Mała: Spowiedź

Moi kochani. Odmówiłam już 8 Nowenn Pompejańskich w intencji dobrego męża + jedną w intencji tego człowieka , który nim będzie. Na razie w tej kwestii nic się nie wydarzyło, ale na pewno Maria Różańcowa dała mi wiele innych łask, których namacalnie nie dostrzegam, ale wiem, że są.
Read More

Ewelina: Wiele łask

Dziś zamierzam zacząć odmawiać drugą Nowennę Pompejańską. Zachęcam wszystkich do odmawianie tej Nowenny :)
Read More

M: Uzależnilam się od swojego chłopaka

Swoje świadectwo piszę po odmówieniu czwartej nowenny. Pierwszą zaczęłam ponad rok temu. Potrzebowałam aż tyle czasu, by zrozumieć to co się zaczęło dziać w moim życiu. Jestem od prawie pięciu lat w związku. Byliśmy ze sobą szczęśliwi. Ponad rok temu poczułam że nie czuję już do niego tego co kiedyś....
Read More

Jarek: Świadectwo o wymodlonej miłości

Myślę, że warto trwać przy różańcu pomimo niepowodzeń, zniechęcenia, wszelkich przeciwności losu. Pan Bóg słucha naszych modlitw i spełnia nasze prośby jeśli są zgodne z Jego wolą w wybranym przez Niego czasie. Nie traćcie nadziei i módlcie się gorliwie.
Read More

Monika: wysłuchane modlitwy

Dziekuje Ci Panie za obecność w moim życiu za wszelkie łaski jakie otrzymuję od Ciebie.
Read More

Ważne: aktualizacja apki do Radia Różaniec na smartfony

Moi drodzy, przygotowaliśmy nową wersję aplikacji dla Radia Różaniec na smartfony/tablety z systemem Android. Poprzednia niestety miała sporo reklam (było to zupełnie niezależne od nas). Dlatego wyszła nowa wersja. 

Radio Różaniec to nowa inicjatywa Fundacji Królowej Różańca Świętego. Pomysł na te internetową rozgłośnię wynika z zapotrzebowania na wspólną, regularną modlitwę różańcową, a szczególnie na różaniec pompejański! Różaniec w Radiu Różaniec odsłuchasz wiele razy w ciągu dnia. Dodatkowo różaniec pompejański, na który składają się trzy części różańca, można odsłuchać pięć razy w ciągu dnia.

Modlimy się na żywo, z transmisją na Facebooku!

Zobacz poprzednie transmisje tutaj! Kolejny różaniec na żywo już dzisiaj o 20.30!

Jak pobrać aplikację do Radia Różaniec?

Zapraszam do pobierania aplikacji ze Sklepu Google. Apka jest bezpłatna. Kliknij tutaj albo na obrazek aby przejść i pobrać.

Wersja dla ios pozostaje bez zmian.


To nie wszystkie nasze aplikacje!

Zobacz też

(właśnie wypuszczamy aktualizację z poprawką błędów)

ułatwia modlitwę różnymi nowennami(wersja beta)

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?