Wielka Księga Łask już powstaje. Czy dołączysz do realizacji?

Moi Drodzy, jak pisałem naszym jubileuszowym tekście tutaj, przekroczyliśmy już 9000 świadectw nowenny pompejańskiej na naszej stronie! To wspaniały dowód łask, jakimi obdarza nas Królowa Różańca Świętego. Naszą małą tradycją stało się już, że każde kolejne 1500 świadectw drukujemy i przekazujemy do Sanktuarium w Pompejach jako nasze wspólne wotum dziękczynne.

V Wielka Księga Łask
Tak wyglądała poprzednia, V Wielka Księga Łask

Do tej pory przygotowaliśmy pięć przepięknych Wielkich Ksiąg Łask i każdą zawieźliśmy do Pompejów w naszej pielgrzymce. (Zobacz w galerii tutaj!). Świadectwo numer 9000 oznacza, że możemy już przygotować VI Wielką Księgę Łask. Tak więc zabrałem się do pracy nad przygotowaniem jej do druku i… prawie skończyłem. Co nam pozostało do zrobienia? – Tylko strona z podziękowaniami!

Otóż każda osoba, która wesprze powstanie Księgi, zostanie wpisana jako Darczyńca na stronie tytułowej. Strona ta, ze specjalnymi podziękowaniami, jest wyrazem wdzięczności naszej Fundacji na wieczną rzeczy pamiątkę. Zdajemy sobie sprawę, że bez Darczyńców i Prenumeratorów „Królowej Różańca Świętego” nie możemy wiele uczynić. Dlatego staramy się uhonorować każdego, kto podziela te same idee w duchu pompejańskim.

Kto może zostać Darczyńcą?

Każdy! Nie ma znaczenia, czy wpłacisz 1 czy 10 złotych! Każdy Darczyńca zostaje wymieniony z imienia i nazwiska na stronie honorowej. Układamy listę wg wielkości wpłat i tak publikujemy w Księdze, a następnie przekazujemy ją do Sanktuarium w Pompejach.

Jak zostać Darczyńcą?

Zbiórka rozpoczęła się na stronie wdowigrosz.pl. Kliknij tutaj i przejdź, aby wesprzeć ten projekt!

Każda wpłata idzie w całości na pokrycie kosztu druku i oprawienia w skórę VI Wielkiej Księgi Łask. Jeśli uda sie zebrać nadwyżkę, przeznaczymy ją na druk 70.000 obrazków z nowenną pompejańską – to nasza druga, ważna ostatnio inicjatywa. Ze strony naszej Fundacji zachowujemy regułę, aby wszelkie możliwe prace wykonać własnymi rękami, bez honorariów i ukrytych kosztów. Tak więc przygotowałem w ostatnich dniach skład tej wspaniałej publikacji: liczy ona niemal 800-stron!

Do kiedy mamy czas?

Niestety, mamy czas tylko do niedzieli. Aby zdążyć ze wszystkim, Księga powinna zostać oddana do druku najpóźniej w poniedziałek. Tak więc czas bardzo nagli! Myślę jednak, że razem damy radę!

Zapraszam Cię do udziału w tej inicjatywie!

Marek Woś, Fundacja Królowej Różańca Świętego

–>

Zobacz też:

Mamy już 9.000 świadectw pompejańskich, a więc powstanie VI Wielka Księga Łask!

POMPEJAŃSKIE

RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
5 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
JoannanieznajomaMarek (adm.)RadekDorota Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość
Ania

Chcialabym zeby kiedys i moje swiadectwo zostało w tej ksiedze umieszczone ale poki co nie mam o czym pisac , skonczylam 10 NP odmawiac i nie chce mi sie zyc , jestem sama bez rodziny o ktora sie modlę od kilkunastu lat, jak natrafilam na nowenne pompejanska dwa lata temu zaczelam odmawiac z nadzieja ze może cos sie zmieni ale niestety nic, widocznie tak ma byc , tylko jak zyc dalej i po co …

Radek
Gość
Radek

Napis z list do św Jozefa

Radek
Gość
Radek

Napisz list do św Józefa

Dorota
Gość
Dorota

Aniu nie mów tak nigdy, pomimo tego warto żyć. Pomodlę się za ciebie.

- zawsze pod ręką!

Różaniec w formie bransoletki

%d bloggers like this: