieszka: „Nie martw się, jam przy boku jest twym”

Rodzice wychowali mnie w wierze chrześcijańskiej, uczyli modlitw od małego dziecka i tego że ważna jest niedzielna msza święta. I tak było do momentu skończenia szkoły średniej. Potem przyszły studia, nowe znajomości, chłopak, praca, wyjazdy za granicę do pracy. To jakby sprawiło ze zaczęłam oddalać się od Boga. Tzn do...
Przeczytaj całość

Kinga: Nowe życie

Swoją przygodę z nowenną pompejańską rozpoczęłam już około półtora roku temu, jednak to odmówione w ostatnim czasie dwie nowenny wniosły najwięcej pozytywnych zmian w życiu moim jak i mojej rodziny. Przede wszystkim rozmowy z Maryją pomogły mi w jednym z najgorszych momentów mojego życia, oprócz pomocy w przetrwaniu tego złego czasu otrzymałam dar spokoju, radości, którego tak bardzo mi wcześniej brakowało.
Przeczytaj całość

BEATA: WARTO ODMAWIAĆ!RÓŻANIEC MA MOC MARYI

co najfajniejsze to to że do tej modlitwy wciągnełam moja Mamę Tereske której dziękuje za Nowenne odmówioną za mnie.
Przeczytaj całość

Bożena: Maryjo, dodajesz piękna mojemu życiu

W połowie stycznia zaczęłam moją pierwszą Nowennę Pompejańską. Zacznę jednak od innej sprawy. W listopadzie 2014 roku odszedł do Pana mój 22 letni syn. Wiele lat zmagaliśmy się z problemem uzależnienia od narkotyków. Gdy zawiodły ludzkie środki poleciłam i oddałam mojego syna Panu Bogu. Modliłam się wciąż, pielgrzymowałam, prosiłam innych modlitwę, modliło się o Szymona wiele osób.
Przeczytaj całość

Anka: Dzięki nowennie zmieniała się moja wiara i modlitwa

W zasadzie już dawno powinnam napisać swoje świadectwo, ponieważ Nowennę Pompejańską odmówiłam już kilkakrotnie a natknęłam się na nią zupełnie przypadkiem (jednak z perspektywy to raczej nie był przypadek tylko działanie Pana) mogę napisać że moje prośby zostały wysłuchane ale w taki sposób jak tego chce Maryja
Przeczytaj całość

Aleksandra: Czuję siłę, która pomaga mi znosić trudności

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Jestem młodą mężatką i mamą ponad rocznego chłopca. Jeszcze całkiem niedawno byłam przygnębiona swoim monotonnym życiem i codziennymi problemami, często narzekałam i miałam uczucie wewnętrznej pustki. Wszystko zmieniło się gdy nawróciła się moja siostra wtedy poszłam w jej ślady i także pragnęłam zbliżyć się do Pana Boga. Książeczkę z Nowenną pompejańską dostała moja teściowa od znajomego, kilka razy szukając czegoś po domu natknęłam się na nią ale nie zwróciłam na nią szczególnie uwagi. Zmieniło się to w lipcu tego roku gdy na wakacje przyjechała do mnie moja siostra o której na początku wspomniałam i powiedziała mi, że Nowenna Pompejańska ma potężną moc. Jej słowa sprawiły że zaczęłam interesować się tą modlitwą i wiele o niej czytać w tym także świadectwa innych. Muszę dodać, że gdy zaczęłam podążać ku drodze do Pana Boga zaczęłam się także bać. Bałam się szatana ponieważ siostra uświadomiła mi że gdy chcemy się nawrócić to on wtedy szczególnie zwraca na nas swoja uwagę bo nie chce dopuścić abyśmy weszli na dobrą ścieżkę. Czułam w sercu niepokój,w nocy nie mogłam zasnąć, bałam się powiedzieć na głos modlitwy do Św. Michała Archanioła. Pewnego sierpniowego dnia zebrałam się na odwagę i zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji nawrócenia mojego męża. Podczas odmawiania tej pięknej modlitwy Najświętsza Panienka uzdrowiła mnie z lęku przed złym, poczułam wewnętrzny spokój i opiekę naszej ukochanej Mateńki, przestałam narzekać na swoje życie a w chwilach cierpienia czuję siłę, która pomaga mi znosić trudności. Nowennę skończyłam we wrześniu co prawda mój mąż się jeszcze nie nawrócił ale mam wielką ufność, że to wkrótce nastąpi. Maryja zawsze pomaga swoim dzieciom, nie bójmy się prosić ją o pomoc, o ratunek,o opiekę. Nowenna Pompejańska to cudowna modlitwa, właśnie zastanawiam się w jakiej intencji będę odmawiać swoją drugą nowennę. Kochani módlmy się. Bóg z Wami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Aleksandra: Czuję siłę, która pomaga mi znosić trudności"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Saa
Gość
Piękne,że chcesz modlić się nadal 🙂 niech Matka Boża poprowadzi Cię w tej modlitwie,opiekuje się Wami i napełnić Was pokojem i miłością. Jeśli mogę dodać coś od siebie,to odważ się z bezinteresownej milosci odmówić tę nowennę nie w swoich intencjach ale za kogoś zupełnie „obcego” (choć tak naprawdę jako ludzie jesteśmy jedną rodzina) Postaraj się to zrobić z autentycznej miłości dla kogoś zapominając o sobie. Z doświadczenia własnego wiem ile taka modlitwa kosztuje i jak błogosławione owoce przynosi,choć często w pokorze trzeba na nie zaczekać (co też ma znaczenie wychowawcze i uczy zaufania i cierpliwosci) Ja polecilabym Ci modlić się… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!