Emilia: WYPROSZONA ZMIANA PRACY

Ach, jeszcze nie mogę uwierzyć! Pragnę złożyć świadectwo wielkiej opieki Maryi! 31.08.2014r skończyłam Nowennę w intencji dobrej, spokojnej pracy dla mojego męża, ponieważ tu gdzie (jeszcze chwilowo) pracuje jest fatalnie traktowany i wykorzystywany ponad wszelką miarę. Nie miał nawet czasu, siły ani ochoty rozglądnąć się za czymś innym. Poza tym...
Read More

Natalia: Zmiana życia..:)

Muszę przyznać, że jest o wiele lepiej niż było i wierze że będzie już tylko coraz lepiej. Muszę przyznać, że moja wiara do tej pory była bardzo słaba, a dzisiaj wszystko to się zmienia na lepsze, zaczełam chodzić do kościóla, spowiedzi. Zaczełam po prostu coraz częsciej rozmyślać o Bogu.
Read More

Magdalena: dziś spłacam całość długu!

Odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji dużych kłopotów finansowych. Miałam do spłacenia duży dług, z którym trudno mi było sobie poradzić. Przeczytaj Magdalena: dziś spłacam całość długu!
Read More

Ewa: Jezus trzyma mnie za rękę i nigdy nie zdradzi

Chciałam podzielić się swoją wysluchana Nowenną Pompejańską . Odmówiłam 4 Nowenny Pompejańskie . Trzy pierwsze nie zostały wysłuchane . Wszystkie trzy były odnawiane o uratowanie mojego małżeństwa które rozpadło się po 27 latach . Poświęciłam 2 lata na rożne modlitwy i 3 Nowenny Pompejańskie ale widocznie taka jest wola Bożą...
Read More

Agnieszka: Uzdrowienie oczu mojej córki

Nowennę Pompejańską odmawiam od kilku lat. Ostatnią nowenną modliłam się o uzdrowienie oczu mojej córki. Córka ma bardzo dużą wadę wzroku.
Read More

Renata: Mamy dach nad głową

Moje spotkanie z Nowenną nastąpiło w bardzo trudnym momencie. Sprawa rozwodowa w toku i ciężka sytuacja finansowa. Nie mogę poradzić sobie z długami. Opieka nad dziećmi miała być przyznana po opinii Ośrodka Sądowego jednemu z rodziców .
Modliłam się żebyśmy opiekę sprawowali oboje bo dzieci kochają nas i pomimo konfliktu chciałam aby ojciec miał udział w ich wychowaniu. Modlitwa została wysłuchania. Wyrokiem sądu ojciec ma takie same obowiązki i nie może wyrzucić mnie z domu bo dzieci zamieszkiwać mają tam gdzie ja.
Mamy dach nad głową i on się musi dostosować. Matka Boża ochroniła nas i świadectwem jest decyzja sądu.
Mam jeszcze intencję w sprawach finansów i modlę się o w sercu mam nadzieję że Matka Chrystusa wysłucha prośby. Sprawa która mnie przytłacza przestanie być ciężarem.
Najświętsza Matko opiekuje się nami

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Renata: Mamy dach nad głową"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Natalia
Gość
Natalia

Piękne świadectwo.Też jestem po rozstaniu.Wiem jaki ból przeżywają matki.Nie dość,że serce rozrywa żal za dzieci to masz dodatkowo problemy finansowe.Trzymaj się,módl.Nie pokazuj dzieciom łez, bo dla nich najgorsze widzieć w takiej systuacji podłamaną matkę.Poradzisz sobie.Niech Matka Boża i dobre Anioły mają Was pod swoją opieką.

Dorota
Gość
Dorota

Pomodlę się także za was do św. Józefa i do św. Judy Tadeusza ponieważ teraz trwa nowenna do niego.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?