Agnieszka: Łaska uzdrowienia.

Bogu Niech Będą Dzięki i Maryi za wszelkie otrzymane łaski.
Przeczytaj całość

Maria Dominika: Dziękuję Ci Maryjo za uratowanie małżeństwa

Kilka miesięcy temu moje życie legło w gruzach, mąż mnie zdradził, powiedział, że już nie kocha, że nie wie co z nami będzie dalej. A jesteśmy dopiero kilka lat po ślubie. Wpadłam w totalną rozpacz, przepłakałam wiele nocy, byłą strzępem człowieka. Ale po jakimś czasie uświadomiłam sobie jedno. Chce ratować...
Przeczytaj całość

Gosia: Uzdrawianie dziecka z anoreksji

Kochani, chciałabym podzielić się z Wami owocami nowenny pompejańskiej, którą odmówiłam w intencji mojego dziecka - lat 14, u którego zdiagnozowano początek anoreksji. Dziecko moje, w wyniku splotu różnych wydarzeń - zmiany w rodzinie, nowa szkoła, presja środowiska rówieśniczego - zaczęło prezentować objawy anoreksji o obrazie zaiste książkowym - odmowa...
Przeczytaj całość

Teresa: Niebezpieczny wypadek

Nowennę pompejańską odmawiam już od początku istnienia Wydawnictwa Rosemaria. Z początku z małymi przerwami a  od paru lat już ciągle. Muszę powiedzieć, że niewiele się zmieniło w moim życiu ale jest też parę cudów o których zamierzałam już od dawna napisać.
Przeczytaj całość

Paulina: Krzyś zaczął przybierać na wadze

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przypadkiem, ale jakoś w głębi duszy od razu wiedziałam, że powinnam się nią modlić w intencji mojego syna. Krzyś, jak na swój wiek jest drobnym i bardzo szczupłym chłopcem. Jako matka starałam się dbać o jego żywienie, by zjadał regularnie posiłki, ale nie przynosiło to żadnego większego rezultatu, nie przybierał zbytnio na wadze. Konsultacje z różnymi lekarzami, badania, prawidłowe wyniki potwierdziły przypuszczenia, że przecież wszystko jest dobrze, że przyjdzie czas, że zacznie normalnie przybierać na wadze. Ale wewnętrznie czułam, że muszę dalej szukać pomocy. I z pomocą przyszła, bardzo szybko Maryja, która tydzień po skończeniu nowenny tak nas pokierowała, że znaleźliśmy odpowiedniego lekarza i przyczynę takiego słabego przybierania na wadze. Leczenie mamy w dalszym ciągu, ale już widać efekty, za co bardzo naszej Kochanej Matce dziękujemy. Wierzę ogromnie w moc tej nowenny i polecam każdemu i w każdej sprawie. Chwała Panu i Najświętszej Pani!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Paulina: Krzyś zaczął przybierać na wadze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Elżbieta Kosiorek
Gość

Moja córka też jest bardzo szczupła i słabo przybiera na wadze. Wszyscy powtarzają, że taka jej uroda. Możesz mi napisać co u Was okazało się przyczyną takiego stanu rzeczy i jak wygląda Wasze leczenie?

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!