Danka: uratowanie z alkoholizmu

Do p apisania tego świadectwa przymierzam się od dwóch m-cy, tj. od momentu kiedy zaczęłam Nowennę Pompejańską w innej intencji, kiedy zaczęłam czytać świadectwa innych w poszukiwaniu nadziei i pokrzepienia. Dziś , w dzień Bożego Miłosierdzia udało mi się przełamać, tę ogromną, niczym nie podyktowaną niechęć.Przeczytaj Danka: uratowanie z alkoholizmu
Przeczytaj całość

Bogna: Łaski

O NP dowiedziałam się przez internet. Postanowiłam ja odmawiać w intencji o uzdrowienie z nerwicy lękowej. Moja intencja jeszcze nie została wysłuchana ale otrzymałam wiele łask od Najświętrzej Marii Panny.
Przeczytaj całość

Marek: Różaniec to taka moja tarcza przed złem

Szczęść Boże. Mam 24 lata. Nowennę Pompejańską odmawiam pierwszy raz. Zacząłem niedawno, bo jest to dopiero, a może już, dziewiąty dzień. Kiedy to po długim czasie przystąpiłem do Spowiedzi Świętej i szukałem różnych modlitw, które przybliżą mnie do Boga, natrafiłem na NP, zacząłem czytać świadectwa, które mnie poruszyły.
Przeczytaj całość

Dominika: Dwie nowenny

W omówionych nowennach prosiłam Matkę Najświętszą o łaski dla dzieci moich. Nowenny były dopełnieniem różańca odmawianego również w ich intencji.
Przeczytaj całość

Magdalena: Podziękowanie za otrzymane łaski

Dziękuje Maryjo za wszystkie otrzymane łaski. Zachęcam wszystkich do odmawiania tej pięknej modlitwy różańcowej.
Przeczytaj całość

Aga: Jestem szczęśliwa dzięki nowennie

Niech będzie pochwalony Jezus Chrustus.Swoją Nowenne Pompejańską odmawiam juz nie pamiętam dokładnie ale około 20 raz. Większośc próśb zostało wysłuchanych przez NMP a te co nie to może się jeszcze spełnią a kilka dobrze, że się nie spełnilo jak teraz patrze z perspektywy czasu na to wszystko to wiem że Pan Bóg wie lepiej co Mi potrzeba.W ostatniej z Nowenn modlilam sie o rozpoczęxie leczenia dla Mnie na ktore trzeba czekac i otrzymalam tą łaskę dodatkowo modlilam się tez w tej intencji koronką do Bożego Miłosierdzia.Modlilam sie o laskę skutecznego leczenia i teraz czekam jak to leczenie się powiodło.Wcześniej modliłam się o to by mój były chlopak do Mnie wrócił była to moja pierwsza Nowenna i nie wrócił i dzięki Bogu gdyż wtedy byłam zalamana ale Pan Bóg mi pomógł przetrwalam ciężki czas i też zroumialam wiele moich zlych postępowań dzięki temu. Jakiś czas temu zmawialam NP o dobrego męża i modliłam się również do Św.Józefa o dobrego meża,zmawialam koronkę do Bożego Miłosierdzia aby Pan Bóg postawił na mojej drodze odpowiedniego chłopaka i stało się. Poszłam na wesele z kimś kogo nie znalam bo poprosił Mnie kolega o to i tak się zaczelo jesteśmy razem,jestem szczęśliwa i wierze,że to jest ten wlasciwy czlowiek o którego się modliłam. Dziekuje Matko Boża że wstawiaaz się u Pana Boga za mną pomimo,że jestem grzeszna.Dziękuje z calego serca.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Aga: Jestem szczęśliwa dzięki nowennie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Piękne świadectwo. Widać, że jesteś mądrą dziewczyną. Wszystkiego dobrego.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!