Ewa: Przez 1,5 roku szukałam pracy

Przez 1,5 roku szukałam pracy. Był to dla mnie bardzo trudny czas. Matka Boża przybyła z pomocą za sprawą nowenny pompejańskiej. Kiedy zdecydowałam, że będę ją odmawiać (zaznaczyłam dzień w kalendarzu), dostałam pracę. To niesamowite! Za te wszystkie łaski Bogu dzięki! Ewa  
Read More

Kaśka: Nim skończyłam Nowennę małżonek za moją zgodą wprowadził się ponownie do domu

Myślę że gdyby nie łaski, które otrzymałam od Jezusa nie zeszlibyśmy się.
Read More

Dominik: Wielka ulga

Wyspowiadalem sie i przyjalem komunie sw. Podczas spowiedzi spowiednik opowiedzial mi o nowennie pompejanskiej. Aktualnie jest to 8 dzien nowenny za zdrowie mojej zony, w ktorym przyszly wyniki badan histopatologicznych.
Read More

Bozena: moje swiadectwo

Nowenna pompejanska zmienila moje zycie i moich bliskich, niepostrzezenie z dnia na dzien zlo zmienialo sie w dobro, chociaz czasami bylo ciezko.  Teraz przy trzeciej nowennie, z perspektywy czasu widze ze wszystko mialo swoj sens, trzeba siei tylko starac a pomoc nadejdzie.
Read More

Kamila: Wymodlona ciąża dla koleżanki:)

Niedługo skończę moją czwartą Nowennę Pompejańską obecnie odmawiam dwie na raz ponieważ dużo jest "do poprawy i zmiany" przez Matkę Boża w moim życiu jak i osób za które się modlę. A więc do rzeczy modliłam się o upragnione ciąże dla koleżanek gdyż albo poraniały albo dopadały inne problemy zdrowotne, które im nie pozwalały zajść w ciąże gdyż trzebabyło najpierw zając się swoim zdrowiem.
Read More

O sanktuariach w Częstochowie i Pompejach – ks. abp. Tommaso Caputo z Pompejów

wdO sanktuariach: Matki Bożej, Królowej Polski w Częstochowie i Matki Bożej Różańcowej w Pompejach, z arcybiskupem Salvatore Pennacchio, nuncjuszem apostolskim w Polsce i arcybiskupem. Tommaso Caputo, arcybiskupem prałatem Pompejów, rozmawia ks. Jarosław Krzewicki.

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?