Wierna Matce Boskiej: Prośba o wybaczenie

Odmawiając nowennę, zobowiązuję się do jej rozpowszechniania, a co za tym idzie, pozostawienia tutaj swojego świadectwa. Nowennę rozpoczęłam w intencji pogodzenia się z człowiekiem, którego bardzo skrzywdziłam z powodu, który teraz nie ma znaczenia. Dopóki nie zaczęłam jej odmawiać, próbowałam na wszystkie możliwe sposoby naprawić to, co zepsułam. Ale czy można poskładać czyjeś złamane serce? Czy można od tak wrócić do stanu pierwotnego, czy można zapomnieć wyrządzoną krzywdę? Nie miałam już żadnego pomysłu jak sytuację wyjaśnić, tym bardziej, że widziałam tylko plecy tej osoby i słyszałam milczenie. Wyrzuty sumienia i nieustanne myśli, jak mam wszystko poukładać, nie pozwalały mi żyć. I wtedy pojawiła się nowenna. A Matka Boska sprawiła, że teraz jesteśmy wspaniałymi przyjaciółmi, że rozumiemy się prawie bez słów, że znów sobie ufamy. I chociaż jest czasami ciężko i nowenna nie za każdym razem przynosi rezultat jaki by się chciało, to warto ją odmawiać. Ja to robię po raz trzeci i muszę podziękować za to, że dano mi szansę, że mogę sobie i tej osobie spojrzeć w oczy i widzieć w nich radość, a nie smutek i nienawiść. Wiara i cierpliwość. Tego potrzeba.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.

 

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
Wierna Matce BoskiejBEATA Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
BEATA
Gość
BEATA

Hej i co wybaczyliscie sobie? To on nA pisał do Ciebie pierwszy czy ty? Ja właśnie od dzisiaj zaczekam kolejna nowenne i tez w takiej sprawie tylko.ze to on mnie zranil dzięki Tobie i świadectwu jakie dałaś dziękuję

Wierna Matce Boskiej
Gość
Wierna Matce Boskiej

Mogę powiedzieć, że tak, wybaczyliśmy sobie, chociaż to ja zniszczyłam naszą relację. Odmawiać nowennę naprawdę warto, bo dzieją się dosłownie cuda. A jeśli Twoja intencja Beato, będzie miła Matce Boskiej, to na pewno się wypełni.Ja uwierzyłam i znów mam przyjaciela. Tobie życzę tego samego.

Kasia
Gość
Kasia

Dziękuje za to świadectwo bardzo akurat podnosi mnie na duchu ale bo tez skrzywdziłam swojego ukochanego i okropnie tego żałuje bo to było z mojej strony nie potrzebne i przesadzone. Nie tylko jego ale również jego siostrę i jej koleżankę. Wszystko ciętym okrutnym szatanskim językiem wszystko co ślina na język przyniosła to były w zasadzie smsy,życzyłam ukochanemu śmierci ale mówiłam tylko to że wściekłości bo w sercu nigdy źle mu nie życzyłam. Jego siostrę i jej koleżankę posadziłem o lesbijstwo może to fakt może nie ale nie powinnam. Wszystkie te smsy z wyzwiskami pokazał swojej siostrze i znajomym jako że… Czytaj więcej »

Pielgrzymuj z nami!

- poznaj niezwykłą historię

Sanktuarium 

w Pompejach!