Magda: Jestem innym człowiekiem

Witajcie Kochani,jutro kończę swoją piątą NP,czy moja intencja została spełniona? nie, jeszcze nie, a modlę się o dar macierzyństwa. Postanowiłam, że to ostatnia NP w tej intencji. Ale wiem że przede mną jeszcze wiele innych NP,bo długo bez niej nie wytrzymam. Odmawiałam je z przerwami, a jutro zamyka się pełny...
Przeczytaj całość

Zofia: Uzdrowienie z dolegliwości

Chciałam złożyć świadectwo o otrzymanej łasce uzdrowienia z bardzo męczącej i uciążliwej dolegliwości, która nie pozwalała mi normalnie funkcjonować.  Dziękuję Matce Boże Pompejańskiej za wielką łaskę której mi udzieliła.
Przeczytaj całość

Elżbieta: KOCHAM CIE MARYJO.

Bardzo dziękuję Maryi za pomoc
Przeczytaj całość

Krystyna: Podziękowanie za otrzymane łaski.

Świadectwo Matko Boża Pompejańska to już moja czwarta nowenna błagalno-dziękczynna. Z całego serca dziękuję za łaski,którymi mnie obdarzyłaś i nieustannie obdarzasz.
Przeczytaj całość

Paweł: niespodziewana oferta

Chciałbym podzielić się swoim świadectwem. Na przełomie czerwca i lipca skończyłem studia. Jak wszyscy, chciałem znaleźć pracę. Dotychczas pracowałem w zawodzie pokrewnym do mojego kierunku studiów. Jednak umowa kończyła mi się w czerwcu, a szanse na jej przedłużenie były bardzo niewielkie. Przeczytaj Paweł: niespodziewana oferta
Przeczytaj całość

Sławomira: Ukochana córeczka – już druga :)

Kilka lat temu rozpoczęła się moja znajomość z Nowenną pompejańską. W tym czasie udało nam się wyprosić u NMP nasz cud – ukochaną córeczkę Klarę. Po ponad roku od jej narodzin rozpoczęliśmy starania o drugie dziecko. Podobnie jak poprzednim razem, to wcale nie okazało się takie proste. Mijały miesiące a na teście ciążowym wciąż pojawiała się tylko jedna kreseczka. Bogatsi o doświadczenia z 2013/2014 roku postanowiliśmy rozpocząć wspólną (małżeńską) nowennę pompejańską w tej intencji i udać się do kliniki leczenia bezpłodności. Na nowennę wciąż brakowało nam czasu, dużo o niej mówiliśmy, ale marne było nasze działanie. Aż w końcu 1.04.2016r. wyznaczyliśmy jako dzień rozpoczęcia modlitwy. Na wizytę do wspomnianej wcześniej kliniki umówiliśmy się na 18.04.2016r. Jakie było moje olbrzymie zdziwienie, kiedy lekarz po zbadaniu mnie, tylko mi pogratulował 🙂 Okazało się, że jestem w ciąży 🙂 Wystarczyło zawierzyć Ukochanej Matce, a cud pojawił się szybciej niż się spodziewaliśmy. Za kilka dni moja druga ukochana córeczka – Łucja skończy 9 miesięcy, już sama wstaje i radośnie się do nas uśmiecha. Nie ma chyba nic wspanialszego od uśmiechu dziecka, dziękuję Ci Maryjo za ten kolejny cudowny dar!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Sławomira: Ukochana córeczka – już druga :)"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Wspaniale! Szczęść Wam Boże 🙂

Maria
Gość

Z radością się czyta takie świadectwa 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!