Magdalena: Wenętrzny spokój

Z Nowenną Pompejańską jestem związana kilka lat z różnymi przerwami.Matka Najświętsza obdarzyła nas łaską pracy o którą prosiłam dla mnie i męża.Obecnie odmawiam dwie nowenny w bardzo ważnych intencjach i też mocno wierzę że Maryja i tu pomoże ale wszystko zgodnie z wolą Bożą!
Przeczytaj całość

Alina: Patent na 20 lat

Nowennę Pompejańską odmawiam prawie nieustannie. Jedną kończę , następną zaczynam. Wiele modlę sie za bliskich mi ludzi w ich biedach, ktorych obecnie wiele. W Popielec zaczęłam Nowennę Nie Do Odparcia za mojego brata. Intencja o potrzebne łaski, w tym o łaskę wnuka. Bardzo się tym martwił, bo jedyny syn nie...
Przeczytaj całość

Magdalena: O dar rodzicielstwa

Zakończona już druga nowenna w intencji poczęcia i urodzenia żywego dziecka kończy się ogromnym spokojem w sercu i pogodzeniem z wolą Boga. Pierwszą nowennę w tej intencji i zarazem pierwszą NP w moim życiu odmówiłam krótko po stracie pierwszej ciąży. Za miesiąc minie rok od tego wydarzenia, które całkowicie zmieniło mnie i moje życie, a przede wszystkim pchnęło w ramiona Maryi i Jezusa.
Przeczytaj całość

EM: Modliłam się głównie o pracę i dobrego męża.

więc jak widać na moim przykładzie czasami trzeba trochę poczekać na łaskę.
Przeczytaj całość

Anna: Łaska otrzymania pracy

Na Nowennę trafiłam przypadkiem, w Internecie. Byłam w bardzo trudnej sytuacji, po pięćdziesiątce straciłam pracę, a wydatki duże, dom na utrzymaniu, kredyt. Miesiąc po odmówieniu Nowenny otrzymałam propozycję dobrej pracy. Zaczynam za dwa tygodnie
Przeczytaj całość

Waldemar: Zło nowenną pompejańską zwyciężaj, teraz i na wieki

Szczęść Boże dla każdego czciciela Najświętszej Panny. Jako grzesznik świadom wielu własnych ułomności oraz wspólnych problemów rodzinnych podjąłem piątą, kolejną już nowennę w intencji uwolnienia z węzłów zła dla mnie oraz rodziny. Upadam w grzechu, ale modlitwa ta jest ukojeniem w walce ze złem.
Nastroje raz lepsze raz gorsze, nawet bywała niechęć do modlitwy. Nachodził mnie roztrój wewnętrzny, co miało przełożenie również na pracę zawodową. Poprosiłem Królową Różańca o pomoc, przecież ta praca to Jej pomoc w uzyskaniu tego zatrudnienia. Otrzymuję w jeden dzień spore zlecenia, aż zaczynają się pochwały. Tylko, że ja jestem jedynie inicjatorem, a pozyskanie tych zamówień jest po stronie Matki Pompejańskiej. W trakcie części dziękczynnej bywają cięższe i lżejsze dni, upadki w grzechach, ale i wzmocnienie, brak zmęczenia przy modlitwie. Coraz więcej jest dni gdy zmniejsza się ilość grzechów, ale są i chwile, gdy łzy zalewające twarz też przychodzą.
Pewnej soboty pojechałem do dużego sklepu, gdzie kobieta upadła i nie poruszała się. Jej bliscy próbowali coś zrobić, czekali na przybycie ekipy lekarskiej. Moje dzieci zajęte były jedzeniem, a ja czułem chęć i ogromną potrzebę modlitwy w intencji tej osoby. Leżała na posadzce, a ja w myślach cały czas powtarzałem modlitwy, czułem w sobie bożą moc aby to kontynuować. Chora leżała w bezruchu, przez kilka minut, w pewnym momencie, zaobserwowałem jak delikatnie rusza ręką. Byłem tym zdumiony. Mam nadzieję, że Maryja Królowa Polski i Różańca zaopiekowała się tą panią i że poprzez maryjne wstawiennictwo powróci zdrowie do chorej.
Nowenna pompejańska to szczególna modlitwa. W tej intencji trudno określić jak się spełniła, zło działa w tak wielu aspektach i poziomach, że części nie dostrzegamy. Na pewno jest lepiej, ale zła nie pozbędziemy się w trakcie jednej nowenny, zwłaszcza, że atakuje całą rodzinę, więc powinno się powtarzać modlitwę. Różaniec to wyciszenie, a taki wynik to już dużo dla obecnego stylu życia i stawianych wymagań.
Chciałbym rozpocząć kolejną intencję do Naszej Pocieszycielki, zwłaszcza, że rok 2017 jest szczególnym w kulcie maryjnym. Mamy 100 rocznicę objawień w Fatmie, 140 rocznica objawień w Getrzwałdzie, 50 rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Licheńskiej to najważniejsze wydarzenie 2017 roku w Sanktuarium Maryjnym w Licheniu, 300-lecie koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej. Są także zagrożenia wynikające z 300 rocznicy powstania loży masońskiej i niebezpieczeństwa związane z islamizacją Europy oraz zagrożenia terrorystyczne. Mamy jednak jako katolicy najlepszą opiekunkę, która przez lata otacza płaszczem naszą ojczyznę. Wiemy też jak szczególną rolę powierzono Maryi w dziele zbawienia, więc szanowni czciciele i orędownicy zaleceń Matki Kościoła, rozszerzajmy kult Najświętszej, odmawiajmy różaniec. Pokazujmy, że pomimo iż walka z ciemnością bywa trudna, że damy radę, że wytrwamy w modlitwie. Mam nadzieję, że nadejdzie czas, w którym wyznawcy z innych kościołów zobaczą, że boże proroctwa sprawdzają się, a Maryja, jest najważniejszym filarem w walce ze złem i należy wypełniać Jej prośby.
Życzę bożego błogosławieństwa i opieki Maryi Niepokalanej dla odmawiających nowenny różańcowe i czytających zamieszczone świadectwa.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Waldemar: Zło nowenną pompejańską zwyciężaj, teraz i na wieki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Piękne Świadectwo !
Dziękuję .
Niepokalane Serce naszej ukochanej Matki Najświętszej Maryi oręduje za nami .
Módlmy się codziennie Tym Cudownym Różańcem.

KRÓLUJ NAM CHRYSTE.

Anna
Gość

https (dwukropek) //youtu.be/qqVL_CmEtgw

ula
Gość

może też pomódl się o dary i owoce Ducha Św, zamów Mszę Św. w intencji spokoju, zgody, miłości, przemiany serc w rodzinie

ula
Gość

1. Miłość OWOCE DUCHA SW
2. Radość
3. Pokój
4. Cierpliwość
5. Łaskawość
6. Dobroć
7. Uprzejmość
8. Cichość
9. Wierność
10. Skromność
11. Wstrzemięźliwość
12. Czystość.

ula
Gość
ula
Gość

polecam tez na yotubie Wolą Bożą jest Miłosierdzie – o. Michał Olszewski SCJ – VI Podkarpackie Forum Charyzmatyczne

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!