Rafał: Żyłem, tak jakby Boga nie było

Dowiedziałem się o sile Nowenny Pompejańskiej, że Matka Boża przy jej pomocy wyprasza nam ogromne łaski. Powiedziałem Maryi na głos, to co i tak wiedziała, że poprzez ten związek sakramentalny dokonać się może moje zbawienie, że gotów jestem na to, aby przed Panem Bogiem ślubować miłość, wierność i uczciwość małżeńską i że będę z moją żona po kres moich dni.
Read More

Małgorzata: Dziękuję Matce Bożej

W tej chwili odmawiam już trzecią nowennę w intencji mojego męża. Pierwszą intencją była prośba o dobrą naukę dla córek i dobre zdanie egzaminów. Ta intencja została wysłuchana. Dziewczyny dobrze pokończyły szkoły. Przeczytaj Małgorzata: Dziękuję Matce Bożej
Read More

Mari: Jeśli ktoś doświadczył znaków od Boga, wie o czym mówię

Chciałabym napisać, że Nowenna Pompejańska czyni prawdziwe cuda. Ale nie takie jakich my ludzie szukamy w naszych kategoriach postrzegania. Ta modlitwa zmienia nasze życie. Od momentu wypowiedzenia pierwszych słów stajemy się dziećmi Boga. Nie ma większej ochrony, twardszej tarczy.Przeczytaj Mari: Jeśli ktoś doświadczył znaków od Boga, wie o czym mówię
Read More

Sylwia: Uzdrowienie które trwa

Luty 2017 rok wtedy dowiedieliśmy się, że mama ma nowotwór złośliwy płuc. W pierwszym momencie uczucie żalu, smutku, bezradności i strachu. Mimo tego trzeba było działać.Zaczęła się walka. Jedna na płaszczyźnie medycznej, druga jeśli mogę tak powiedzieć na płaszczyźnie duchowej. Wiele się nie zastanawiając pojechaliśmy do Czatachowej. Jak wierzymy tam Pan Jezus zaczął uzdrawiać mamę. Modlitwa wstawiennicza Ojca Daniela, ciepło które mama wtedy poczuła było dla nas iskrą wiary i nadziei, która z czasem coraz bardziej się rozpalała.
Read More

Monika: Dziękuję za łaski

Nowennę zmówiłam w intencji nawrócenia męża , który nie miał pracy. Mówiłam z wiarą w słowa Jezusa- " Starajcie się naprzód o królestwo /Boga/ i o Jego Sprawiedliwość, a to wszystko będzie wam dodane" ( Mt 6,33) Trzeciego dnia nowenny mąż dostał pracę. Sam szef do niego zadzwonił, że potrzebuje...
Read More

Iwona: Wsparcie w każdej potrzebie

Witam, chciałabym podzielić się swoim świadectwem otrzymania łaski od Matki Bożej i Pana Boga.
Moja Mama, gdy było mi bardzo ciężko i szukałam nowej pracy, zaproponowała mi abym się modliła Nowenną. Po tygodniu, gdy skończyłam Nowennę, zadzwonił do mnie nowy pracodawca.
Drugi raz sięgnęłam, gdy córka wyjechała uczyć się na wakacje za granicę. Bardzo się bałam aby nic złego jej się nie stało. Do tego mój syn wyjechał na obóz ZHR, a trwały ogromne burze. Modląc się poczułam wielki spokój, że wszystko będzie dobrze.
Teraz odmawiam trzecią Nowennę w intencji aby moja córka bardzo dobrze zdała maturę i dostała się na wymarzone studia. Mocno wierzę, że otrzyma wsparcie i Dar Ducha Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?