Edyta: Uzdrowienia

Nowennę Pompejańska zaczęłam odmawiać 4 października 2015 rw swojej intencji. Nie pamiętam dokładnie ile odmówiłam nowenn 9 a może 10. Matka Boża wysłuchała mnie, moja mama została uzdrowiona z choroby immunlogicznej, z narośli na piersi, modliłam się również w intencji męża i modlitwy zostały wysłuchane, w intencji dusz czyśćcowych. Obecnie modlę się za osobę której nie znam o uzdrowienie duchowe i fizyczne z choroby układu pokarmowego wierzę że i tym razem będzie dobrze.
Nowennę zaczęłam odmawiać w trudnym dla mnie czasie kiedy dowiedziałam się że mam oponiaka mózgu czekam i wierzę że zdołam wyprosić u Matki Boskiej moje uzdrowienie już tyle modlitw moich wysłuchała. Ta modlitwa tak bardzo wciąga, że jak skończę jedną nowennę nie mogę znaleźć sobie miejsca i zaczynam następną, kocham różaniec.

Magnesy i ołtarzyki

z Matką Bożą

Pompejańską

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
lifeofgosiaMałgorzata Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Małgorzata
Gość
Małgorzata

Jesteś wspaniała osobą. Niech Matka Przenajświętsza uprosi dla Ciebie uzdrowienie. Pomodlę się dziś za Twoje zdrowie.

lifeofgosia
Gość

mam tak samo- odmawiam od pierwszego stycznia nieprzerwanie o uzdrowienie mojego chlopaka Johnusia z raka jelita , wierze ze jest uzdrowiony i ze rak nie powroci tak wiec od stycznia juz chyba jest z 4 nowenny , a wczesniejsze 4 zostaly wysluchane 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?

%d bloggers like this: