Sylwia: Nadzieja

Nowennę zaczęłam odmawiać po raz drugi w życiu. Pierwsza zakończona faktycznie spowodowała, że moje prośby zostały wysłuchane. Druga zaczęła się dla mnie ciężko...
Read More

Marta: Trwajcie mocni w wierze

Podczas trwania nowenny doświadczałam tego jak wiele osób mi zaczęło powtarzać, że będę dobrą żoną, dobrą matką. I ja zaczęłam mocno w to wierzyć.
Read More

Agnieszka: Maryja wskazała mi drogę

Piszę to świadectwo dziękując Bogu oraz Maryi za wszystkie łaski, a jest ich wiele. 15 dni temu zaczęłam Nowennę Pompejańską w intencji za dusze w czyśćcu cierpiące prosząc je o wstawiennictwo w moich sprawach. Pół mojego życia byłam związana z okultyzmem i bioenergoterapią; choć w tym czasie chodziłam do Kościoła, ale to dotyczyło głównie tradycji - bo rodzice, bo dziadkowie.
Read More

Anna: Tuż przed ślubem dowiedziałam się, że będę miała poważne problemy z zajściem w ciążę

Chciałabym opowiedzieć o łasce, którą otrzymałam za wstawiennictwem Najświętszej Panienki. Zdarzyło się to wiele lat temu i nie słyszałam wówczas o Nowennie, ale wiedziałam i czułam żeby to właśnie Mateńkę prosić o łaskę. Tuż przed swoim ślubem dowiedziałam się, że będę miła poważne problemy z zajściem w ciążę. Miało mnie...
Read More

Łukasz: Nawrócenie

"Witam, mam naimie Łukasz , odmówiłem trzy nowenny w tej samej intencji . ABYM UMIAŁ KOCHAĆ DRUGIEGO CZŁOWIEKa, pewnie by pomyślec po co? A u mnie był z tym problem , bo sam byłem zamknięty na świat w swoim świecie.
Read More

Uwaga Warszawiacy i mający internet! Msza św. + Transmisja

8 października 2017 r. zapraszamy na transmisję niedzielnej Mszy św. z powstającej parafii pw. Matki Bożej Pompejańskiej w Warszawie! W trakcie Mszy zostaną wprowadzone relikwie bł. Bartolo Longo, autora i pierwszego apostoła nowenny pompejańskiej!
Godz. 12.15 procesja. Godz. 12.30 Msza św. z błogosławieństwem.
Warszawiaków zapraszamy do przybycia – ul. Myśliborska 28.

Transmisja Mszy będzie dostępna w tym wpisie – przewiń w dół.

To nie wszystko 🙂

Następnego tygodnia relikwie Bartola Longo trafią do Fraterni jego imienia na ul Freta 10 w Warszawie. Oto zaproszenie:

Zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą, podczas której odbędzie się wprowadzenie relikwii naszego Patrona. Po Mszy nastąpi ceremonia obłóczyn. Następnie zapraszamy na chwilę rodzinnej atmosfery przy współnym posiłku.

Strona wydarzenia – klikamy tutaj.

Transmisja Mszy św. 8 października od 12.15:

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Uwaga Warszawiacy i mający internet! Msza św. + Transmisja"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa
Gość
Teresa

Bardzo mi się podoba radio różaniec i uważam że dobrze że jest i każdy może odmawiać różaniec wspólnie .

Obrazki z nowenną pompejańską?