Renata: Mamy dach nad głową

Moje spotkanie z Nowenną nastąpiło w bardzo trudnym momencie. Sprawa rozwodowa w toku i ciężka sytuacja finansowa. Nie mogę poradzić sobie z długami. Opieka nad dziećmi miała być przyznana po opinii Ośrodka Sądowego jednemu z rodziców .
Modliłam się żebyśmy opiekę sprawowali oboje bo dzieci kochają nas i pomimo konfliktu chciałam aby ojciec miał udział w ich wychowaniu. Modlitwa została wysłuchania. Wyrokiem sądu ojciec ma takie same obowiązki i nie może wyrzucić mnie z domu bo dzieci zamieszkiwać mają tam gdzie ja.
Mamy dach nad głową i on się musi dostosować. Matka Boża ochroniła nas i świadectwem jest decyzja sądu.
Mam jeszcze intencję w sprawach finansów i modlę się o w sercu mam nadzieję że Matka Chrystusa wysłucha prośby. Sprawa która mnie przytłacza przestanie być ciężarem.
Najświętsza Matko opiekuje się nami

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
DorotaNatalia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Natalia
Gość
Natalia

Piękne świadectwo.Też jestem po rozstaniu.Wiem jaki ból przeżywają matki.Nie dość,że serce rozrywa żal za dzieci to masz dodatkowo problemy finansowe.Trzymaj się,módl.Nie pokazuj dzieciom łez, bo dla nich najgorsze widzieć w takiej systuacji podłamaną matkę.Poradzisz sobie.Niech Matka Boża i dobre Anioły mają Was pod swoją opieką.

Dorota
Gość
Dorota

Pomodlę się także za was do św. Józefa i do św. Judy Tadeusza ponieważ teraz trwa nowenna do niego.