Waldemar: Zło nowenną pompejańską zwyciężaj, teraz i na wieki

Szczęść Boże dla każdego czciciela Najświętszej Panny. Jako grzesznik świadom wielu własnych ułomności oraz wspólnych problemów rodzinnych podjąłem piątą, kolejną już nowennę w intencji uwolnienia z węzłów zła dla mnie oraz rodziny. Upadam w grzechu, ale modlitwa ta jest ukojeniem w walce ze złem.
Nastroje raz lepsze raz gorsze, nawet bywała niechęć do modlitwy. Nachodził mnie roztrój wewnętrzny, co miało przełożenie również na pracę zawodową. Poprosiłem Królową Różańca o pomoc, przecież ta praca to Jej pomoc w uzyskaniu tego zatrudnienia. Otrzymuję w jeden dzień spore zlecenia, aż zaczynają się pochwały. Tylko, że ja jestem jedynie inicjatorem, a pozyskanie tych zamówień jest po stronie Matki Pompejańskiej. W trakcie części dziękczynnej bywają cięższe i lżejsze dni, upadki w grzechach, ale i wzmocnienie, brak zmęczenia przy modlitwie. Coraz więcej jest dni gdy zmniejsza się ilość grzechów, ale są i chwile, gdy łzy zalewające twarz też przychodzą.
Pewnej soboty pojechałem do dużego sklepu, gdzie kobieta upadła i nie poruszała się. Jej bliscy próbowali coś zrobić, czekali na przybycie ekipy lekarskiej. Moje dzieci zajęte były jedzeniem, a ja czułem chęć i ogromną potrzebę modlitwy w intencji tej osoby. Leżała na posadzce, a ja w myślach cały czas powtarzałem modlitwy, czułem w sobie bożą moc aby to kontynuować. Chora leżała w bezruchu, przez kilka minut, w pewnym momencie, zaobserwowałem jak delikatnie rusza ręką. Byłem tym zdumiony. Mam nadzieję, że Maryja Królowa Polski i Różańca zaopiekowała się tą panią i że poprzez maryjne wstawiennictwo powróci zdrowie do chorej.
Nowenna pompejańska to szczególna modlitwa. W tej intencji trudno określić jak się spełniła, zło działa w tak wielu aspektach i poziomach, że części nie dostrzegamy. Na pewno jest lepiej, ale zła nie pozbędziemy się w trakcie jednej nowenny, zwłaszcza, że atakuje całą rodzinę, więc powinno się powtarzać modlitwę. Różaniec to wyciszenie, a taki wynik to już dużo dla obecnego stylu życia i stawianych wymagań.
Chciałbym rozpocząć kolejną intencję do Naszej Pocieszycielki, zwłaszcza, że rok 2017 jest szczególnym w kulcie maryjnym. Mamy 100 rocznicę objawień w Fatmie, 140 rocznica objawień w Getrzwałdzie, 50 rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Licheńskiej to najważniejsze wydarzenie 2017 roku w Sanktuarium Maryjnym w Licheniu, 300-lecie koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej. Są także zagrożenia wynikające z 300 rocznicy powstania loży masońskiej i niebezpieczeństwa związane z islamizacją Europy oraz zagrożenia terrorystyczne. Mamy jednak jako katolicy najlepszą opiekunkę, która przez lata otacza płaszczem naszą ojczyznę. Wiemy też jak szczególną rolę powierzono Maryi w dziele zbawienia, więc szanowni czciciele i orędownicy zaleceń Matki Kościoła, rozszerzajmy kult Najświętszej, odmawiajmy różaniec. Pokazujmy, że pomimo iż walka z ciemnością bywa trudna, że damy radę, że wytrwamy w modlitwie. Mam nadzieję, że nadejdzie czas, w którym wyznawcy z innych kościołów zobaczą, że boże proroctwa sprawdzają się, a Maryja, jest najważniejszym filarem w walce ze złem i należy wypełniać Jej prośby.
Życzę bożego błogosławieństwa i opieki Maryi Niepokalanej dla odmawiających nowenny różańcowe i czytających zamieszczone świadectwa.

Agnieszka: łaska otrzymania pracy

Szczęść Boże. Chciała bym się ze wszystkimi , którzy odmawiają nowennę pompejańską podzielić swoim świadectwem i głębokim przeżyciem związanym z jej odmawianiem. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się przypadkowo gdzieś Internetu. Bardzo mnie to zainteresowało, ponieważ od paru lat modlę się o uzdrowienie oczu. Przeczytaj Agnieszka: łaska otrzymania pracy
Przeczytaj

Katarzyna: Krok po roku bliżej macierzyństwa

Obecnie odmawiam 3 nowennę w podobnych intencjach.Mam 30lat i cierpię na zespół policystycznych jajników i te schorzenie póki co utrudnia mi zajscie w ciążę a wręcz uniemożliwia.
Przeczytaj

E.: „Jeśli życie nie pozwala Ci wstać, uklęknij.”

Nowennę Pompejańską odmawiam praktycznie nie przerwanie od roku, kończąc jedna i zaczynając następną. To już moje kolejne świadectwo. Pragnę po raz kolejny podziękować za otrzymane laski. Za uratowane po zdradzie męża małżeństwo, łaskę wybaczenia i laskę zatrzymania mojej choroby nowotworowej. Dopiero teraz jak bardzo było i mi jemu potrzebne to wszytko co nas spotkało. I teraz uważam cale to cierpienie i łzy za szczególne błogosławieństwo, które miało nam pomoc odbudować nasze małżeństwo, rodzinę i wrócić do Boga.
Przeczytaj

Agata: Spokój i pewność

To już moja druga Nowenna Pompejańska, od czasu pierwszej próbowałam kilka razy i nie wychodziło, aż przyszedł taki dzień, że poczułam w sobie silną potrzebę odmówienia i pewność, że ją skończę. Nie było takiego dnia, żebym pomyślała nie dam rady, albo może odpuszczę, po prostu pewność, kamienny spokój i nadludzkie...
Przeczytaj

Wdzięczna: łaska spokojnej pracy dla męża

Nieraz zaglądam do świadectw zamieszczanych na tej stronie, nieukrywam, że czerpię z nich siłę i nadzieję, że Bóg wie dobrze co dla nas w danej chwili jest dobre
Przeczytaj

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ulaAnnaKrystyna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Piękne Świadectwo !
Dziękuję .
Niepokalane Serce naszej ukochanej Matki Najświętszej Maryi oręduje za nami .
Módlmy się codziennie Tym Cudownym Różańcem.

KRÓLUJ NAM CHRYSTE.

Anna
Gość
Anna

https (dwukropek) //youtu.be/qqVL_CmEtgw

ula
Gość
ula

może też pomódl się o dary i owoce Ducha Św, zamów Mszę Św. w intencji spokoju, zgody, miłości, przemiany serc w rodzinie

ula
Gość
ula

1. Miłość OWOCE DUCHA SW
2. Radość
3. Pokój
4. Cierpliwość
5. Łaskawość
6. Dobroć
7. Uprzejmość
8. Cichość
9. Wierność
10. Skromność
11. Wstrzemięźliwość
12. Czystość.

ula
Gość
ula
ula
Gość
ula

polecam tez na yotubie Wolą Bożą jest Miłosierdzie – o. Michał Olszewski SCJ – VI Podkarpackie Forum Charyzmatyczne