Franciszka: Łaski płynące z Nowenny Pompejańskiej

Mąż czuł się źle i pojechał na wizytę do specjalisty. Ja, nie mogłam z nerwów niczym się zająć w domu i  zaczęłam odmawiać nowennę do MBP. Bez przekonania i bez nadziei, że wytrwam w tej trudnej modlitwie. Ale odmówiłam tak jak powinnam. Gdy mąż wrócił, okazało się, że lekarz podejrzewa nowotwór i skierował...
Przeczytaj całość

Marta: Wierzyć i ufać do samego końca

trakcie odmawiania Nowenny zaczęłam kolejną (od 2 lutego) w intencji aby Matka Boża znów połączyła mnie węzłem przyjaźni z pewna osobą. Od dłuższego czasu nasze relacje zmieniły się nie do poznania. Po kłótni 19 stycznia zamilkły nasze rozmowy i telefony.
Przeczytaj całość

Bożena: Bogu dziękuje, że nie dopuścił do tego ślubu

Witam wszystkich,którzy odmawiali,odmawiają lub będą odmawiać Nowennę Pompejańską. Na NP trafiłam jak większość przypadkiem.Szukałam różnych modlitw i pojawiła się NP
Przeczytaj całość

Monika: Bezsilna!

Kochani odmawiajcie różaniec to najlepsza broń przeciwko wszelkiemu złu.
Przeczytaj całość

RENATA: udana operacja

Pragnę złożyć świadectwo dotyczące udanej operacji w obrębie narządów płciowych. Wspomnę, że ufam iż dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej trafiliśmy z mężem do lekarza, który daje nam nadzieję na naturalne poczęcie dziecka (naprotechnolog), a nie tak jak poprzedni kieruje do procedury in vitro.Przeczytaj RENATA: udana operacja
Przeczytaj całość

Danuta: Z Matką Bożą i Różańcem idę przez życie

Odmówiłam już kilka nowenn pompejańskich, dopiero teraz składam kolejne świadectwo. Odmawiałam nowennę o wyzdrowienie brata który miał zawał. Teraz już wrócił do pracy i czuje się dobrze, choć musi uważać. Kolejną nowennę odmawiałam za siebie, kiedy dowiedziałam się że mam nowotwór piersi. Leczenie zniosłam znośnie. Gdy odmawiałam tą nowennę było ciężko, ale czułam taki pokój. Choć jeszcze się leczę to z Matką Bożą Pompejańską zniosę to.
Kolejne nowenny były za siostrzeńca, o dobre zdanie matury i żeby szczęśliwie wrócił do domu z podróży w którą się udał. Te nowenny zostały wysłuchane.
Teraz odmawiam koleją nowennę żebym pokonała lęk i strach które są we mnie od dawna. Tą nowennę odmawia mi się ciężko.
Dziękuję za tą cudowną modlitwę bez której teraz już nie wyobrażam sobie życia. Bo dawniej zanim zetknęłam się z nowenną pompejańską różnie to bywało. Dziękuję Matce Bożej za łaski które otrzymałam.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Danuta: Z Matką Bożą i Różańcem idę przez życie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Życzę Ci wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia. Matka Boża cię kocha.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!