P.: W modlitwie odnalazłam szczęście

Szczęść Boże. Chciałam się podzielić swoim świadectwem. Jestem na półmetku odmawiania trzeciej nowenny pompejańskiej. Pierwszą zaczęłam odmawiać w wakacje w tamtym roku prosząc o uzdrowienie. Miałam wówczas problemy z kolanami. Był to ciężki czas w moim życiu. Chodziłam od lekarza do lekarza nikt nie potrafił mi pomóc. Czułam się źle fizycznie i psychicznie. Kilka miesięcy przed tym przymierzałam się do rozpoczęcia tej modlitwy w innej intencji. Lecz po kilku dniach przerwałam odmawianie. Wydawało mi sie to zatrudne zadanie do wykonania. Odmawiać przez prawie dwa miesiące aż trzy różańce. Tym razem pomyślałam, że jeśli ktoś może mi pomóc to może to być tylko Pan Bóg i Jego Matka. Wiedziałam, że to jest ten moment, że muszę odmówić tą nowenne. Zaufałam Matce Przenajświętszej. Z początku zostawiałam różaniec na widoku żeby nie zapomnieć odmowić nowenny i tym samym nie przerwać jej. Czesto nie mogłam się skupić na modlitwie. Dopadały mnie różne wątpliwości. Ale zawsze sobie powtarzałam że modlitwa nigdy nie pójdzie na marne. Było ciężko ale się udało. Zaraz po skończeniu nowenny rozpoczęłam kolejną. Tym razem moją intencją było znalezienie dobrego chłopaka. Od zawsze jestem sama. Chciałabym mieć koło siebie osobę z dobrym sercem. Obecnie mój koszmar z bolącymi kolanami sie skończył. Jestem bardzo wdzieczna za ten cud. Chciałam podziekować Matce nie tylko za tą łaske ale za wszystko co mnie w tym czasie dobrego spotkało. Czułam opieke Maryi niejednokrotnie. Podczas odmawiania nowenny otrzymałam łaske spokoju wewnętrznego, nadzieje że wszysko będzie dobrze. Ciesze się, że udało mi się w końcu po tak długim czasie napisać to świadectwo. Już dawno chciałam to napisać ale nie wiedzialam jak się do tego zabrać. Odmawiałam także modlitwę oddania życie Jezusowi. Wiedziałam, że On wie co jest dla nas najlepsze i jak się tym zajmie to wszystko będzie dobrze. Zrozumiałam, że wszystko w życiu dzieje się w jakimś celu. Trzeba tylko zaufać. Druga intencja nie została jeszcze wysluchana, ale to pewnie nie jest ten czas. Trzecia nowenna pomogła mi wrócić ponownie do Boga ponieważ w okresie tych wakacji miałam kryzys i się od Niego oddaliłam. Rzeczą ludzką jest błądzić ale ważne żeby zrozumieć swój błąd i go naprawić. Teraz zrozumiałam bardzo ważną rzecz. Odczuwałam ogromną pustkę której niczym nie byłam w stanie wypełnić. Czułam, że czegoś ważnego brakuje w moim życiu i nic nie potrafiło dać mi tego szczęścia. Wszystko co z pozoru wydawało się że mnie uszczęśliwi było tylko złudzeniem. Teraz wiem, że tylko i wyłącznie Pan Bóg może ją wypełnić. Jeśli Pan Bog jest na pierwszym miejscu to wszystko jest na swoim miejscu.

Małgorzata: Marzenie się spełniło

Odnowiłam pierwszą nowennę bez intencji. Wytrwałam 54 dni i skończyłam nowennę 1 listopada. Dwa dni temu odezwał się do mnie chłopak, w którym byłam zakochana od pierwszego wejrzenia i w dzień, w którym go poznałam poprosiłam Boga, aby w przyszłości połączył nasze serca. Aby był moim przyszłym mężem. Ten czas nadszedł.
Przeczytaj

Anna: W małżeństwie siostry dzieje się już lepiej

W małżeństwie siostry dzieje się już lepiej. Ponadto w czasie odmawiania części błagalnej otrzymałam ofertę pracy, złożyłam dokumenty i zostałam przyjęta. Tydzień po zakończeniu nowenny zaczęłam pracować.
Przeczytaj

Iwona: Dziękuję z całego serca

Chciałabym podzielić się świadectwem otrzymanej pracy. Dziękuję Bogu i Matce Przenajświętszej. Dziękuję z całego serca. Dziękuję Ci Matko. Prace otrzymałam w trakcie odmawiania drugiej części nowenny pompejańskiej.
Przeczytaj

Krzysztof: Otrzymałem wiele niesamowitych łask

Maryja postawiła na mojej drodze życia wiele wspaniałych osób dzięki którym wiem że żyje i dzięki którym wyprowadziło moją rodzinę z ogromnych kłopotów.
Przeczytaj

Monika: Uwolnienie z grzechu ciężkiego

Szczęść Boże, Chciałabym zostawić świadectwo pomocy Bożej i Maryji po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej składającej się z czterech części różańca. Od 6 lat żyję w związku niesakramentalnym w grzechu ciężkim, ponieważ jestem po rozwodzie nie mając jeszcze Stwierdzenia Nieważności Małżeństwa. Od 4 lat mieszkamy razem oczywiście na zasadach małżeństwa. Oby dwoje jesteśmy osobami wierzącymi, staraliśmy się zawsze uczęszczać na Msze Św. jak również modliliśmy się razem. Uważaliśmy, że przecież nie jesteśmy do końca tacy źli. Od ok. 2 lat zaczęłam więcej czytać i słuchać na tematy religijne. Coraz bardziej zaczęłam odczuwać, że jednak źle robimy, że powinniśmy to zmienić, ale było nam ciężko cokolwiek zmienić.
Przeczytaj

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MarlenaMariusz Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Mariusz
Gość
Mariusz

To że od zawsze jesteś sama to akurat bardzo dobrze! Jestem w identycznej sytuacji, ale nie żałuję. Jakby nie było, będę cały tylko i wyłącznie dla mojej ukochanej w przyszłości, także głowa do góry, bo masz dla kogoś mega wspaniały i niepowtarzalny prezent! 🙂

Marlena
Gość
Marlena

Zgadzam się z Tobą co do szczęścia wewnętrznego. Też byłam głęboko wierząca i związana z Bogiem zanim związałam się z pewnym mężczyzną na długo. Mój (już były )związek mnie mocno od Niego odciągnął. I nie mogę powiedzieć żeby się mało ciekawych rzeczy w nim działo – były podróże, rozrywki, romantyczne kolacje, zabawa, ale to wszystko nie dało mi takiego poziomu szczęścia jaki miałam przedtem. Cały czas brakowało czegoś kluczowego. Nic nie było w stanie zapełnić tej pustki i żadne radosne chwile nie mogły się równać z tym szczęściem jakie miałam głęboko w sobie zanim odeszłam od Boga. Nie da się… Czytaj więcej »