Monika: Ja odkąd się modlę stałam się spokojniejsza

Wszystkim którzy myślą o odmawianiu nowenny mówię ,że to łaska Boża spływa na człowieka i serdecznie namawiam .
Read More

Krzysztof: Dziękuję za pracę

Na początku bieżącego roku pracowałem u dwóch pracodawców, ale miałem wiedzę, że u jednego będę pracował tylko do końca marca. Mam duże zobowiązania, w tym kredyt hipoteczny i zmuszony jestem do pracy na dwóch etatach.
Read More

Wiola: Pan Bóg wie, co robi

Nie tracę absolutnie nadziei i jestem przekonana, że Pan Bóg wie, co robi. Mimo tego doświadczyłam w trakcie odmawiania tej pierwszej NP wielu innych łask i zadziało się wiele pozytywnych dla mnie rzeczy.
Read More

Wdzięczna: Szansa na życie

W sierpniu br. roku dowiedziałam się o chorobie nowotworowej mojej mamy. Diagnoza była jak grom z jasnego nieba. Rodzaj raka i wyniki przedoperacyjne wskazywały na zaawansowanie i tragiczne rokowania. W tym momencie zaczęłam odmawiać Nowennę. Ostatnie lata żyłam zupełnie odsunięta od Boga i kościoła, lecz usłyszałam o tym jakie łaski może przynieść ta modlitwa.
Read More

Basia: żyłam w nieświadomości o swoich ciężkich grzechach

Niech moje świadectwo otrzymanych łask będzie motywacją dla tych którzy latami odmawiają nowennę pompejską aby nigdy nie ustawali w modlitwie różańcowej.
Read More

Magdalena: Zdany egzamin na aplikację prawniczą

Witam Wszystkich, którzy odmawiają nowennę i proszą o wstawiennictwo Matki Najświętszej!
Szczęść Boże 🙂
„Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga i działaj tak jakby wszystko zależało od Ciebie”.
Intencją jaką powierzyłam Matce Bożej odmawiając tę nowennę po raz pierwszy w życiu była prośba o zadnie egzaminu wstępnego na aplikację radcowską. Studia skończyłam ponad 10 lat temu, więc nie było mi łatwo wziąć się za naukę i przyswoić taki ogrom materiału. Wiedziała, że sama tego nie dokonam. O nowennie powiedziała mi moja bratowa. Pomyślałam, że to szaleństwo. Modliłam się na co dzień, ale żeby trzy razy na różańcu… Jednak następnego dnia odliczyłam na kalendarzu 54 dni, żeby sprawdzić kiedy skończyłabym moją nowennę. Termin wypadł dokładnie 30 września, w dzień egzaminu. Nie dzień wcześniej, ani dzień później. Tylko dokładnie w dniu kiedy pisałam egzamin. To był dla mnie znak, że powinnam koniecznie zacząć się modlić nowenną. Modliłam się więc. Pomagało mi to wytrwać w nauce, pokonywać samą siebie, swoje zmęczenie i nie rzadko moje lenistwo. ZDAŁAM EGZAMIN i to z bardzo dobrym wynikiem. Z Bogiem możemy wszystko, bo dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Trwajcie w modlitwie. Ufajcie!
Dziękuję twórcą aplikacji – korzystanie z niej bardzo mi pomogło. Pozdrawiam. Z Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Magdalena: Zdany egzamin na aplikację prawniczą"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
grzesznik
Gość
grzesznik

zamiast „Dziękuję twórcą aplikacji” winno byc „twórcom” taki drobny blad, ale mimo to: zycze Bozego Blogoslawienstwa w pracy prawniczej, Polska potrzebuje prawych i kochajacych Boga i Niepokalana prawnikow 🙂

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.