Agata: Przyśniła mi się szatka, którą moja córeczka miała do chrztu

Wierzę, że Matka Boża przyjęła pod opiekę moją córkę i dziękuję Jej za ten znak.
Read More

Łukasz: łaska pracy

Chciałbym podziękować Najświętszej Maryi Pannie za otrzymaną pracę, której nie miałem od ponad dwóch lat. Dwukrotnie odmawiałem wraz z rodzicami Nowennę Pompejańską w intencji znalezienia pracy. Podczas odmawiania drugiej nowenny, tydzień przed zakończeniem otrzymałem ofertę i zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.Przeczytaj Łukasz: łaska pracy
Read More

Sylwia: Umowa o pracę

Nowennę zakończyłam 16 sierpnia, po czym pod koniec września zostałam poinformowana przez szefa,że umowę mam przedłużoną do końca grudnia.
Read More

Ania: Światło dla życia

W Matce Bożej, która wskazała mi na Jezusa Chrystusa - swego ukochanego Syna - odnalazłam pokój, radość życia, uśmiech, uporządkowałam swoje życie, rozbudziłam się wewnętrznie na Boga, odczułam potrzebę uczestniczenia w wielu rekolekcjach, a także w neokatechumenacie, który otwiera umysł na Pana Naszego Jezusa Chrystusa.
Read More

K: Modlitwa o przyjaźń

Często zastanawiam się dlaczego w swoim życiu spotykam tylu dobrych ludzi
Read More

Agata: Zaufałam i nie zawiodłam się

Od dwóch lat odwiedzam tą stronę, w tym czasie udało mi się odmówić 3 nowenny każdą w innej ale równie ważnej dla mnie intencji. Przyznam że byłam dość sceptycznie nastawiona i raczej nie liczyłam na niesamowite ‚efekty’ moich modlitw. Jednak jestem dość konsekwentna i tak jak sobie obiecałam – wytrwałam w modlitwie 3 nowenn. Od niecałego roku mam przerwę w modlitwie i muszę przyznać, że wszystkie moje prośby zostały spełnione! W dwóch nowennach modliłam się o zdrowie dla moich rodziców – nie jest idealnie ale naprawdę uważam że wszytko idzie w dobrą stronę. Natomiast trzecią nowennę przeznaczyłam na prośbę o znalezienie pracy zgodnej z moim kierunkiem studiów – również się nie zawiodłam, znalazłam bardzo szybko pracę (bez żadnych znajomości, nie licząc pomocy z Góry :)) w miejscu w którym zawsze chciałam pracować, wśród serdecznych i pomocnych osób. Mam nadzieję, że uda mi się utrzymać tą pracę i moi rodzice będą nadal silni w walce ze swoimi chorobami. Naprawdę bardzo mocno zachęcam do modlitwy! Wiem że jest trudno, ale uwierzcie, ja też miałam wątpliwości. Jestem przykładem, że naprawdę warto zawierzyć swoje rozterki i problemy w modlitwie. Często jest to jedna z najlepszych dróg (oczywiście trzeba pamiętać o zasadzie – pracuj i módl się :)) Pozdrawiam wszystkich!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?