Kasia: Życie z nowenną stało się piękniejsze!

Długo o nowennie myślałam... Polubiłam stronę na facebooku i często czytałam świadectwa. Jedne były bardzo pozytywne, inne od ludzi zawiedzionych, to jednak nie zniechęciło mnie do postanowienia jej odmawiania. Ale z przerażeniem myślałam, jak dam radę odmówić min. 3 tajemnice różańca dziennie?? W mojej głowie było to nie do wykonania!...
Przeczytaj całość

Maria: uspokoiłam się i myślę, że ten spokój udziela się mojemu dziecku

Witam wszystkich czytających świadectwa. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Królowa Różańca Świętego. Swoją pierwszą nowennę zakończyłam 23 sierpnia br. ale już w czasie odmawiania części błagalnej doznałam wielu łask.
Przeczytaj całość

Ewa: modlitwa w intencji wyzwolenia od wszelkiego zła

Chciałabym złożyć świadectwo. W swoim życiu zmówiłam 3 nowenny. Jedna o nawrócenie dla mnie i rodziny, druga ogólnie za rodzinę, trzecia była w intencji zerwania wszelkich więzów zła, szczególnie tych spowodowanych moją głupotą oraz o głęboką przemianę serc dla mnie i dla rodziny. Do mojej intencji inspiracją były słowa Bartola...
Przeczytaj całość

Agata: Ta modlitwa zmienia rzeczywistość, a przede wszystkim nas samych

Szczęść Boże! Po doświadczeniu ostatniej nowenny pompejańskiej zauważyłam, że Pan Bóg chętnie wysłuchuje próśb swoich dzieci gdy proszą o coś dla swoich braci i sióstr. W maju tego roku postanowiłam odmówić nowennę w swojej intencji, ponieważ stałam przed wyborem ważnej decyzji w moim życiu.
Przeczytaj całość

Jolanta: Upragniona praca

Kochana Królowo Różańca Świętego! Co prawda dopiero teraz po czterech miesiącach pragnę podzielić się z wszystkimi zwracającymi się do Ciebie otrzymaną łaską, którą mi Matko wyświadczyłaś. Od 3 lipca 2014r. do 25 sierpnia 2014r. odmawiałam moją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską. Nie było łatwo, muszę przyznać, choć miałam w tym...
Przeczytaj całość

Ucałuj cudowny obraz Matki Bożej Pompejańskiej!

Jedziemy do Pompejów specjalnie po to, by oddać Madonnie hołd w ten sposób!

13 listopada w pompejańskim Sanktuarium obchodzona jest wielka rocznica przywiezienia obrazu do Pompejów. To fundamentalne wydarzenie w historii! Tylko w ten jeden dzień wierni mogą podejść do cudownego obrazu Matki Bożej i ucałować go. I Ty możesz to uczynić! Z myślą o tym wydarzeniu organizujemy lotniczą pielgrzymkę.

Oto program naszej pielgrzymki:

Termin: 11 listopada – 17 listopada 2017 r. Wylot z Warszawy do Rzymu.

1 DZIEŃ (11.11): WARSZAWA – RZYM /sobota/

Przelot do Rzymu. Obiadokolacja. Nocleg

2 DZIEŃ(12.11): RZYM – POMPEJE /niedziela/

Nawiedzenie grobu św. Jana Pawła II. Anioł Pański z Papieżem Franciszkiem. Przejazd do Sanktuarium Matki Bożej Różańca Świętego. Nocleg w okolicy Pompejów.

3 DZIEŃ(13.11): POMPEJE – SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ /poniedziałek/

Dzień poświęcony na główny cel pielgrzymki nawiedzenie Sanktuarium. 13 listopada przypada rocznica przywiezienia Obrazu Matki Bożej Różańcowej do Pompejów. Obraz w tym dniu (tylko raz w roku) będzie zdejmowany z ołtarza głównego i jest możliwość jego dotknięcia i ucałowania. Czas na indywidualną modlitwę. Czas wolny. Obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ(14.11): GÓRA ŚW. MICHAŁA GARGANO – SAN GIOWANNI ROTONDO /wtorek/

Przejazd do Sanktuarium Michała Archanioła na górze Garano zwiedzanie i Msza Święta tam. Następnie przejazd do San Giovanni Rotondo do Ojca Pio. Nawiedzenie Sanktuarium, Bazyliki w której znajduje się krypta z grobem Świętego. Obiadokolacja i nocleg.

5 DZIEŃ(15.11): SAN GIOVANNI ROTONDO – O. MATTEO –MANOPELLO – CASCIA ŚW. RITA / środa/

Msza Święta. Przejazd do Agnone – nawiedzenie i modlitwa przy grobie Sługi Bożego Ojca Matteo włoskiego kapucyna, cudotwórcy, mistyka i egzorcysty. Nawiedzenie Sanktuarium Cudownego Oblicza w Manopello, którym od wieków opiekują się kapucyni. Przejazd do Cascia – miejsca, gdzie żyła św.Rita patronka spraw beznadziejnych. Klasztor oraz kościół z relikwiami świętej, która wyprasza ludziom potrzebne łaski o czym świadczą dokumenty. Obiadokolacja i nocleg.

6 DZIEŃ(16.11): RZYM /czwartek/

Msza Święta, indywidualna modlitwa i przejazd do Rzymu. Bazylika Św. Piotra; Św. Jana na Lateranie; Koloseum, panorama na Forum Romanum; Fontanna di Trevi; Plac Navona; Pomnik Ojczyzny. Obiadokolacja i nocleg.

7 DZIEŃ(17.11): RZYM-WARSZAWA /piątek/

Po śniadaniu przejazd na lotnisko i przelot do Polski.

Opieka przewodnika i duszpasterza. Codzienna Msza św. Noclegi w *** hotelach, w pokojach 2 osobowych. Śniadania i obiadokolacje. Ubezpieczenia.

Cena: 2750 PLN + 80 EURO

CENA ZAWIERA:

• przelot samolotem • autokar • hotele 3* pokoje dwuosobowe • dwa posiłki dziennie + kawa, herbata i woda do kolacji • opieka przewodnika i księdza • ubezpieczenie NNW i KL + choroby przewlekłe.

INFORMACJE I ZAPISY: pielgrzymka@rosemaria.pl

tel: 61 66 24 921 (godz. 8-16; pon-czw.)

Serdecznie zapraszamy Czcicieli Matki Bożej na tą wyjątkową pielgrzymkę!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ucałuj cudowny obraz Matki Bożej Pompejańskiej!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Wspaniala idea pielgrzymki! Zycze wszystkim pielgrzymom obfitych lask w tak cudownych miejscach…
bardzo zaluje ze nie mozna takiej pielgrzymki zorganizowac blizej np.Krakow,Katowice.
Pozdrawiam i zycze blogoslawionego dnia…

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!