Beata: „Tylko się powierz i zaufaj…”

Matka Boża od pierwszych dni mojego życia jest ze mną. To jej zawdzięczam cudowną opiekę i wypraszanie zdrowia i potrzebnych łask u swojego Syna, kiedy to przyszłam na świat przedwcześnie, z niską wagą urodzeniową i nie dobrymi rokowaniami na przyszłość.
Read More

Mateusz: Dostałem siłę i pokój

Hej składam swoje świadectwo jeszcze w trakcie jej odmawiania ale wszystko po kolei. Mimo że mam 21 lat to to popełniałem ciężkie grzechy jak świetokradztwo przez 3 czy 4 lata a moje nawracanie z stronę Pana trochę trwało. I choć od zawsze lubiłem różaniec to używałem go tylko jak czegoś...
Read More

Anna Szczesliwa.: szczesliwa i spokojna

Kocham Maryje. Wszystkim zycze szczescia i spokoju ducha .Bo tylko Maryja moze go nam dac..Bogu niech Będę Dzięki..
Read More

Agnieszka: rodzicielstwo

O nowenne usłyszałam najpierw od koleżanki z pracy, która wiedziała, że staramy się o dziecko. Jednak dopiero jak druga osoba mi o tej nowenne powiedziała zaczęłam ją odmawiać. Najpierw intencją miała być prośba o zajście w ciążę, ale ponieważ byliśmy już wtedy z mężem w trakcie procesu adopcyjnego postanowiłam, że...
Read More

Bartosz: Modlitwa o lepszą pracę

Nie mam "lekkiego pióra", jednak w kilku zdaniach postaram się opisać moje świadectwo. Moją Nowennę rozpocząłem dokładnie 15 sierpnia 2017 r. Nie ukrywam, że był to akt całkowitej desperacji, spowodowanej frustracjami i zniechęceniem moją dotychczasową pracą zawodową, którą przez wiele lat próbowałem bezskutecznie zmienić.
Read More

Paulina: Matka Boża dała mi to, czego potrzebowało moje serce

Nowennę zaczełam odmawiać w intencji uzdrowienia wewnętrznego. To jest moja druga skończona nowenna. Pierwsza była w intencji innej niż ta, którą teraz odmawiam i dopiero później zrozumiałam, jakie łaski otrzymałam od Boga. Nowenna podbudowała mnie, dodała mi siłę, ale także każdego dnia powolutku uzdrawiała z mojej choroby zatok chociaż może nie zostałam całkowicie uzdrowiona. Uzdrawiała także moje zranienia wewnętrzne i także moje serce. Chciałam osiągnąć spokój, uspokoić się, bo bardzo przejmowałam się chorobami, które mnie trapiły i nie dawały normalnie funkcjonować, ale także jeszcze innymi sprawami osobistymi. Matka Boża dała mi to, czego potrzebowało moje serce i to, co chciałam się wymodlić o spokój. Mimo wielkiego zmęczenia dotrwałam i za to dziękuje Bogu i Matce Bożej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?