Ola: Modlę się o cud poczęcia.

Podczas odmawiania nowenn otrzymałam inne łaski, nie są one namacalnymi cudami o który się modle ale są to drobne rzeczy...wierze że to łaski z rąk Matki Bożej.
Przeczytaj całość

Ania: Choroba SM bez zaostrzeń

Czuje sie zdrowa. Serdecznie dziekuje ci Maryja dzieki nowennie otrzymalam nowe zycie.
Przeczytaj całość

Anna: Łaski płynące z Nowenny Pompejańskiej

Z całą stanowczością oświadczam, że Nowenna Pompejańska jest prawdziwie nie do odparcia i dzięki jej odmawianiu, spływają łaski na modlącego się. Z Nowenną Pompejańską zetknęłam się w Niemczech. Ale z początku nie zrozumiałam, jak potężna to modlitwa.Obrazek z Matką Boską Pompejańską kupiłam w malutkim sklepie papierniczym w Saarbruecken.Przeczytaj Anna: Łaski...
Przeczytaj całość

Katarzyna: Wymodlona praca

Jestem szczęśliwa i pełna wiary, że Matka Święta z Pompejów wysłuchała moich próśb. Dziękuję Królowo Różańca Świętego! Za dwa dni kończę swoją pierwszą Nowennę, a już dzisiaj rozpoczęłam odmawiać kolejną Nowennę w innej intencji, którą również jestem pełna wiary, że Maryja mnie wspomoże.
Przeczytaj całość

Justyna: Ochrona na drodze

Odmówiłam wcześniej dwie Nowenny w intencjach, które leżały mi na sercu. W pewnym momencie poczułam, że muszę zacząć kolejną w ściśle określonej intencji, której sama nie wymyśliłam. To było natchnienie, wewnętrzny głos, który nie ustawał, aż usluchalam. I w trakcie części blagalnej szlysmy z córką przez przejście dla pieszych. Córka krok przede mna, na pasie gdzie byłyśmy hamował przed nami autobus, poprosiłam żeby zwolniła, posłuchała bez słowa, gdzie najczęściej albo robi odwrotnie albo zadaje dziesięć pytań i dopiero robi o co proszę. Zza autobusu po drugim pasie przemknął z dużą prędkością nawet nie zwalniając jakiś samochód, który po prostu by ją rozjechal, gdyby nie posłuchała mojej uwagi. Czuje i wiem, że to był cud 😍 Dziękujemy Mateńko 💖

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Justyna: Ochrona na drodze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
nieznajoma
Gość
nieznajoma

Dokładnie! To był jeden z tych Cudów… 🙂 . Wszystkiego dobrego.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!