Magda: Jezus żyje i jest Królem

Dzięki odmówieniu Nowenny Pompejskiej i wstawiennictwu Maryji spotkałam Boga Żywego i zostałam obdarowana wieloma darami Ducha Świetego , udało mi sie uczestniczyć w rekolekcjach dzięki którym moja wiara została pogłębiona i umocniona , dziękuje Maryjo , Bogu Niech Bedą Dzięki , Jezus żyje i jest Królem
Przeczytaj całość

Agata: Podziękowanie

Matko Boża, dziękuję Ci za dobre wyniki badań, jestem w trakcie odmawiania części dziękczynnej Nowenny Pompejańskiej, a już po części zostałam wysłuchana, dziękuję za Twoją opiekę i proszę o wysłuchanie mojej modlitwy kochana Mateczko!
Przeczytaj całość

Izabela: Nowenna w intencji zbawienia rodziców i siostry

Jeśli wydaje się nam , że nie zostaliśmy wysłuchani, modlitwa nigdy nie pozostaje bez echa , na efekty trzeba poczekać nieco dłużej , ale zawsze według obietnicy : "... bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża."
Przeczytaj całość

Kamila: Polepszenie zdrowia

To moje kolejne świadectwo piszę je jeszcze w częsci blagalnej Nowenny gdyz juz widac poprawę więć na co czekac:) Modlę się o taka Panią z rodziny męża która borykała sie z diagnozami po operacjii usunięcia woreczka żółciowego lekarze co chwile skracają jej czas tu na ziemi były przeżuty było żle nic się kobiecie nie chciało ALE ALE WRÓCIŁY CHĘCI DO ŻYCIA CHCE JEŚĆ MA MOTYWACJĘ I STAN ZDROWIA SIĘ POLEPSZA.
Przeczytaj całość

Ewelina: szkody były duże, ale ogień nie rozprzestrzenił się

To nie będzie typowe świadectwo. W trakcie odmawiania nowenny i po jej zakończeniu zdarzały się dla mnie nieprzyjemne rzeczy, i w pracy, i w domu. Poza tym raz byłam bardzo spokojna, raz bardzo rozdrażniona. Kompletnie nie wiem co mam o tym myśleć. Wcześniej aż tyle problemów mi się nie "gromadziło".Przeczytaj...
Przeczytaj całość

Sławomira: Ukochana córeczka – już druga :)

Kilka lat temu rozpoczęła się moja znajomość z Nowenną pompejańską. W tym czasie udało nam się wyprosić u NMP nasz cud – ukochaną córeczkę Klarę. Po ponad roku od jej narodzin rozpoczęliśmy starania o drugie dziecko. Podobnie jak poprzednim razem, to wcale nie okazało się takie proste. Mijały miesiące a na teście ciążowym wciąż pojawiała się tylko jedna kreseczka. Bogatsi o doświadczenia z 2013/2014 roku postanowiliśmy rozpocząć wspólną (małżeńską) nowennę pompejańską w tej intencji i udać się do kliniki leczenia bezpłodności. Na nowennę wciąż brakowało nam czasu, dużo o niej mówiliśmy, ale marne było nasze działanie. Aż w końcu 1.04.2016r. wyznaczyliśmy jako dzień rozpoczęcia modlitwy. Na wizytę do wspomnianej wcześniej kliniki umówiliśmy się na 18.04.2016r. Jakie było moje olbrzymie zdziwienie, kiedy lekarz po zbadaniu mnie, tylko mi pogratulował 🙂 Okazało się, że jestem w ciąży 🙂 Wystarczyło zawierzyć Ukochanej Matce, a cud pojawił się szybciej niż się spodziewaliśmy. Za kilka dni moja druga ukochana córeczka – Łucja skończy 9 miesięcy, już sama wstaje i radośnie się do nas uśmiecha. Nie ma chyba nic wspanialszego od uśmiechu dziecka, dziękuję Ci Maryjo za ten kolejny cudowny dar!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Sławomira: Ukochana córeczka – już druga :)"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Wspaniale! Szczęść Wam Boże 🙂

Maria
Gość

Z radością się czyta takie świadectwa 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!