Ilona: Nowennę odmówiłam w intencji wygranej w lotto

Niemniej jednak w trakcie nowenny zakończyła się dla mnie trudna sprawa urzędowa, z której wyszłam zwycięsko.
Przeczytaj całość

Kasia: Już pierwszego dnia

Natknęłam się na Nowennę Pompejańską przypadkiem, gdy szukałam duchowej pomocy w bardzo trudnej dla mnie sprawie. Moja prośba została cudownie wysłuchana już podczas pierwszego dnia odmawiania Nowenny. Nie przerwałam odmawiania choć czasem bywało bardzo ciężko. Dziękuje Ci Maryjo za Twoje wstawiennictwo.
Przeczytaj całość

A: Bóg działa w moim życiu !

Do odmówienia nowenny pompejańskiej podszedłem po raz trzeci i tym razem udało mi się ją ukończyć. Moja modlitwa jednak bywała często dosyć chaotyczna, bo ciężko było odpowiednio się wyciszyć i znaleźć czas na głębsze zastanawianie się nad tajemnicami.
Przeczytaj całość

Joanna: matura córki i odpowiedni wybór studiów

O nowennie dowiedziałam się 3 lata temu, podczas trudnych dla mnie chwil były to zmagania z ciężką chorobą i odejście bliskiej mi osoby. Pierwszy raz odmówiłam nowennę, intencja o którą prosiłam dokładnie się spełniła. Potem odmówiłam jeszcze dwa razy w intencji na spełnienie której z cierpliwością czekam, wierzę że nadejdzie na to czas. Kolejna moja nowenna była odmówiona w intencji zdania matury przez córkę i odpowiedni wybór kierunku studiów.
Przeczytaj całość

Aneta: Matka Najswietsza wysluchala mojej gorliwej prośby

Czytajac wasze swiadectwa, postanowiłam  dolaczyc również i moje.  Może  pomoze ono komus w przezwyciężeniu wątpliwości w skuteczność nowenny pompejskiej. Pierwsza nowennę odmowilam za jeszcze nienarodzonego dzieciaczka mojej koleżanki. Od początku była to ciaza zagrozona. W trzecim miesiącu ciazy kolezanka zaczela krwawic i lekarze wyslali ja do domu, polecając się modlic,...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Zdumiona skutecznością nowenny

Chciałam się podzielić kolejną wysłuchaną nowenną pompejańską. Gdy w naszej rodzinie zaczęły się pojawiać problemy finansowe, a mąż zaczął mieć problemy w pracy, byłam pełna lęku, szczególnie teraz gdy jestem na urlopie macierzyńskim i przede mną brak perspektywy pracy. Mąż jest jedynym żywicielem rodziny, więc postanowiłam, że odmówię nowennę o poprawę sytuacji zawodowo-finansowej w naszej rodzinie, w szczególności o powodzenie w pracy męża… Już w trakcie nowenny mąż awansował, a do tego osoby, które parę lat temu pożyczyły od nas pieniądze, nieoczekiwanie nam je zwróciły! Wiem, że te cuda i ta opieka nad naszymi sprawami są od Matki Najświętszej, nie spodziewałam się, że pomoc nadejdzie tak szybko, …ale też wiedziałam, że dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Dziękuję z całej swojej duszy i serca Matko Przenajświętsza! Warto odmawiać Tę nowennę!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Agnieszka: Zdumiona skutecznością nowenny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Basia
Gość

Ja modlę się tą Nowenną pierwszy raz. Dziś mój 9 dzień. Mam poważne problemy finansowe, nie umiem już sobie z tym radzić sama, nikt nie jest w stanie mi pomóc. Miewałam myśli samobójcze. Postanowiłam jednak poprosić o pomoc Mateńkę, bo została mi już tylko Ona. Was Kochani proszę o modlitwę w mojej intencji. Bóg zapłać.

Ania
Gość

Basiu, ja rownież dołączam swoją modlitwę. Zaufaj Mateńce i wytrwaj do końca nowenny, nie poddawaj się nawet jeśli będziesz miała wrażenie, że sprawy się komplikują.

Ewa
Gość

Basiu, pomodlilam się za Ciebie. Życzę dużo sił w pokonywaniu trudności, niech Jezus i Maryja mają Ciebie w opiece. Nie trać ducha 🙂

Dorota
Gość
Dorota

Pomodlę się za ciebie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!