O: Pisząc to świadectwo płacze, ale nie z bólu tylko z radości że zostałam wysłuchana!

Zacznijmy od mojej historii mam 15 lat w tym roku idę do bierzmowania. Dotychczas moje życie było normalne nic nadzwyczajnego sie w nim nie działo, bylam zdrowa, nic mi nie dolegalo..... Jednak 13 stycznia moje życie zmieniło sie o 360 stopni, wystając z podłogi poczułam ukucie w kolanie, zginaniu czułam ukłucie- myślam ze to nic strasznego i jak zwykle szybko przejdzie, w niedzielę czułam jak noga jest od środka opuchnięta...
Read More

Krystyna: wierzę i ufam choć codzienność…

nną łaska, której codziennie doświadczam jest moje zdrowie. Mam 60 lat, od kilku lat z uwagi na zaległości w ZUS bez ubezpieczenia, więc doceniam to, wiem, ze opieka nade mną jest, a że jeszcze wiele muszę znieść upokorzeń, lęków, że nie dostrzegam słońca poprzez ołów ciemnych chmur. Wierzę Panu i Jego Matce. Bądź wola Twoja.
Read More

Justyna: Zatrzymanie choroby nowotworowej

Znalazłam nowenne przez internet, musiałam spróbować bo u mamy zdiagnozowano złośliwgo raka szyjki w dosyć zaawansowanym stopniu.odmówiłam w tej intencji nowenne,później jeszcze raz, mama jest już rok po operacji i nie ma nowych ognisk ani przerzutow! Były już przerzuty na węzły chłonne, ale wszystko się zatrzymało i szczęśliwie już rok jest dobrze. Wierzę że to zasługa nowenny i Matki Bożej! Ta nowenna jest na prawdę nie do odparcia i działa!
Read More

Emilia: prowadzenie Ducha Świętego

Pragnę dać krótkie świadectwo opieki Matki Boskiej z Pompei. Jeszcze w czasie roku szkolnego modliłam się nowenną za mojego syna, który kończył gimnazjum.
Read More

Roberto: wiem że Cuda się dzieją w moim życiu

Tto moja 8 Nowenna, ale jakże inna od poprzednich.. po pierwsze jeszcze 3 lata temu miałem problem z dziesiątka różńca a co dopiero cały a gdzie Nowenna, a jednak..
Read More

Anna: Spokój dzięki modlitwie

Nowenne Pompejańską odmawiam od roku. Jak większość słyszałam o niej od dawna, ale zawsze stało coś na drodze żeby zacząć. Splot „dziwnych” wydarzeń we wrześniu zeszłego roku spowodował, że postanowiłam spróbować. Na początku nie było prosto. Rozdarcie, zmęczenie, zniechęcenie, gdzie ja znajdę czas na odmawianie całego różańca … Ale codziennie była jakaś Siła, która kazała wziąć różaniec do ręki trwać w modlitwie. Odmówiłam kilka nowenn w różnych intencjach. Na chwilę obecną nie wszystkie prośby zostały wysluchane, ale wiem i czuję że Maryja przychylnie spojrzy na moje prośby. Pewne jest jedno… Dzięki modlitwie otrzymałam spokój. Spokój, który pozwala mi przetrwać trudne momenty a tych ostatnio w moim życiu sporo. Dziękuję Ci Maryjo!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?