A – LIST: Zerwanie więzów pomiędzy mężem a kochanką

Jestem w trakcie odmawiania dziękczynnej cześci nowenny i doświadczam trudności oraz łask. Proszę o zerwanie wszelkich więzów pomiędzy moim mężem a kochanką. Po dłuższym czasie odezwała się ona do mnie, pojawiają się pomiędzy nimi nieporozumienia, powoli odkrywa przed nim swój prawdziwy charakter, mąż zdaje się to dostrzegać, po raz pierwszy w czasie odmawiania modlitwy zdobył się na przeproszenie mnie. Jestem pełna nadziei i wiary. Będę trwać i prosić o łaskę zerwania ich relacji oraz nawrócenie kochanki, uwolnienie jej od wszelkich zranień i obranie właściwej drogi. Będę dalej składać swoje świadectwo i dziękować za wszelkie łaski. Proszę Was wszystkich o modlitwę za moją wytrwałość oraz w przedstawionej przeze mnie intencji – potrzebuję Waszego wsparcia. Niech Bóg będzie w życiu kochanki męża, mojego męża oraz moim zawsze na pierwszym miejscu.

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
Elżbieta TJoannaAnnaEwaMagdalena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Pomodlę się za Ciebie i w Twojej intencji

Ewa
Gość
Ewa

Pomodliłam się za Ciebie, za Was

Anna
Gość
Anna

Warto też zamówić Mszę Świętą w tej intencji.

Joanna
Gość
Joanna

Będzie dobrze . Oddaj wasze małżeństwo Bogu , pomódl sie o wypełnienie Bożej Woli w waszym małżeństwie. Ja walczę 2,5 roku. Teraz mąż i ja odnajdujemy sie na nowo. Czasem trzeba więcej czasu, czasem trzeba doświadczyć jakiegoś nieszczęścia … Żeby odnaleźć właściwą drogę czyli tą do Boga . Jezu ufam Tobie . To powtarzam każdego dnia .

Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Tydzień temu skonczyłam nowenne za kochankę męża żeby Maryja zdecydowała co trzeba zrobić. W środę mam sprawę o rozwód nie wiem co będzie dalej. Brak mi już sił jest po ludzku beznadziejnie mąż wraz z kochanką gdyby mogli to by mnie utopili w przysłowiowej łyżce wody. Niech Ci Pan Bóg Błogosławi I będzie uwielbiany w naszych małżeństwach choć moje praktycznie nie istnieje. Jezu Ty się tym zajmij bądź w naszym życiu na pierwszym miejscu

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…