Waldemar: Zło nowenną pompejańską zwyciężaj, teraz i na wieki

Szczęść Boże dla każdego czciciela Najświętszej Panny. Jako grzesznik świadom wielu własnych ułomności oraz wspólnych problemów rodzinnych podjąłem piątą, kolejną już nowennę w intencji uwolnienia z węzłów zła dla mnie oraz rodziny. Upadam w grzechu, ale modlitwa ta jest ukojeniem w walce ze złem.
Nastroje raz lepsze raz gorsze, nawet bywała niechęć do modlitwy. Nachodził mnie roztrój wewnętrzny, co miało przełożenie również na pracę zawodową. Poprosiłem Królową Różańca o pomoc, przecież ta praca to Jej pomoc w uzyskaniu tego zatrudnienia. Otrzymuję w jeden dzień spore zlecenia, aż zaczynają się pochwały. Tylko, że ja jestem jedynie inicjatorem, a pozyskanie tych zamówień jest po stronie Matki Pompejańskiej. W trakcie części dziękczynnej bywają cięższe i lżejsze dni, upadki w grzechach, ale i wzmocnienie, brak zmęczenia przy modlitwie. Coraz więcej jest dni gdy zmniejsza się ilość grzechów, ale są i chwile, gdy łzy zalewające twarz też przychodzą.
Pewnej soboty pojechałem do dużego sklepu, gdzie kobieta upadła i nie poruszała się. Jej bliscy próbowali coś zrobić, czekali na przybycie ekipy lekarskiej. Moje dzieci zajęte były jedzeniem, a ja czułem chęć i ogromną potrzebę modlitwy w intencji tej osoby. Leżała na posadzce, a ja w myślach cały czas powtarzałem modlitwy, czułem w sobie bożą moc aby to kontynuować. Chora leżała w bezruchu, przez kilka minut, w pewnym momencie, zaobserwowałem jak delikatnie rusza ręką. Byłem tym zdumiony. Mam nadzieję, że Maryja Królowa Polski i Różańca zaopiekowała się tą panią i że poprzez maryjne wstawiennictwo powróci zdrowie do chorej.
Nowenna pompejańska to szczególna modlitwa. W tej intencji trudno określić jak się spełniła, zło działa w tak wielu aspektach i poziomach, że części nie dostrzegamy. Na pewno jest lepiej, ale zła nie pozbędziemy się w trakcie jednej nowenny, zwłaszcza, że atakuje całą rodzinę, więc powinno się powtarzać modlitwę. Różaniec to wyciszenie, a taki wynik to już dużo dla obecnego stylu życia i stawianych wymagań.
Chciałbym rozpocząć kolejną intencję do Naszej Pocieszycielki, zwłaszcza, że rok 2017 jest szczególnym w kulcie maryjnym. Mamy 100 rocznicę objawień w Fatmie, 140 rocznica objawień w Getrzwałdzie, 50 rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Licheńskiej to najważniejsze wydarzenie 2017 roku w Sanktuarium Maryjnym w Licheniu, 300-lecie koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej. Są także zagrożenia wynikające z 300 rocznicy powstania loży masońskiej i niebezpieczeństwa związane z islamizacją Europy oraz zagrożenia terrorystyczne. Mamy jednak jako katolicy najlepszą opiekunkę, która przez lata otacza płaszczem naszą ojczyznę. Wiemy też jak szczególną rolę powierzono Maryi w dziele zbawienia, więc szanowni czciciele i orędownicy zaleceń Matki Kościoła, rozszerzajmy kult Najświętszej, odmawiajmy różaniec. Pokazujmy, że pomimo iż walka z ciemnością bywa trudna, że damy radę, że wytrwamy w modlitwie. Mam nadzieję, że nadejdzie czas, w którym wyznawcy z innych kościołów zobaczą, że boże proroctwa sprawdzają się, a Maryja, jest najważniejszym filarem w walce ze złem i należy wypełniać Jej prośby.
Życzę bożego błogosławieństwa i opieki Maryi Niepokalanej dla odmawiających nowenny różańcowe i czytających zamieszczone świadectwa.

Alina: Maryja wyrwała mnie z piekła

Szczesc Boze .ma na imie Alina che złozyc swiadestwo nawrocenia .Swoim zyciu kozystałam z wrozek a otatnim razem skorzystałam z usługi hinduskiego giru -szamana to było jakies 3lata temu .przez chwile poczułam sie lepiej ale nie zdajoc sobie sprawy jakim kosztem .Zaprosiłam tego człowieka do domu odprawił jakis rytuał twierdził...
Przeczytaj

Joanna: W trakcie całej nowenny działy się różne cuda i łaski

Pomimo tego, że intencja nie została wysluchana w trakcie całej nowenny działy się różne cuda i łaski, którymi zostałam obdarzona przez Matkę Boską, chociażby taka że poprawiły się moje relacje z siostrą.
Przeczytaj

Dominik: Szatan zawsze kusił,zeby nie pisac

Pragnę podziekować Matce Bożej za otrzymane łaski,i zachęcam Was wszystkich,odmawiajcie codziennie różaniec! Matko Boża módl sie za Nami.
Przeczytaj

Anna: Alarmy włączały się całą noc

Moje życie było pełne cierpienia i niepowodzeń. Szukałam porady u wróżek, jasnowidzów... wciąż wierzyłam w ich słowa. Czekałam na to o czym mi powiedziały, na pracę, cudownego partnera... Nie pojawiło się ani jedno, ani drugie. Nie wiedziałam jeszcze wtedy, że to wszystko było złe. Potem sama kupiłam sobie karty tarota, wierzyłam iż będę umiała...
Przeczytaj

Adam: Siła nowenny

Nowennę pompejańską odmawiam już prawie trzy lata. Gdy skończę jedną intencję, to na następny dzień zaczynam nową. W ciągu tego czasu było sporo tych intencji. Niektóre z nich były wysłuchane, inne albo nie były zgodne z wolą Bożą, albo jeszcze nie nadszedł czas na ich spełnienie. Przeczytaj Adam: Siła nowenny
Przeczytaj

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ulaAnnaKrystyna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Piękne Świadectwo !
Dziękuję .
Niepokalane Serce naszej ukochanej Matki Najświętszej Maryi oręduje za nami .
Módlmy się codziennie Tym Cudownym Różańcem.

KRÓLUJ NAM CHRYSTE.

Anna
Gość
Anna

https (dwukropek) //youtu.be/qqVL_CmEtgw

ula
Gość
ula

może też pomódl się o dary i owoce Ducha Św, zamów Mszę Św. w intencji spokoju, zgody, miłości, przemiany serc w rodzinie

ula
Gość
ula

1. Miłość OWOCE DUCHA SW
2. Radość
3. Pokój
4. Cierpliwość
5. Łaskawość
6. Dobroć
7. Uprzejmość
8. Cichość
9. Wierność
10. Skromność
11. Wstrzemięźliwość
12. Czystość.

ula
Gość
ula
ula
Gość
ula

polecam tez na yotubie Wolą Bożą jest Miłosierdzie – o. Michał Olszewski SCJ – VI Podkarpackie Forum Charyzmatyczne