— : modlitwa o przemianę taty

Myślałam, że modlitwa nie przyniesie żadnego skutku tak od razu, ale powoli zauważam małe zmiany w jego zachowaniu i sposobie myślenia.
Read More

Patrycja: Maryja zesłała mi życzliwych ludzi

Dziękuję Maryjo, że mnie słuchasz, wspierasz i prowadzisz przez życie.
Read More

Magdalena: Prośba o dar rodzicielstwa.

Nie było łatwo wielbić Maryję w modlitwie, gdyż myśli często uciekały do zmartwień dnia codziennego, a koniec Nowenny naznaczony był licznymi problemami zdrowotnymi moimi i męża. Czasami dopadała mnie myśl, że całe piekło robi wszystko, abyśmy przerwali odmawianie Nowenny. My jednak dotarliśmy do końca.
Read More

Rea: Nawet lekarze przyznali że to cud!

Chcę złożyć swoje świadectwo odnośnie nowenny pompejańskiej. Rzecz miała miejsce w 2013 roku, ale tak jakoś mi schodziło napisać. Ale w końcu się zmobilizowałam. Właśnie w 2013 mąż mojej siostry miał poważną operację. Zdecydowałam się wtedy, że zmówię za jego zdrowie nowennę. Operacja się odbyła, wszystko niby było ok, miał...
Read More

Krzysztof: Nowenna w intencji zdrowia dla żony

Siódmą Nowennę Pompejańską zacząłem odmawiać 01.11.2016. a skończyłem 24.12.2016. Modliłem się w intencji uzdrowienia żony z mięśniaków macicy. W marcu żona była na badaniu kontrolnym u ginekologa, który stwierdził, że mięśniaki dalej są ale nie rozrastają się . . .
Read More

Monika: Maryjo, pod Twoją obronę nas oddaję

Witam,
Od dłuższego czasu czuje potrzebę ale także i obowiązek napisania kolejnego świadectwa dotyczącego łask otrzymanych za pośrednictwem Najświętszej Maryi i dzięki Nowennie Pompejańskiej. Modliłam się już kolejny raz NP o łaskę pokoju, zgody i miłości w moim małżeństwie. Już jakiś czas dręczyły nas powtarzające się kryzysy, kłótnie, ciche dni. Bardzo łatwo przychodziło nam mówienie o rozstaniu. Poprosiłam Najświętszą Maryję o wstawiennictwo za nami u Swojego Syna. Dziś wydaje mi się, że widać poprawę. Mniej się kłócimy, okazujemy sobie więcej czułości i proszę codziennie Matkę Przenajświętszą i Jej Ukochanego Syna, by tak zostało, byśmy się dogadywali w ważnych dla nas kwestiach, rozumieli, kochali. Teraz jestem w trakcie NP w intencji mojej rodziny i potrzebnych dla nich łask.
Dziękuję Ci Maryjo za wszystko, za Twoje wstawiennictwo, za Twoje orędownictwo i bardzo proszę czuwaj tak jak teraz nad moimi bliskimi i nade mną oraz zechciej wybłagać łaskę, o którą proszę i noszę w swoim sercu. Maryjo, pod Twoją obronę nas oddaję. Amen

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!