Bożena: jestem szczęśliwa z tego powodu

Listopad/ grudzień 2013 odmówiłam nowennę pompejańską w intencji dostania najpierw stażu, a potem pracy w swoich kwalifikacjach, czyli wykształceniu chemicznym, dla mnie i dla siostry. Już w trakcie nowenny otrzymałam wiele łask od Matki Bożej m.in. łaskę spokoju. Z pracą ciężko po tych studiach, a bez żadnego doświadczenia nie chcą...
Read More

Magdalena: Byłam zakochana w muzułmaninie.

Witam. Podobnie jak wielu młodych ludzi dzisiaj w Polsce wyjechałam z chłopakiem za granicę zarobić na ślub, mieszkanie itd. Pracowałam w kilku miejscach, uczyłam się języka.
Read More

Andrzej: Zmiany w życiu zawodowym

Piszę to świadectwo rok po odmówieniu nowenny pompejańskiej, czyli po dość długim odkładaniu tej sprawy, ale piszę, bo mam za co dziękować. W wyniku problemów z jakimi borykała się firma, w której pracowałem, znalazłem się w grupie zwolnionych osób. Przez kilka miesięcy usilnie poszukiwałem nowej pracy. Niestety mimo wielu odbytych rozmów z pracodawcami, mimo często pozytywnego oddźwięku ze strony pracodawców po rozmowach kwalifikacyjnych, żadna z rozmów nie zakończyła się podpisaniem umowy.
Read More

Marta: Modlitwa o uzdrowienie

Witam. Jestem w trakcie odmawiania mojej trzeciej Nowenny Pompejańskiej. Pierwszą modlilam się o uzdrowienie mojej teściowej która dostała ciężkiego udaru. Była w stanie krytycznym. Dzisiaj niecały rok po tym moja teściowa sama chodzi i jest w dobrym stanie. Nadmieniam że miała paraliż lewej strony ciała.
Read More

Patrycja: Udana operacja i bliska relacja z Bogiem

O nowennie dowiedziałam się od kolegi.Długo zwlekałam z odmawiani em, az w koncu kolezanka mnie zmobilizowala.Zastanawiałam się czy podałam.To juz moja piata nowenna.Dwie odmówiłam w tej samej intencji o udana operacje.Mialam torbiele jajnika i miesniaka.Lekarze uważali, że powinno się usunąć jeden jajnik.
Read More

Elwira: Moje życie wkracza na inny etap

To moje drugie świadectwo i czwarta Nowenna Pompejańska.
To co dzieje się w moim życiu od momentu modlitwy przechodzi moje ludzkie pojęcie. Cuda, jakie dzieją się przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny są… spróbuję to opisać.
Maryja zaprosiła mnie do Obór (miałam 20 min. na podjęcie decyzji), tam otrzymałam Szkaplerz karmelitański. Od tamtej pory czuję obecność Matki Bożej zawsze blisko siebie. Miałam moment buntu, stawania w prawdzie o sobie. Maryja była wtedy że mną najbardziej, bardzo mi pomogła. Zaprowadziła mnie do Św. Józefa. Od tamtej pory modlę się do niego codziennie. Kolejne cuda w moim życiu. Św. Michał Archanioł, mój Anioł Stróż, kierownik duchowy, modlitwa wstawiennicza, Odnowa w Duchu Świętym i …Bóg Ojciec- który mi wszystko przebaczył. Piszę to świadectwo po powrocie z Łodzi, z seminarium.
Moje życie wkracza na inny etap.
Poznawanie i zbliżanie się do Pana Jezusa, delikatnego, dobrego, wybaczającego wszystkie nasze niedoskonałości jest bezcennym przeżyciem.
Tajemnica miłosierdzia wciąż jest dla mnie tajemnicą ale jedno wiem na pewno; nigdy nie chciałabym zejść z tej drogi, na którą wprowadziła mnie Maryja przez odmawianie Nowenny Pompejanskiej.
Duchu Święty Boże, Maryjo, Święty Józefie, Święty Ojcze Pio dziękuję.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Elwira: Moje życie wkracza na inny etap"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Julka
Gość

Elwiro oj tak masz racje jakbym widziała siebie 😀

m
Gość

wiara jest czymś pięknym 🙂

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.