Asia: Zaufałam Jej, a Ona mnie nie zawiodła

Piszę to świadectwo, bo chciałam wszystkim niewierzącym przekazać, iż Matka Boża naprawdę w życiu każdego człowieka działa cuda. W moim przypadku Jej wstawiennictwo jeszcze bardziej uświadomiło mi, że zawsze mogę na Nią liczyć i że nigdy mnie nie opuści. W czerwcu dowiedziałam się, że mam zmiany na trzustce i innych narządach. Czekały mnie badania i potwierdzenie diagnozy, bardzo się bałam. Postanowiłam odmówić Nowennę Pompejańską, bo już kilka razy ją odmawiałam i czułam, że Matka Boża mi pomoże. Badania było wyznaczone na 31 października. W piątek 29 września zadzwoniono do mnie ze szpitala, że zwolnił się termin i mogę być w szpitalu już 2 pażdziernika. Tak się stało, iż właśnie 1 października skończyłam modlić się część błagalną Nowenny Pompejańskiej, a od drugiego miałam rozpocząć część dziękczynną. Czy to nie cud? Przecież nie zbieg okoliczności! W szpitalu dowiedziałam się, że zmiana na trzustce jest łagodna i inne organy też w porządku. W niedzielę 1 X odmówiłam też suplikę do Matki Bożej z Pompejów. Zawsze czułam obecność Mateńki, ale teraz jeszcze bardziej wiem, że mnie kocha i chce dla mnie jak najlepiej. Zaufałam Jej, a Ona mnie nie zawiodła. Pragnę, aby wszyscy tak jak ja ufali Matce Bożej. Kocham Cię Mateńko za wszystko, teraz wiem, że w życiu nie zawsze jest łatwo, a gdy trapią nas kłopoty i zwątpienia, Ty na pewno przybędziesz z pomocą. Oczywiście dokończę modlić się część dziękczynną nowenny, bo mam za co dziękować!!!

Jadwiga: zaczęłam odmawiać nowennę-praca ruszyła

Z chwilą gdy ją skończyłam w niedzielę syn oznajmił że zakończył ten projekt i praca gotowa.
Przeczytaj

Bogusia: Lawina łask

Szcześć Boże, rok temu składalam tu swiadectwo, nadszedl czas aby znowu podzielic sie z wami ofiarnoscia naszej Mamy. Od ostatniego swiadectwa odmowilam 4 nowenny, pierwsza byla w intencji juz w tej chwili bylego chlopaka proszac o kroczenie droga Boza, nie wiem czy sie spelnila gdyz nie mamy ze soba kontaktu ale wiem ze nie pozostala moja intencja bez lask.
Przeczytaj

J: Nowenne zapewne będę odmawiać już caly czas bo zawsze znajdą się intencje i prośby

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica to jest moje pierwsze swiadectwo odmowilam juz 2 NP gdzie zostaly moje prosby wysluchane dziekuje Mateńce Najukochanszej ze mnie wysłuchała
Przeczytaj

Marcin: Uwolniony z nieczystości

Przez wiele lat miałem ogromne problemy z nieczystością. Pornografia, masturbacja to był mój "chleb codzienny". Moje zniewolenie tym grzechem było tak duże, że przez wiele lat nic z tym nie robiłem. Kiedy jakiś czas temu postanowiłem pokonać nieczystość okazało się to bardzo trudne. Odmawiałem różaniec, modliłem się, spowiadałem ale nic...
Przeczytaj

Anna. Czuję bliskość Matki Boskiej że jest przy mnie

Na początku odmawiania jest bardzo ciężko myślałam że nie dam rady, myliło mi się, czułam obecność szatana, w pewnych momętach bałam się, chciałam przestać. Ale w myślach mówiłam sobie: "Dam radę i wytrwam do końca."
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Monika Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Monika
Gość

Dziękuję Ci za to świadectwo!!! Właśnie oczekuję na wyniki pewnej bardzo ważnej dla mnie sprawy, ufam że Pan Jezus już podjął najlepszą dla mnie decyzję i za to Mu dziękuję! Chwała Panu!!!