Jarek: świadectwo po modlitwie nowenną pompejańską

Przyjście na świat naszej córeczki przyniosło do nas i naszych dzieci radość i szczęście. Uczymy się żyć na nowo, w komunii z Jezusem i częstego korzystania z sakramentów Kościoła. Od września br. przystąpiłem do wspólnoty Żywego Różańca a kilka tygodni później moja żona.
Read More

Maria: Wiedz z niewzruszoną pewnością…, że prawdziwie jestem twą miłosierną Matką

„Wiedz z niewzruszoną pewnością..., że prawdziwie jestem twą miłosierną Matką, twoją i wszystkich ludzi..., którzy Mnie kochają, tych, którzy Mnie szukają, tych, którzy Mi ufają.
Read More

Agnieszka: Uzdrowienie z choroby psychicznej

Mam 16-letniego syna, który od ok. pół roku stał się niezmiernie religijny. Początkowo nic nie wzbudzało podejrzeń, ale od dwóch miesięcy nastąpiło gwałtowne pogorszenie wyników w szkole. Syn zaczął się dziwacznie zachowywać, izolować się od kolegów, miał ogromne problemy z koncentracją. Po wizycie u specjalisty miał zlecone silne leki, które...
Read More

Danuta: nowenna

Zobaczymy co będzie dalej. Wiem, że ty Matko różańcowa z Pompejów jesteś przy mnie i nie opuścisz mnie już nigdy.
Read More

Aneta: Matka Boża wysłuchała nawet mnie

Na nowennę trafiłam przypadkiem w bardzo ciężkim okresie życia, bez pracy sama z dzieckiem, bez perspektyw na cokolwiek. Przyznam szczerze że zaczęłam ją odmawiać jako ostatnią deskę ratunku. Nigdy nie byłam wzorową katoliczką złożyło sie na to zapewne wiele ciężkich sytuacji w moim życiu. Obrażałam sie na Boga wiele razy,...
Read More

Edyta: Uzdrowienia

Nowennę Pompejańska zaczęłam odmawiać 4 października 2015 rw swojej intencji. Nie pamiętam dokładnie ile odmówiłam nowenn 9 a może 10. Matka Boża wysłuchała mnie, moja mama została uzdrowiona z choroby immunlogicznej, z narośli na piersi, modliłam się również w intencji męża i modlitwy zostały wysłuchane, w intencji dusz czyśćcowych. Obecnie modlę się za osobę której nie znam o uzdrowienie duchowe i fizyczne z choroby układu pokarmowego wierzę że i tym razem będzie dobrze.
Nowennę zaczęłam odmawiać w trudnym dla mnie czasie kiedy dowiedziałam się że mam oponiaka mózgu czekam i wierzę że zdołam wyprosić u Matki Boskiej moje uzdrowienie już tyle modlitw moich wysłuchała. Ta modlitwa tak bardzo wciąga, że jak skończę jedną nowennę nie mogę znaleźć sobie miejsca i zaczynam następną, kocham różaniec.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Edyta: Uzdrowienia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Małgorzata
Gość
Małgorzata

Jesteś wspaniała osobą. Niech Matka Przenajświętsza uprosi dla Ciebie uzdrowienie. Pomodlę się dziś za Twoje zdrowie.

lifeofgosia
Gość

mam tak samo- odmawiam od pierwszego stycznia nieprzerwanie o uzdrowienie mojego chlopaka Johnusia z raka jelita , wierze ze jest uzdrowiony i ze rak nie powroci tak wiec od stycznia juz chyba jest z 4 nowenny , a wczesniejsze 4 zostaly wysluchane 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?