Magdalena: Matka Boża czuwa nad moim synem

Matce Boskiej Pompejanskiej pragnę podziękować za cud jakim jest moje dziecko. modliłam się o to aby był zdrowy gdyż straszyli nas zespołem Downa. jest zdrowy i silny. Różaniec towarzyszył mi odkąd dowiedziałam się o ciąży a po drodze poznałam Modlitwę Pompejanska. po jej zakończeniu wciąż odmawiam Różaniec a po narodzinach Marcelka przystąpiłam do Różańca Rodziców. za wszystkie laski podczas ciąży Bóg Zapłać. wierzę że Matka Boska czuwa i czuwać będzie nad moim synem za co jej dziękuję.
Przeczytaj całość

J: Ufam Bogu

Już kilka razy próbowałem odmówić nowennę ale za każdym razem coś mi przeszkadzało. Mam nadzieję że tym razem szatan nie da rady sięgnąć mnie swoją mocą, a was proszę o zdrowaske w tej intencji.
Przeczytaj całość

Monika: Nierealny cud

Maryja w swej dobroci, wyprosiła mi i mojemu mężowi dar rodzicielstwa. Po 8 latach małżeństwa i czekania na dziecko, przy stwierdzonych poważnych chorobach kobiecych, po kilku moich operacjach, nie mieliśmy już nadzieli na dziecko biologiczne. Podjęliśmy decyzję o adopcji dwóch chłopców w wieku przedszkolnym i jednocześnie rozpoczęliśmy nowennę pompejańską. Modliliśmy się by dziecko/dzieci, które kiedyś będą nasze, urodziły się zdrowe i miały łaskę wiary na całe życie. Modlitwa ta dała mi też uzdrowienie myśli w temacie naszej bezpłodności i odwagę, by mimo wszystko, otworzyć się i podjąć kolejną próbę leczenia.
Przeczytaj całość

Leszek: Modlitwa za małżeństwo chrześniaka

Szczęść Bożę wszystkim , którzy czytają świadectwa. To już drugi rok bez przerw jak mi towarzyszy Nowenna Pompejańska. W 11 Nowennie w dniach 23.04- 15.06.17 r. modliłem się za małżeństwo mojego chrześniaka , który dwa lata temu wziął ślub. Są bardzo młodzi i zapewne przez ten czas nie doszlifowali się ze swoimi uczuciami i z przyjściem dziecka na świat
Przeczytaj całość

Marta: Moje małe świadectwo – moje wielkie łaski

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Matka Najświętsza. Nowennę Pompejańską odmawiam od początku roku 2015 z krótszymi i dłuższymi przerwami. Z różańcem się już nie rozstaję. Gdy nie odmawiam nowenny, odmawiam przynajmniej jedną część różańca. Jest to moje drugie świadectwo.
Przeczytaj całość

Ilona: To jest moc dana nam z nieba

Nowennę Pompejańską odmawiam od ponad dwóch lat, jednak dopiero teraz piszę swoje pierwsze świadectwo. Nowennę znalazłam „przypadkowo” w internecie szukając modlitwy uzdrowienia z depresji. Praca stresująca która trwała kilka lat doprowadziła mnie do takiego stanu depresji, że nie mogłam wstać z łóżka. Rozpaczliwie szukając ratunku zaczęłam odmawiać moją pierwszą nowennę, zaraz po modlitwie w której zaprosiłam Pana Jezusa do swojego serca, życia. Tak zaczęło się moje nawrócenie. Podczas tej nowenny otrzymałam ogrom łask: uwolnienie po wielu latach ze zniewolenia okultystycznego, dar łez i szczerej pokuty za popełnione grzechy. W trakcie tej nowenny przystąpiłam do spowiedzi generalnej. Zaczęłam uczęszczać na mszę z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała, w której doświadczyłam żywej obecności Jezusa w Eucharystii. Do tej pory gdy wspominam o tym ogarnia mnie wzruszenie. Kolejne nowenny były w intencji moich córek, męża, dusz czyśćcowych. Odmówiłam też nowennę w intencji mojego brata, który nie mógł uwolnić się od nałogu tytoniowego. Obecnie nie pali od 8 miesięcy. Kolejnymi intencjami moich nowenn było wyproszenie łaski znalezienia pracy. Pracy nie otrzymałam, jednak to dla mnie znak , że teraz powinnam czas poświęcić córkom. Modliłam się też za męża, o uświęcenie naszego małżeństwa. Mąż zmienił się, stał się wyrozumiały nie ma kłótni w naszym domu. Kochana Matka Boża pomaga nam w każdej trudnej sprawie. Już nie wyobrażam sobie dnia bez różańca. Modlitwa ta daje mi siłę, pokój w sercu. Dzięki modlitwie różańcowej stałam się pokorna, ufam w Miłosierdzie Boże. Najukochańszej Naszej Matce Bożej zawierzyłam moją rodzinę. Obecnie odmawiam nowennę w intencji uzdrowienia mojej córki. Z kolejnym napisaniem świadectwa już nie będę czekała tak długo. Wszystkich zachęcam do odmawiania tej nowenny, do odmawiania różańca to jest moc dana nam z nieba, aby przemienić nasze życie tu na ziemi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ilona: To jest moc dana nam z nieba"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
R.
Gość

Wspaniałe świadectwo, dzięki!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!