T.N – Rezultatem odmawiania nowenny jest spokój wewnętrzny

Rezultatem odmawiania nowenny jest spokój wewnętrzny, naprawdę czuje się opiekę Matki. Krótko po rozpoczęciu odmawiania pierwszej nowenny znalazł się kupiec na nasze mieszkanie, które bezskutecznie usiłowaliśmy sprzedać od długiego czasu, aby zbudować dom.
Read More

Aleksandra: VIII świadectwo

Szczesc Boze wszystkim! To juz moje VIII swiadectwo. Chociaz nie chodze systematycznie do Kosciola, to modle sie codziennie do NMP dziekujac i proszac o laske uswiecajaca dla mnie oraz calej mojej rodziny.
Read More

Ela: Różaniec i matura mojej córki

Dodam jeszcze, że dzięki takiej atmosferze córka bez nerwów zdała bardzo dobrze. A ja po 1 dniu przerwy zaczęłam odmawiać następną Nowennę, bo dnia bez różańca już sobie nie wyobrażam ...
Read More

Karolina: Znalezienie pracy

Swoją pracę, którą dostałam 8 IX 2015 r zawdzięczam Królowej Różańca Świetego. Odmówiłam w tej intencji nowennę pompejańską - w intencji pracy. Odmawiałam ją od 14 II 2015 do 6 V 2015 r . Gdy byłam w urzędzie pracy 26 II 2015 r pan w urzędzie mi powiedział, że czytał pewien artykuł odnośnie pracy w moim kierunku ukończonych studiów, że będzie zapotrzebowanie w tym zakładzie pracy na takie osoby jak ja. Wtedy kiedy mi o tym powiedział od razu poczułam pomoc Królowej Różańca Św. dzięki odmawianej nowennie.
Read More

Barbara: Łaski w życiu córki

NP modlę się już 6 rok ,nie robiąc przerwy .Ta modlitwa jest dla mnie jak powietrze ,które służy do oddychania , pomaga pokonać wszelkie lęki obawy , cierpienia ,rozwiązuje wiele problemów z którymi człowiek nie może po ludzku sobie poradzić .Napiszę kilka słów o tym , co Matka Najświętsza uczyniła w życiu mojej córki ,a zarazem w mojej rodzinie . Moja córka jest chora na endometriozę, lekarze twierdzą że choroba jest zaawansowana że może nigdy nie zostanie mamą .Córka była długo w związku z chłopakiem, który wiedział o jej chorobie pewnego dnia nagle odszedł .Córka w tym czasie odmawiała NP o uratowanie ich związku , a jeżeli on nie ma przyszłości ,żeby Matka Boża ją uwolniła z tej znajomości .Stało to się w 19 dniu części błagalnej .Było dużo płaczu ,rozczarowania , bólu , ale krótko ten smutek trwał .Matka Boża miała inny plan wobec mojej córki .Postawiła na jej drodze wartościowego chłopaka .Dzisiaj są już rodziną sakrament małżeństwa zawarli w Święto Matki Bożej Częstochowskiej .Córka jest już w stanie błogosławionym , dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych . Lekarze wydają wyrok , ale Pan Bóg zawsze wydaje wyrok ostatni . Termin porodu wypada na maj , jest to miesiąc Matki Bożej to nie jest przypadek . Obie z córką odmawiamy NP w intencji dzieciątka , które nosi pod swoim sercem .Kochani , módlcie się tą piękną modlitwą , nie bójcie się , że nie znajdziecie czasu .Ten czas zorganizuje Wam Matka Boża .Dziękuję Ci Matko Boża z Pompejów za całe moje życie za moją rodzinę , za wszystkich ludzi , których spotkałam na swojej drodze życia . Tobie Matko Boża zawierzam swoją rodzinę dziękuję za wszelkie dobro .Z Panem Bogiem .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Barbara: Łaski w życiu córki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aleksandra
Gość
Aleksandra

Chwała Panu!

Renia
Gość

Piekne swiadectwo

enia
Gość

Cuda się zdarzają .Chwała Panu.
Wczoraj na Mszy sw u Jezuitów w Łodzi młoda mama składała świadectwo , nie dawali lekarze szans na dzieciątko a się urodziło , była z mężem i dwu miesięcznym synkiem

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?