Magda: Cuda

Szczesc Boże . Nowenne pompejanska odmówiłam już dwa razy i napewno na tym nie poprzestane..Pierwszy raz odmawiając nowenne prosilam Matkę Bożą żeby mój chłopak znalazł dobrze płatną prace ponieważ jest bardzo zadłużony . Ja natomiast pochodze z zamożnej rodzini,moi rodzice byli i są nadal przeciwni mojemu związku z chłopakiem,którego ukochalam...
Read More

Basia: Uzdrowienie ciała

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica! Pragnę zaświadczyć o otrzymanych łaskach. Pierwszą nowennę odmówiłam,prosząc Maryję o to, co Ona uzna, czego mi najbardziej trzeba.
Read More

Katarzyna: Pierwszy raz zaczęłam odmawiać nowennę

Przeżyłam piękne i głębokie nawrócemie oraz doznałam Bożej obecności.Jestem nową osobą i chcę służyć Jezusowi. Chwała Panu.
Read More

Agnieszka: zaczęło się dziać coraz źle w moim życiu

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać 3 marca tego roku, a skończyłam 25 kwietnia. Obecnie odmawiam dwie nowenny jednocześnie. Uwierzcie, że z każdego zła, cierpienia, jakie nas spotyka Bóg " wyciągnie" dla nas dobro.
Read More

Mateusz: Powołanie zakonne

Matka Najświętsza wysłuchała mnie w części dziękczynnej kiedy to byłem na wycieczce na Świętym Krzyżu. Podczas zwiedzania klasztoru pewiec zakonnik zaproponował mi rekolekcje powołaniowe. Odczytałem to jako znak od Matki Bożej. Od tego momentu byłem już prawie pewien że moje powołanie to powołanie zakonne.
Read More

Paulina: Krzyś zaczął przybierać na wadze

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przypadkiem, ale jakoś w głębi duszy od razu wiedziałam, że powinnam się nią modlić w intencji mojego syna. Krzyś, jak na swój wiek jest drobnym i bardzo szczupłym chłopcem. Jako matka starałam się dbać o jego żywienie, by zjadał regularnie posiłki, ale nie przynosiło to żadnego większego rezultatu, nie przybierał zbytnio na wadze. Konsultacje z różnymi lekarzami, badania, prawidłowe wyniki potwierdziły przypuszczenia, że przecież wszystko jest dobrze, że przyjdzie czas, że zacznie normalnie przybierać na wadze. Ale wewnętrznie czułam, że muszę dalej szukać pomocy. I z pomocą przyszła, bardzo szybko Maryja, która tydzień po skończeniu nowenny tak nas pokierowała, że znaleźliśmy odpowiedniego lekarza i przyczynę takiego słabego przybierania na wadze. Leczenie mamy w dalszym ciągu, ale już widać efekty, za co bardzo naszej Kochanej Matce dziękujemy. Wierzę ogromnie w moc tej nowenny i polecam każdemu i w każdej sprawie. Chwała Panu i Najświętszej Pani!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Paulina: Krzyś zaczął przybierać na wadze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Elżbieta Kosiorek
Gość

Moja córka też jest bardzo szczupła i słabo przybiera na wadze. Wszyscy powtarzają, że taka jej uroda. Możesz mi napisać co u Was okazało się przyczyną takiego stanu rzeczy i jak wygląda Wasze leczenie?

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.