Iwona: Otrzymanie upragnionej pracy

Witam serdecznie. O Nowennie Pompejańskiej i Jej cudownej mocy dowiedziałam się przez przypadek z internetu. Postanowiłam spróbować , sprawdzić, czy będę miała wystarczająco dużo siły w sobie, żeby ją odmawiać przez 54 dni. Prośba moja do Matki Bożej została wysłuchana zaraz po kilku dniach od momentu odmawiania Litanii. To było coś niesamowitego ! Dlatego w podziękowaniu za otrzymaną łaskę modlę się dalej i wierzę, że nie poprzestanę na tej jednej.

Ewa: modliłam się o to żeby przestał pić alkohol

Ja nadal się modle i wierzę że kiedyś przestanie pić.... Nie wiem czy modli się tak jak ja ale przynajmniej próbuje modlić się i stara się o poprawę samego siebie .....
Przeczytaj

Agnieszka: otrzymane łaski, spokój duszy i złe działanie szatana

Witam serdecznie, o Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przyadkiem 2 lata temu na jakims katolickim forum. Byłam w trudnej sytuacji życiowej, szukałam pomocy gdzie się da, ale wtedy doszłam do wniosku, że 3 różańce dziennie dla mnie to za dużo, że nie podziała(!). Jakiś czas temu opuścił mnie chłopak, ktorego kochałam,...
Przeczytaj

Monika: Nowenna intencji męża o uwolnienie od złych duchów

Kocham męża i powierzam nasze życie Jezusowi przez serce naszej Matki. On wie co dla nas dobre.
Przeczytaj

Wnuczka: modliłam się o Niebo

Wszystkich Nas miej w Swej Matczynej opiece:-).
Przeczytaj

M.: Wychodzę za mąż

Ok. 3 lata temu, po kolejnym nieudanym związku wpadłam w psychiczny dołek. Miałam już wówczas blisko 30 lat i poważnie się martwiłam, że nie będzie mi dane wyjść za mąż i założyć rodziny. Wtedy trafiłam na Nowennę Pompejańską. Zaczęłam ją odmawiać w intencji znalezienia dobrego męża. Muszę napisać, że kiedy ją odmawiałam znacznie pogłębiła się moja wiara. Spłynął na mnie duży spokój.
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Iga Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Iga
Gość

Proszę Matkę Bożą o pracę dla syna ale widocznie jeszcze nie nadszedł czas. Będę się modlić dalej, bo spływają na naszą rodzinę inne łaski. będę się modlić dalej i wiem, że syn też trwa w modlitwie. Ten czas oczekiwania jest bardzo płodny w nawrócenia. Pan Bóg jest najlepszym GPS-em i cudownie prowadzi nas przez życie.