Justyna: Nowenna pompejańska lekarstwem na wszystko.

I proszę: Kochana Matko nasza daj mi tę ostatnią szansę, żebym zdążyła, a tu jeszcze święta i mnóstwo "roboty". Piszę maila do dziekanatu, do kiedy mam czas? I przychodzi odpowiedź do połowy lutego 2016 roku!!!!!!! 02.02.2016 kończę NP. W marcu obrona i w marcu przyślę Wam świadectwo!!
Read More

Iwona: Cudowne wyprowadzenie z ciężkiej życiowej sytuacji

Chciałam zaświadczyć o cudach Matki Bożej Pompejańskiej. W kwietniu 2013 roku mąż odszedł od nas ode mnie i dzieci. Jednocześnie zaczynałam się dowiadywać o problemach finansowych i długach męża, o kolejnych kobietach, hotelach. Była to chyba już 4 wyprowadzka męża. Zostałam sama z wspólnym kredytem hipotecznym, 2 dzieci, mężem którego...
Read More

joanna: spokój, większa cierpliwość

Cóż ci mogę dać o królowo pełna miłości...Pragnę podziękować Matce Bożej za dobro,które spotkało mnie w trakcie odmawiania nowenny.Dwie pierwsze,nie zostały jeszcze spełnione,ale po drodze otrzymałam wiele łask.Byłam kilka razy na mszach o uzdrowienie co spotkało mnie to tylko odkąd zaczęłam nowennę.Przeczytaj joanna: spokój, większa cierpliwość
Read More

Łucja: Wysłuchane prośby

Wiosną b.r. dostałam od znajomej katachetki w prezencie Miłujcie się. Lubiłam czytać, rozważać. To wydanie było wyjątkowe, ponieważ natrafiłam na modlitwę różańcową pompejańską. W życiu nic nie bywa przez przypadek, to Bóg tak chciał, podesłał mi to czasopismo.Przeczytaj Łucja: Wysłuchane prośby
Read More

Żaneta: Modlitwa o rodziców, żeby byli dobrym małżeństwem

Martwiłam się o sytuacje w domu, że małżeństwo moich rodziców jest zagrożone rozstaniem poprzez ciagłe awantury, które doprowadziły tego, że moja mama wyjechała do Kielc mieszkać u siostry, a tata mieszkał ze mną.
Read More

Marta: Nasza córeczka urodziła się cała i zdrowa

Odmawianie nowenny to był to wspaniały czas w moim życiu. Maryja była przy mnie i jest cały czas, czuję jej obecność od pierwszego dnia mojej pierwszej nowenny. Od około 7 miesięcy staraliśmy się z mężem o dziecko. Maz odmówił nowennę do Maryi rozwiązującej węzły i powiedział, ze poczuł ze wszystko będzie dobrze. W międzyczasie modliliśmy się jeszcze do św Dominika i napisaliśmy list z prośbą o pasek. W dniu otrzymania paska okazało się, ze jestem w ciąży. Nasza radość nie trwała jednak długo, bo w 7 tygodniu okazało się, ze ciąża jest zagrożona a ja muszę leżeć i brać leki na podtrzymanie. Po kolejnym krwawieniu, w szpitalu usłyszałam, ze raczej nic z tego nie będzie i muszę sprawdzić w ciągu kilku dni czy serduszko mojego dziecka nadal bije. To był moment przełomowy. Czułam, ze tylko ta nowenna, o której jedynie słyszałam ale zawsze myślałam, że jej nie podołam może pomoc. Mocno zaufałam Maryi. Zaczęły się dziać niesamowite rzeczy w moim życiu. Po skończeniu części błagalnej okazało się ze jest dobrze, ze wszystko wróciło do normy. Po dwóch i pól miesiąca ciągłego leżenia miałam odstawione leki i mogłam wracać do w miarę normalnego życia. Przez resztę ciąży czułam się bardzo dobrze. Pierwsza nowennę odmówiłam za zdrowie i życie mojej córeczki a druga za dalszy szczęśliwy przebieg ciąży i szczęśliwy poród. Nasza córeczka urodziła się cala i zdrowa. Przyszła na świat tydzień po terminie 8 września czyli w święto Narodzenia Najświętszej Marii Panny.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Marta: Nasza córeczka urodziła się cała i zdrowa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kama
Gość

Jakie piękne świadectwo. :))

ajm
Gość

Jestem w radości z Wami!

BM
Gość

Przepraszam, jaki pasek?

Iwona
Gość
Takie świadectwa daj mi wielką nadzieję. Staramy się z mężem o drugie dziecko, bo pierwszego synka straciliśmy w 16 tc. W tej intencji odmówiłam pierwszą Nowennę Pompejańską, (teraz jestem w trakcie drugiej ale w innej intencji) modle się do św. Dominika i nosze jego pasek, a mąż na patrona naszych starań obrał sobie św. Stanisława Paczyńskiego. Ilekroć mam wątpliwości czy to ma sens skoro trwam w modlitwie a upragnione dziecko nie przychodzi, wchodzę na te stronę i szukam świadectw. I wiem, że skoro innym się udało, mnie też Maryja wyprosi u Boga zdrowe dziecko, muszę tylko być cierpliwa i jej… Czytaj więcej »
TERESA
Gość
TERESA

Warto ufać i modlić się .

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?