Magda: byłam okropną grzesznicą, aż mi wstyd…

Bóg tak pokierował moim życiem, że w miesiąc po tym poznałam mężczyznę. Opowiadając mu o tym, jak bardzo zakochana jestem w Bogu i ze nie potrzebuje niczego, bo tylko Pan wie co jest dla mnie dobre, w chwili, w której byłam przez Niego kochana i zyłam pełnią szczęścia z Jezusem u boku, Bóg wlał do jego serca zachwyt nade mną.
Read More

Joanna: Przepraszam Maryjo

Matka Boża nie zostanie obojętna nawet na nie zawsze idealną modlitwę, na pewno docenia ,widzi i cieszy się gdy zwracamy się do niej. Zsyła na nas łaski a przede wszystkim opiekuje nami, a to wielki dar
Read More

Ilona: Małżeństwo

Kochani módlcie się roźańcem bo to piękna modlitwa. Ufajcie bo Matka Boża wysłuchuje każdej modlitwy i dodatkowo obdarza nas łaskami o które nie prosimy.
Read More

Mena: Pomoc w znalezieniu pracy!

O Nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od mojej siostry, która zawsze się o mnie troszczy i wiele rzeczy podpowiada, jak żyć żeby było łatwiej. Mimo swoich problemów i braku czasu zawsze myśli o innych i jestem jej za to wdzięczna. Bałam się odmawiania tej modlitwy, ponieważ słyszałam, że nie jest łatwo wytrwać i do tego "zły" sprowadza dodatkowe problemy, których się po prostu bałam.
Read More

Dominika: 12 nowenn…

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystu i Maryja zawsze dziewica. Nadszedł czas i na mnie. Nowenne zaczęłam odmawiac ponad 2 lata temu w intencji ratowania mojego małżeństwa. W tym samym czasie małżeństwo moich teściów wisiało na włosku, i proszę mi uwierzyć stał się cud i teściowie sie pogodzili.
Read More

Adriana: Dla mnie to cud

Chciałam podzielić się wspaniałymi łaskami, które otrzymałam od Matki Boskiej. Zaczęłam modlić się kiedy syn zachorował, w intencji o zdrowie dla dzieci. Już od samego początku czułam Bożą pomoc . Termin wizyty u lekarza przyspieszył się o dwa tygodnie,co nas bardzo ucieszyło. Po wizycie ustalono zabieg na który musieliśmy długo czekać nie wiedząc czy zmiana jest złośliwa czy łagodna. Kontynuowałam modlitwę, po dwóch dniach zadzwoniła pani ze szpitala że miejsce się zwolniło i jest możliwy zabieg za dwa tygodnie. Dla mnie to cud. Syn zrobił wszystkie badania czy kwalifikuje się do zabiegu i wyszły bez zastrzeżeń. Operacja przebiegła bez żadnych komplikacji, na drugi dzień syn był już w domu. Po tygodniu na wizycie kontrolnej dowiedzieliśmy się że wszystko jest w porządku i nie ma zmian nowotworowych. Zawsze będę wdzięczna Matce Boskiej za pomoc.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Adriana: Dla mnie to cud"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Bardzo pokrzepiające świadectwo. Dziękuję.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?