Magdalena -LIST: Nowenna o uratowanie małżeństwa

Szczęść Boże. Chce przedstawić swoje świadectwo. O nowennie Pompejańskiej usłyszałam w internecie szukając artykułów jak ratować małżeństwo. Przeżywałam wówczas bardzo ciężkie chwile. Bez zastanowienia od razu rozpoczęłam odmawianie nowenny w intencji o uratowanie małżeństwa. Powiem jeszcze że jestem z mężem 2 lata po ślubie. Jednak po roku małżeństwa zaczęło sie dziać bardzo źle między nami. Obecny rok to droga przez mękę, ciągłe kłótnie. Nie mogę tego zrozymieć. Byliśmy w sobie tak zakochani, nie widzieliśmy poza sobą świata. Wzięliśmy ślub z wielkiej miłości. Nie mamy dzieci. Odmawiając 1 nowennę czułam wielką łaskę spokoju jaki mnie ogarniał kiedy sie modliłam. Skończyłam 1 nowennę.Sytuacja delikatnie się między nami poprawiła. Jednak ciągłe ciężkie chwile, upokożenia ze strony męża sprawiły że 3 razy probowałam zacząć po raz dugi nowennę i zaraz na początku przerywałam. Traciłam wiarę i chęć do modlitwy. Obecnie rozpoczęłam odmawianie 2 nowenny i narazie trwam. Mam wrażenie, że im więcej się modlę tym gorzej jest w naszym małżeństwie. Częste kłotnie, temat rozwodu to już normalność. Do tego mąż wyśmiewa się ze mnie widząc jak się modlę. Mam wrażenie że diabeł chce wygrać i stawia przede mną tyle złego. Mocno jednak wierzę że wymodlę potrzebne łaski dla siebie i męża, którego bardzo kocham pomime tego co się miedzy nami dzieje. Wierzę że jeśli Bóg nie chciałby, żebyśmy byli razem nie dopuściłby do naszego sakramentalnego ślubu. Po ludzku jest mi bardzo ciężko. Ale modlitwa i nowenna daje mi siły do dźwigania tego co Bóg mi daje. Wierzę, że Bóg mnie nie opuści i będziemy z mężem cieszyć się wspólnym szczęściem.

Małgorzata: Matka Najświętsza pomogła mi zdać maturę i dostać się na wymarzone studia!

Z matematyki nigdy nie byłam orłem. Na pierwszej próbnej maturze w grudniu zdobyłam całe 16% (od 30% matura jest zaliczona). Jeszcze wtedy się nie przejmowałam, jednak im bliżej było prawdziwej matury, tym bardziej mój niepokój narastał. Wiedziałam, że nie zdam, jeśli nie wezmę się w garść. Zaczęłam odmawiać nowennę.Przeczytaj Małgorzata:...
Przeczytaj

Arleta: Uzdrowienie syna i ojca

Wielbiciele Najświętszej Marii Panny, chcę Wam powiedzieć jaką moc ma Nowenna Pompejańska. Pierwszą odmówiłam, gdy mój 24 letni syn doznał porażenia twarzy, oczywiście został uzdrowiony. Ale to co teraz napiszę to jest aż trudne do uwierzenia. Mój tata jak sięgnę pamięcią był alkoholikiem. Wieczne w domu awantury, a szczególnie poniewieranie mojej mamy. Nieraz z siostrą namawiałyśmy ją , aby go zostawiła, ale ona zawsze stawiała argument, że przysięgała Bogu przed ołtarzem i ze względu na wiarę tego nie zrobi. Ma coraz mniej siły i choruje na nogi. Nie mogłam już na to wszystko patrzeć i pomyślałam, ze jedyna nadzieja w Bogu.
Przeczytaj

F: Oddajcie swoje troski Bogu

Modliłam sie z mężem o zdrowa ciąże niestety ją poronilam, modliłam sie o dobra prace , straciłam ją po poronieniu. Matka Boska nie opuściła nas a my dalej wiernie modliliśmy sie i zaufalismy Bogu. Przesłaliśmy sie martwić i modlić sie z cierpieniem , zaczęliśmy ufać Maryji i modlić sie z radością nie żalem. W chwilach zwątpienia powtarzałam Jezu Ty sie Tym Zajmij!
Przeczytaj

Monika: cały czas z nowenną

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiac 17 lutego 2013 r.Znalazlam sie w takiej sytuacji ze tylko ona mi zostala.maz z dnia na dzien zostal zwolniony z pracy.mamy dwoje dziec jedno w wieku 8 lat drugie 11 miesięcy. Bylam zalamana.Sprawa nadal toczy sie w sądzie pracy.Nowenne odmawialam w intencji pomyślnego zakończenia klopotów sadowych.Sprawa...
Przeczytaj

Justynka: Jesteśmy w ciąży

Jestem tu po to aby zachęcić każdego do odmawiania nowenny pompejańskiej. Staraliśmy się z mężem o dziecko nie mogliśmy zajść w ciążę. Zaczęłam odmawiać nowenne i niedługo potem dowiedziałam się, że zaszłam w ciążę. Jesteśmy w ciąży! To już drugi raz kiedy Matką Boska Pompejańska spełniła moje blaganie. Warto się modlić. Justyna
Przeczytaj

10
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
kingaAnna PolinskaJudytaMagdaSamotna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Aga
Gość
Aga

Dziś jest 5rocznica naszego ślubu i nie mam z mężem kontaktu juz jakiś czas.Odmówiłam już wiele Nowenn Pompejańskich,30dniowa Nowennę do Św Józefa,również duchowe wspieranie małżeństw zagrożonych rozpadem itd To fakt że modlitwa daje mi spokój ale nie wiem co dalej będzie:(Większość małżeństwa mieszkamy osobno Już dawno była mowa że mam podstawy do stwierdzenia nieważności ze względu na niedojrzałość emocjonalną męża ale stale wierzę że kiedyś będziemy razem mieszkać.

Iza
Gość
Iza

Piszesz „Wierzę że jeśli Bóg nie chciałby, żebyśmy byli razem nie dopuściłby do naszego sakramentalnego ślubu” . Myślę, że nie wiadomo , jaki był i jest plan Boga wobec Was. Jestem w związku małżeńskim ponad 18 lat. Pamiętam, że zaraz po ślubie zaczęło się robić między mną i mężem źle. Myślałam wtedy podobnie, jak Ty dziś. Zawsze kochałam mojego męża mocno, ale była (i jest w dalszym ciągu) to miłość naiwna. Teraz jesteśmy chyba na końcu naszej wspólnej drogi. Mamy dwójkę dzieci, tysiące wspólnych wspomnień, tysiące wspólnych spraw i jest gorzej to wszystko zrozumieć i zaakceptować – tak po ludzku.… Czytaj więcej »

enia
Gość
enia
aaaaaa
Gość
aaaaaa

Enia jak mozesz to wstaw link do świadectwa”em.: Życie po rozwodzie” bo ja nie moge go znaleźć a mysle ze byloby dobrze gdyby Magda go przeczytała. Dziękuję.

Samotna
Gość
Samotna

U mnie prawie 3 lata nowenn, wyjazd do Pompejow i innenie pielgrzymki, inne nowenny i momodlitwy. I co? Za miesiąc druga już i pewnie ostatnia rozprawa rozwodowa i dwa lata życia męża z kochanką. Synek bez taty i ja bez męża.

Judyta
Gość
Judyta

Ale na rozwód nie musisz się przecież zgodzić. W naszej wierze nie ma rozwodów. Co jest jeszcze bardzo ważne Msza św. w intencji o nawrócenie męża o uzdrowienie relacji w małżeństwie. Pan Bóg najpierw przemienia nas – uzdrawia i uzdalnia do kochania – ale nie tą miłością ziemską tylko tą prawdziwą i na mocy sakramentu małżeństwa – jesteśmy jednym ciałem, co Bóg złączył człowiek niech nie rozdziela, Pan Bóg leczy małżeństwo. Za kochankę męża też trzeba się modlić. A WOLA jest Pana Boga, bo ON wie najlepiej czego nam potrzeba, tylko trzeba przyjąć cierpienie z pokorą. Zaufajcie Maryi naszej Kochanej… Czytaj więcej »

enia
Gość
enia

Samotna z pewnością wiesz że rozwód jest z orzekaniem o winie i bez orzekania . Jest to wielka różnica .
Masz adwokata , jesli nie to weź

Magda
Gość
Magda

Dziękuję że czytacie moje świadectwo. Mnie bardzo podtrzymują na duchu świadectwa innych.

Anna Polinska
Gość
Anna Polinska

Jezeli malzenswo jest podejmowane tylko z powodu ciazy albo gdy sa warunki o ktirych przed malzenstwem niewiemy.Malzenstwo jest niewazne.

kinga
Gość
kinga

jest 8 rok małżeństwa od 1,5 roku osobno .walki w sądach.piekło rozpoczęte przez męża o dzieci które tak kocha jak ja jego tocyczna matkę. wg psychiatry z mojej relacji jest to socjopata i ja z tym się w pełni zgadzam. w ciągu 1,5 roku mieszkania z mamusia oprócz dreczenoa SADAMI szuka niem hakow na mnie naśladując rodzinę moich znajomych NIC dobrego nie zrobił mimo 10000 BLAGAN i prosm SMS bo tylko taki kontakt możliwy.NAJGORSZA JEST BEZRADNOŚĆ SAMOTNOŚĆ I DZIECI BO KS MIAŁAM DZIECIŃSTWO IDEALNE I DOROSŁOŚĆ MIŁOŚĆ W DOMU BEZPIECZEŃSTWO TEGO CO DZIECI MSJAV LAT KILKA NIE ZAZBAJA. MOJA SAMOTNIA… Czytaj więcej »