Anna: Radość i wierność w związku

Dziękuję za otrzymaną łaskę. Od 5 miesięcy jestem z chłopakiem do którego poczułam wielką miłość. Do nikogo innego w życiu nie czułam czegoś takiego. Po pewnym czasie jednak stałam się zazdrosna o każda najmniejszą głupotę, o to ze nie ma czasu przyjechać, napisać wiadomość, czy nawet o to że spotkał...
Read More

Liubov: Dziękuję CI Matko Najświętsza Królowo Różańca Swiętego

Witam serdecznie wszystkich, którzy czytać będą to świadectwo. Nowennę Pompejańską już chyba z 13 razy odmówiłam... dokładnie nawet nie powiem, po prostu weszłam w rytm odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Tak od ponad roku trwam w tej modlitwie.
Read More

Jerzy: Świadectwo uzdrowienia i uwolnienia

Odbyłem służbę wojskową 2 lata z najlepszą możliwą kategorią zdrowia A-1. Po założeniu rodziny zaczęły występować u mnie choroby przewlekłe niewiadomego pochodzenia i trudne do zdiagnozowania. Nie działały na nie żadne antybiotyki ani inne leki czy zioła. Bardzo silny ból gardła i krtani, bardzo długi okres blisko rok, zapalenie gruczołu...
Read More

Karolina: Moja 4 Nowenna Pompejańska , ale tym razem za kapłana.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. W zeszłym roku jakoś trafiłam na filmiki na YouTube pewnego diakona a dzisiaj już kapłana.
Read More

Anna: cud poczęcia

Szczęść Boże! Odmawiałam Nowennę Pompejańską dwa razy. Pierwszy raz prosząc o łaski potrzebne mojemu małżeństwu a drugi raz o cud poczęcia, donoszenia i urodzenia zdrowego dziecka. Staraliśmy się o potomstwo 2,5 roku. W tym 1,5 roku pod opieką lekarza leczącego niepłodność. Oboje z mężem mamy obniżoną płodność. Przeczytaj Anna: cud...
Read More

Izabela: Życie wieczne

O śmiertelnej chorobie mojej siostry dowiedziałam się późną jesienią 2016 r.To były przerzuty po, wydawało się uleczonym 15 lat temu, nowotworze piersi. Przerzuty do kości. Byłam zrozpaczona i wściekła. Po ludzku szukaliśmy pomocy po lekarzach, szpitalach itp. Siostra zaczynała cierpieć fizycznie, ale była bardzo dzielna emocjonalnie. Jakby nas pocieszała, no i…powoli się z nami żegnała, porządkowała swoje sprawy. To jeszcze bardziej wpędzało mnie w rozpacz, łzy, lament. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia przyjaciel podarował mi książeczkę: Nowenna Pompejańska. Początkowo jedynie ją przejrzałam i po prostu odłożyłam. Wróciła do niej po tygodniu. Obawiałam się, że nie podołam trudowi tej modlitwy. Jednak zaczęłam. I wydaje mi się, że nigdy, aż tak gorliwie się nie modliłam. Prosiłam Ducha Św. o dar łaski dobrej modlitwy. Prosiłam Maryję o cud uzdrowienia. Już na początku mojej modlitwy-nowenny dostrzegłam, że choć choroba siostry nie ustępuje, to siostra nie cierpi fizycznie. Cały czas była aktywna zawodowo, co miało dla niej ogromne znaczenie. W ostatni dzień nowenny stan siostry gwałtownie się pogorszył. Trafiła do szpitala niemal nieprzytomna. Byłam przy niej cały czas. Ciągle modliłam się i ufałam Bogu. Siostra została zaopatrzona we wszystkie sakramenty. Niestety po paru dniach zmarła na moich rękach. Odeszła spokojnie. I choć w sensie ludzkim nie doczekałam się cudu uzdrowienia, to jestem przeświadczona, że śmierć mojej siostry była niemal mistyczna, a jej ostanie tygodnie życia były darem Boga. Żyła tak jak chciała, będąc wśród rodziny, chodząc do pracy, ale też do teatru, kina, a nawet była na koncercie. „Pozamykała”swoje ziemskie sprawy, pomagając w pewnych przedsięwzięciach innym osobom. To był cud. Dziękuję Maryi Pompejańskiej, że była przy nas, że ja mogłam być tak blisko z moją siostrą. I choć strasznie mi jej brakuje, a jeszcze bardziej naszej mamie, której serce z boleści niemal pękło, to ufam Bogu,że siostra jedynie przekroczyła próg, kończąc to trudne życie na ziemi, aby teraz żyć wiecznie. I choć może inni postrzegają to inaczej, to ja i moi bliscy są przekonani, że to był cud. Teraz różaniec jest moim orężem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Izabela: Życie wieczne"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Postrzegam dokładnie ,tak jak Pani.Przeżyłam chorobę i śmierć mojej Mamusi po długiek walce z białaczką.Także doświadczyliśmy wielu łask w czasie choroby,inni pacjenci odchodzili na oddziele hematologii po dwóch miesiącach od przyjęcia na oddział.Nasza dzielna Mama otrzymała dar kilkunastu miesięcy życia…Modliłam się „jeśli taka jest Wola Boża” i mam przekonanie ,że Mama cieszy się w królestwie niebieskim spokojem ,bez bólu ziemskiego…w modlitwie jest siła i niezależnie od „spełnienia”intencji nie wolno rezygnować.z Panem Bogiem

irena
Gość
pani izabelo ,bardzo pania rozumie ,moja siostra tez zmarla na tetniaka mozgu w wieku 54lat ,na poczatku wszyscy mielismy zal do pana boga ze nam ja zabral ,ja mam zal do siebie ze tak pozno przejrzalam na oczy o zaczelam sie modlic ,nie ukrywam ze to jej choroba i smierc przyczynily sie do nawrocenia mojego, czasem mam zal do siebie ze tak pozno odkrylam nowenne pompejanska ,moze gdybym sie zaczela modlic ta modlitwa , moze wymodlilabym zdrowie i zycie dla mojej siostry ,ale to tylko moje gdybanie,widocznie taka byla wola boza i nie mam prawa tego oceniac ,z perspektywy czasu… Czytaj więcej »
enia
Gość

Kiedyś w kościele od Kaplana usłyszałam,ze całe życie się nawracamy

enia
Gość

Całe życie sie nawracamy , tak kiedyś Kapłan w kosciele powiedział

E.
Gość

Ja również byłam „Letnim katolikiem” , dopiero jak nadszedł kryzys w moim życiu, to nawróciłam się i wiele spraw teraz inaczej pojmuję. Przepraszam Boga za moje zaślepienie, egoizm i grzechy, które popełniałam i nadal upadam…Jednak modlę się do Mateńki już piątą Nowenną i widzę małe cuda w każdym dniu. Z panem Bogiem!!!

enia
Gość

Czy są jakieś problemy ?.Komentarze się nie pokazują

Anna
Gość
Moją nowennę odmawiam po raz trzeci pierwsze dwie przerwalam bo moje zycie stało się okropne po jej odmawianiu. Modlę się w intencji mieszkania dla mnie i mojej trójki dzieci. Jestem po rozwodzie uciekłam od męża który robił mi krzywde. Obecnie mieszkam u obcych ludzi którzy tylko czekają na to abym sie wyniosła. Nie mam nikogo z rodziny kto by mi pomógł mimo że pracuje nie moge wynając mieszkania bo nie chcą matki z dziecmi. Często myśle o odebraniu sobie życia zwlaszcza że mam długi które zostały z mojego małżeństwa. Ale dzieci trzymają mnie przy życiu. Nie chce mi się żyć… Czytaj więcej »

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.