Iwona: Modlitwa trzymała mnie przy życiu

Głęboko wierzę, że Matka Boża wysłuchuje wszystkich naszych próśb, a Jej Boski Syn wie czego nam potrzeba zanim poprosimy.
Read More

Konrad: Matka Boża jest PEŁNA ŁASKI

Witajcie! Chciałbym się podzielić niezwykłym świadectwem tego, jak w istocie Maryja jest "łaski pełna". Świadectwo jest długie, ale proszę, przeczytajcie je do końca, bo jest to sama prawda. Nowennę podjąłem w intencji mojej dziewczyny, którą bardzo kocham, a która odeszła ode mnie z dnia na dzień, w zasadzie z nieznanych...
Read More

Gosia: Mam wspaniałe wnuki

Kiedy córka była dwa lata po ślubie i nie byliśmy dziadkami, zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańska prosząc Matkę Bożą o zdrowego wnuka lub wnuczkę. Kilka miesięcy później nowennę zaczęła odmawiać moja córka prosząc o dziecko ( w tym czasie córka się leczyła).
Read More

Urszula: powrot corki na lono rodziny

Dziekuje Matce Boskiej za jej oredownictwo i opieke, moje zaufanie i wiara w Nowenne Pompejanska sa bezgraniczne, w ciezkich, rozpaczliwych chwilach naszego zycia zaufajmy Bogu.
Read More

Karolina: Opieka Maryi podczas ciąży i porodu

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Chciałam bardzo serdecznie podziękować Matce Bożej za opiekę podczas ciąży i porodu.
Read More

MMP – LIST: Nowenna pompejańska – moja motywacja

Witam wszystkich .. Chciałbym podziękować Królowej Różańca za to że odmówiłem kolejną nowennę pompejańską . Nie mogąc się zdecydować w jakiej intencji mam się modlić bo miałem dwie do wyboru . Postanowiłem się pomodlić za Papieża Franciszka o potrzebne łaski dla Niego jak i dla Kościoła . Maryja wiem komu potrzebna jest pomoc w pierwszej kolejności . Byłem w tygodniu odpustowym w Pasierbcu u Matki Bożej Pocieszenia . Podczas trwania tej nowenny wybrałem się na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej również było to w tygodniu odpustowym . Tym sposobem zrealizowałem obietnice dana Maryi . Wiadomo że miałem wątpliwości czy dam rade i myśli zniechęcające . Z perspektywy czasu uważam że dobrze zrobiłem . Po tym zdarzeniu odczuwałem taki spokój , radość , delikatność . Podczas tej modlitwy odmówiłem nowennę rychłe zwycięstwo Niepokalanej jako zadośćuczynienie za grzechy . Przez czas trwania tej pięknej modlitwy starałem się przyjmować Pana Jezusa w Komunii częściej przez co spowiadałem się raz w tygodniu . Ostatnio zaniedbałem ten obowiązek ponieważ zrobiłem sobie przerwę w nowennie . Wiadomo diabeł krąży jak lew ryczący i szuka kogo pożreć . Odmówiłem również inne nowenny do: Św. Archaniołów , Św. Ojca Pio , Matki Bożej Nieustającej Pomocy . Staram się przynajmniej raz w tygodniu modlić się koronką do Bożego Miłosierdzia . Na swoich poprzednich świadectwach zapomniałem napisać o tym że staram się wspierać finansowo różne cele pomagające drugiemu człowiekowi . Zamówiłem kilka Mszy Św . Przepraszam za to chwalenie się. W Pismo Świętym mamy takie zdanie „Wiara bez uczynków jest martwa „. Wszystko co czynimy powinniśmy czynić z miłości . Za pierwszym razem gdy pisałem to świadectwo na samym początku otwierania strony zgasnął monitor , następnie nie mogłem używać takich liter jak ż , ł ,ó . Dziękuje Królowo Różańca Świętego za modlitwę , łaski . DZIĘKUJE

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "MMP – LIST: Nowenna pompejańska – moja motywacja"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Dziękuję za świadectwo bardzo mi pomogło.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.