Aleksandra: Nowenna w intencji rozpalenia serca mojego byłego ukochanego.

Witam. Dzisiaj mija ostatni dzień mojej 3 nowenny w intencji tej co poprzednich... rozpalenia serca mojego byłego ukochanego. Dopiero jednak teraz poczułam, że powinnam podzielić się nią z wami.
Przeczytaj całość

Ania: Otrzymane prace za granicą

Chcialam sie podzielic swiadectewm otrzymanej pracy i oraz wiele niespodziewanych lask jakie otrzymalam od Boga za pryczyna Matki Przenajswietszej. Za prace odmowilam dwie nowenny, lecz przez dluzszy okres nie moglam znalezc pracy w moim zawodzie. Czasami popadalam w rozpacz, ale powiedzialam Bogu ze jesli taka jest jego wola, zebym pracowala...
Przeczytaj całość

Justyna: O dar uzdrowienia ukochanego brata

Mam brata Łukasza, chorującego od ponad 15 lat na epilepsje, potocznie padaczkę. Lekarze nazywają go "trudnym przypadkiem ". Mimo licznych leków napady pojawiają się - nawet do kilkadziesięciu miesięcznie. Obecnie ma 21 lat i dzielnie znosi swoją chorobę, która wyklucza go z normalnego życia. Łukasza otaczamy modlitwą od zawsze. W okresie wzmożonych napadów żona mojego kuzyna, Emilka, zaproponowała mi wspólne podjęcie nowenny pompejańskiej w intencji Łukasza. Powiedziałam o tym Mamie i Mama do nas dołączyła
Przeczytaj całość

Gabriela: Dziękuję Matko Różańcowa

Nowennę Pompejańską odmawiam już czwarty raz ale nigdy nie mogłam się zdecydować na napisanie świadectwa.Teraz piszę aby zachęcić innych do tej wspaniałej modlitwy. Pierwszą nowennę odmawiałam prosząc o zdrowie męża i zostałam wysłuchana. Choroba ustąpiła.
Przeczytaj całość

Barbara: Tata zaczął wracać do zdrowia

Pierwszą nowennę odmawiałam w intencji chorego taty, który był w szpitalu. Już po trzech dniach przerwałam nowennę, ponieważ w czasie wakacji trudno zorganizować dzień, aby wygospodarować czas na skupienie. Moje zdziwienie był ogromne, bo w ciągu kilku dni tata uzyskał właściwą diagnozę i zaczął wracać do zdrowia. Jestem niezmiernie wdzięczna za otrzymaną łaskę. Postanowiłam rozpocząć następna nowennę i minął juz 30 dzień. Mam nadzieję wytrwać do końca. Niestety, w trakcie odmawiania tej nowenny bardzo wiele cierpienia mnie spotkało, związanego z moją intencją. Z całego serca wierzę, że moje cierpienie jest częścią planu Bożego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!