Barbara: znaleziona miłość

Do tej pory byłam samotna. Mając 43 lata trudno było mi znaleźć miłość i kogoś z kim mogłabym dzielić resztę swojego życia. W kwietniu 2012 roku zaczęłam odmawiać NP w intencji znalezienia dla siebie drugiej połowy.Przeczytaj Barbara: znaleziona miłość
Read More

Bożena: Ratunek dla syna

atka Boska wie jaki jest najlepszy czas na zmiany, dlatego üfam, że pomoże mojemu zagubionemu w życiu dziecku.
Read More

Renata: znalezienie pracy

Świadectwo pochodzi z czasopisma różańcowego pt. "Królowa Różańca Świętego", numer 1/2012. Odwiedź stronę tego kwartalnika! Przed Wigilią skończyłam odmawiać nowennę pompejańską w intencji stałej pracy dla męża. No i właśnie mój mąż podpisał umowę o pracę. Na razie na okres próbny, ale wszystko wskazuje na to, że będzie dobrze. Dziękuję Ci Mamo...
Read More

Aleksandra: Nie mogłam tego znieść

Ostatnio w moim życiu doświadczyłam bardzo ciężkich chwil. Na początku zauważyłam, że powoli tracę moje dwie przyjaciółki, a potem większość naszych wspólnych znajomych zaczęło odtrącać mnie od siebie.
Read More

Aleksandra: odmawiając poprzednią nowennę za córkę wymodliłam jej męża

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w intencji córki.Matce Bożej powierzyłam wszystkie sprawy dotyczące mojego dziecka. Córka pracowała na tzw. umowę śmieciową,nie była ubezpieczona przez jakiś czas i spodziewała się dziecka.Przeczytaj Aleksandra: odmawiając poprzednią nowennę za córkę wymodliłam jej męża
Read More

Renata: Praca w ulubionym zawodzie

Zanim opowiem o Moim Cudzie, chciała bym prosić aby wszyscy którzy nie mają intencji razem ze mną zaczęli od dziś odmawiać Nowennę Pompejańską o pokój na świecie.
Witam. Chciała bym się podzielić moim świadectwem które dało mojemu mężowi upragnioną prace. Minęło niewiele czasu od zakończenia mojej kolejnej nowenny i w bardzo krótkim czasie Mojemu mężowi udało się dodzwonić do człowieka który potrzebował pracowników. Dziś pracuje w swoim ulubionym zawodzie i jest z tego bardzo dumny , oraz wiem że to daje jemu nadzieje oraz pogłębiło jego wiarę w to, że Matka Przenajświętsza zawsze wysłuchuje tych co się do niej uciekają.
Dziękuje Ci Mateńko że zawsze jesteś ze mną. Cudowny Różaniec który nam dałaś tkwić zawsze będzie w nas i w naszych sercach. Bóg Zapłać!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?