Łukasz: Czułem głód modlitwy

Podczas odmawiania zauważyłem że sam też odczuwam łaskę, jestem spokojniejszy czuję że problemy jak się pojawiają to dzięki Matce Przenajświetszej pokonanie idzie znacznie łatwiej.
Przeczytaj całość

Magdalena: Jedyny ratunek to Maryja

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus! Chce podziekowac Maryi za ogrom lask dla mnie i mojej rodziny, wspolmaloznka, synka, takze rodzicow. Nowenne pompejanska odmawiam bez przerwy od 19 listopada 2016 roku. Modlilam sie o zdrowie dla mnie, ktore sie poprawilo.
Przeczytaj całość

Ania: Spowiedź

Chciałabym podzielić sie z Wami moją radością. Dzis po bardzo długim czasie przystąpiłam do sakramentu pokuty. Bardzo dlugo trwalam w grzechu i mimo, ze bylo mi z tym źle nie mialam odwagi isc do spowiedzi. Dzięki NP podjęłam decyzje, ze najwyższa pora wyjść z ciemności grzechu a Matka Najświętsza obdarzyła mnie łaską odwgi i spokoju.
Przeczytaj całość

Wdzięczna czcicielka: Nowenna która zmienia wszystko

Chce bardzo ale to bardzo podziekować Ci KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚW nasza kochana Matko za to że nigdy mnie nie zostawiłas samej i wysłuchujesz naszych prózb .Przy tobie Maryjo nie boję sie i jestem spokojna.Odmowilam kilka nowenn te które odmówiłam zaczynajac przed kazdą czescią rozanca od (Ten rozaniec odmawiam ........a koncząc krolowo rozanca sw )zostały wysłuchane wszystkie a te ktore odmawiałam jednym ciągiem wszystkie tajemnice na raz nie zostały wysluchane
Przeczytaj całość

Magdalena: Szukajcie a znajdziecie

To już moja czwarta Nowenna do Najświętszej Maryi Panny. Powinnam złożyć świadectwo już po pierwszej, ale czas minął, a ja tego nie zrobiłam. Ale w końcu się zdecydowałam i pragnę zaświadczyć jak bardzo ta Nowenna działa i jak chwała Boża objawia się w moim życiu.
Przeczytaj całość

Asia: Zaufałam Jej, a Ona mnie nie zawiodła

Piszę to świadectwo, bo chciałam wszystkim niewierzącym przekazać, iż Matka Boża naprawdę w życiu każdego człowieka działa cuda. W moim przypadku Jej wstawiennictwo jeszcze bardziej uświadomiło mi, że zawsze mogę na Nią liczyć i że nigdy mnie nie opuści. W czerwcu dowiedziałam się, że mam zmiany na trzustce i innych narządach. Czekały mnie badania i potwierdzenie diagnozy, bardzo się bałam. Postanowiłam odmówić Nowennę Pompejańską, bo już kilka razy ją odmawiałam i czułam, że Matka Boża mi pomoże. Badania było wyznaczone na 31 października. W piątek 29 września zadzwoniono do mnie ze szpitala, że zwolnił się termin i mogę być w szpitalu już 2 pażdziernika. Tak się stało, iż właśnie 1 października skończyłam modlić się część błagalną Nowenny Pompejańskiej, a od drugiego miałam rozpocząć część dziękczynną. Czy to nie cud? Przecież nie zbieg okoliczności! W szpitalu dowiedziałam się, że zmiana na trzustce jest łagodna i inne organy też w porządku. W niedzielę 1 X odmówiłam też suplikę do Matki Bożej z Pompejów. Zawsze czułam obecność Mateńki, ale teraz jeszcze bardziej wiem, że mnie kocha i chce dla mnie jak najlepiej. Zaufałam Jej, a Ona mnie nie zawiodła. Pragnę, aby wszyscy tak jak ja ufali Matce Bożej. Kocham Cię Mateńko za wszystko, teraz wiem, że w życiu nie zawsze jest łatwo, a gdy trapią nas kłopoty i zwątpienia, Ty na pewno przybędziesz z pomocą. Oczywiście dokończę modlić się część dziękczynną nowenny, bo mam za co dziękować!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Asia: Zaufałam Jej, a Ona mnie nie zawiodła"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Monika
Gość

Dziękuję Ci za to świadectwo!!! Właśnie oczekuję na wyniki pewnej bardzo ważnej dla mnie sprawy, ufam że Pan Jezus już podjął najlepszą dla mnie decyzję i za to Mu dziękuję! Chwała Panu!!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!