Barbara: Dobrze zdana matura

To już drugie swiadectwo,teraz bardzo chciałabym podziękować za dobrze zdaną maturę i dostanie się na dobry kierunek studiów mojej córki.Bardzo namawiam wszystkich,do odmawiania Nowenny Pompejańskiej ta nowenna naprawdę działa,działa w cudowny sposób.dziękuję Mateńko!
Read More

Bożena: Znaleziona praca

Szczęść Boże, Chciałam dołączyć do grona osób dających świadectwo o otrzymanej łasce w moim przypadku było to otrzymanie pracy po ponad roku bezowocnych poszukiwań,
Read More

Monika: Szczęśliwe rozwiązanie

Będąc w ciąży modliłam się Nowenną Pompejańską o szczęśliwe rozwiązanie: w miarę szybkie i aby ból mu towarzyszący był do wytrzymania, a nasz synek urodził się zdrowy. Nigdy wcześniej nie byłam w stanie błogosławionym więc ciąża i poród były dla mnie czymś nowym i nieznanym. Była to również moja pierwsza...
Read More

Małgorzata: Ona przeprowadziła nas przez wszystkie cierpienia

Niespodziewanie mój mąż zaczął mieć problemy z bólem brzucha i wkrótce nastąpił atak kołki nerkowej. Po wybraniu leków i około miesiącu czasu problemy zaczęły powracać i dolegliwości się nasilały. Było to dla nas bardzo nieprzyjemne i nie wiedzieliśmy czego się spodziewać.
Read More

Grzegorz: Walka Różańcem o małżeństwo

Jestem w trakcie kolejnej Nowenny. Wierzę w moc sakramentu małżeństwa i wierzę słowom naszego Pana Jezusa: „Dlatego powiadam wam: Wszystko, o co w modlitwie prosicie, stanie się wam, tylko wierzcie, że otrzymacie.” (Marka 11,24). Dlatego modlę się i ufam, że będziemy razem. Nasze małżeństwo oddaję Niepokalanemu Sercu Maryi.
Read More

Wielka Księga Łask już powstaje. Czy dołączysz do realizacji?

Moi Drodzy, jak pisałem naszym jubileuszowym tekście tutaj, przekroczyliśmy już 9000 świadectw nowenny pompejańskiej na naszej stronie! To wspaniały dowód łask, jakimi obdarza nas Królowa Różańca Świętego. Naszą małą tradycją stało się już, że każde kolejne 1500 świadectw drukujemy i przekazujemy do Sanktuarium w Pompejach jako nasze wspólne wotum dziękczynne.

V Wielka Księga Łask
Tak wyglądała poprzednia, V Wielka Księga Łask

Do tej pory przygotowaliśmy pięć przepięknych Wielkich Ksiąg Łask i każdą zawieźliśmy do Pompejów w naszej pielgrzymce. (Zobacz w galerii tutaj!). Świadectwo numer 9000 oznacza, że możemy już przygotować VI Wielką Księgę Łask. Tak więc zabrałem się do pracy nad przygotowaniem jej do druku i… prawie skończyłem. Co nam pozostało do zrobienia? – Tylko strona z podziękowaniami!

Otóż każda osoba, która wesprze powstanie Księgi, zostanie wpisana jako Darczyńca na stronie tytułowej. Strona ta, ze specjalnymi podziękowaniami, jest wyrazem wdzięczności naszej Fundacji na wieczną rzeczy pamiątkę. Zdajemy sobie sprawę, że bez Darczyńców i Prenumeratorów „Królowej Różańca Świętego” nie możemy wiele uczynić. Dlatego staramy się uhonorować każdego, kto podziela te same idee w duchu pompejańskim.

Kto może zostać Darczyńcą?

Każdy! Nie ma znaczenia, czy wpłacisz 1 czy 10 złotych! Każdy Darczyńca zostaje wymieniony z imienia i nazwiska na stronie honorowej. Układamy listę wg wielkości wpłat i tak publikujemy w Księdze, a następnie przekazujemy ją do Sanktuarium w Pompejach.

Jak zostać Darczyńcą?

Zbiórka rozpoczęła się na stronie wdowigrosz.pl. Kliknij tutaj i przejdź, aby wesprzeć ten projekt!

Każda wpłata idzie w całości na pokrycie kosztu druku i oprawienia w skórę VI Wielkiej Księgi Łask. Jeśli uda sie zebrać nadwyżkę, przeznaczymy ją na druk 70.000 obrazków z nowenną pompejańską – to nasza druga, ważna ostatnio inicjatywa. Ze strony naszej Fundacji zachowujemy regułę, aby wszelkie możliwe prace wykonać własnymi rękami, bez honorariów i ukrytych kosztów. Tak więc przygotowałem w ostatnich dniach skład tej wspaniałej publikacji: liczy ona niemal 800-stron!

Do kiedy mamy czas?

Niestety, mamy czas tylko do niedzieli. Aby zdążyć ze wszystkim, Księga powinna zostać oddana do druku najpóźniej w poniedziałek. Tak więc czas bardzo nagli! Myślę jednak, że razem damy radę!

Zapraszam Cię do udziału w tej inicjatywie!

Marek Woś, Fundacja Królowej Różańca Świętego

–>

Zobacz też:

Mamy już 9.000 świadectw pompejańskich, a więc powstanie VI Wielka Księga Łask!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Wielka Księga Łask już powstaje. Czy dołączysz do realizacji?"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Chcialabym zeby kiedys i moje swiadectwo zostało w tej ksiedze umieszczone ale poki co nie mam o czym pisac , skonczylam 10 NP odmawiac i nie chce mi sie zyc , jestem sama bez rodziny o ktora sie modlę od kilkunastu lat, jak natrafilam na nowenne pompejanska dwa lata temu zaczelam odmawiac z nadzieja ze może cos sie zmieni ale niestety nic, widocznie tak ma byc , tylko jak zyc dalej i po co …

Radek
Gość

Napis z list do św Jozefa

Radek
Gość

Napisz list do św Józefa

Dorota
Gość
Dorota

Aniu nie mów tak nigdy, pomimo tego warto żyć. Pomodlę się za ciebie.

Obrazki z nowenną pompejańską?